Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

fiulploii

Citat din: mr din  25 Octombrie 2011, 19:46:40
La multi ani, fiulploii
Sa ai parte de multa sanatate si impliniri ...acolo unde esti!

?? Multumesc pentru urari , la fel si tie ! Oricand sunt binevenite !
Insa nu stiu cum ai dedus ca ar fi si ziua mea de nastere in luna asta  :roll: pentru ca ... nu e . 

Casiopeea

Citat din: fiulploii din  25 Octombrie 2011, 16:30:04
Un La Multi Ani !   cu urarea de viata lunga , prospera si  interesanta pana dincolo de bariera temporala - dupa unii - din 2012.
pentru colegii nostri :
           - horia2008 - in 8 octombrie
           - nox   - in 14 octombrie
           - adrianh si Traian Ioan  - in 24 octombrie
           - ovidiumro - in 27 octombrie
           - angellla29 - in 30 octombrie   :wink:

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile: :martiansmile:
:rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow: :rainbow:

Unu la mana : "La multi ani!" tuturor, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate! (la unii cu intarziere, iar la altii in avans  :-P)
Doi la mana: Vreau sa multumesc @ fiulploii pt initiativa si pt ca ne-a adus aminte ca mai tre' sa-i sarbatorim si pe colegii nostrii rufonisti! :rainbow:

lylyt_ice

A fi? sau... A nu fi...?
Eu va doresc la toti, sa FITI VESNICI, asa cum va doriti voi, impreuna cu toti cei dragi voua!
  Va doreste din tot sufletul,
      Lylyt. :star: :star: :star: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :aliendance: :star: :star: :star:
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

mr

Citat din: fiulploii din  25 Octombrie 2011, 20:01:25
?? Multumesc pentru urari , la fel si tie ! Oricand sunt binevenite !
Insa nu stiu cum ai dedus ca ar fi si ziua mea de nastere in luna asta  :roll: pentru ca ... nu e .

:mrgreen:
Am inteles, in sfarsit, cum stau lucrurile! Oricum, tie, si prin tine celorlalti colegi in prag de aniversare, le raman valabile urarile. Tie, in special, cand o veni vremea.  :rainbow:

P.S. Sunt pe drumuri de vreo saptamana si recunosc ca am luat-o din zbor! :-D
"Mintea intuitiva este un dar sfant si mintea rationala este servitorul fidel. Noi am creat o societate care onoreraza pe servitor si care a uitat darul." Albert Einstein

Siberia

Citat din: romulus din  25 Octombrie 2011, 19:39:27
Aprob, pozitiv  :-D!
Siberia, ce zici ? Vals ori sarba?!


Cazacioc ! :-D Sa te vad acum Romulus cat de bine stai la genoflexiuni :-D
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

adrianh

multumesc tuturor pentru urari!
Viata e o piesa de teatru,ce trebuie jucata la maxim!Asa ca nu ezitati sa profitati de ea!

angellla29

Citat din: Siberia din  26 Octombrie 2011, 00:42:09
Cazacioc ! :-D Sa te vad acum Romulus cat de bine stai la genoflexiuni :-D

Cazacioc?! :-o Chiar vrei sa il obosesti pe colegul nostru Romulus asa de rau? Uite i-am "pus"aici un video sa invete pasii :lol:....Daca deja nu ii stie....

Cassatschok

SLEAH19

  La mulţi ani!  , toate cele bune şi să vă ocolească necazurile zilelor noastre pe toţi aniversaţii lunii octombrie !


     Bun venit şi multă sănătate colegului Xanadron !
                                               
                                                                      Ne-ai lipsit.. ... mult.

                                                                                      Sleah.
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

romulus

CitatCazacioc ! :-D Sa te vad acum Romulus cat de bine stai la genoflexiuni :-D
Nu-i problem ! O facem si p'asta  - cu toate ca nu era in program ! Si poate mai acatarii decat fetitele din clipul ofert de angellla29 (multumesc pentru asta) daca mai arunc peste bord niste "balast" din cele 90 si ceva de kile pe care la posed  :-D si daca promiti o recompensa pe masura la final!!
CitatBun venit şi multă sănătate colegului Xanadron !
                                               
                                                                      Ne-ai lipsit.. ... mult.
Aprob - din nou - pozitiv! :lol:
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

angellla29

Citat din: romulus din  26 Octombrie 2011, 20:38:38
Nu-i problem ! O facem si p'asta  - cu toate ca nu era in program ! Si poate mai acatarii decat fetitele din clipul ofert de angellla29 (multumesc pentru asta) daca mai arunc peste bord niste "balast" din cele 90 si ceva de kile pe care la posed  :-D si daca promiti o recompensa pe masura la final!!Aprob - din nou - pozitiv! :lol:
Am zis !

Bine ati revenit, colega Xanadron...eu sunt mai noua pe aici...nu prea am avut onoarea sa va cunosc....

Lasa colega Romulus ca Siberia e fata...darnica si o sa va  recompenseze  pe masura daca invatati  kazaciocul  :-D

romulus

La multi ani pentru Dreamy mai inatai !
Din cauza faptului ca multi folosesc pe forum porecle si nume de imprumut nu pot decat sa zic :
- celor care stiu ca azi serbeaza ziua numelui,  La multi ani!b]
Sa fie iubiti, sa aiba mintea si inima deschise , si sa aiba parte numai de bine, intotdeauna !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

angellla29

Citat din: romulus din  08 Noiembrie 2011, 12:51:20
La multi ani pentru Dreamy mai inatai !
Din cauza faptului ca multi folosesc pe forum porecle si nume de imprumut nu pot decat sa zic :
- celor care stiu ca azi serbeaza ziua numelui,  La multi ani!b]
Sa fie iubiti, sa aiba mintea si inima deschise , si sa aiba parte numai de bine, intotdeauna !
Am zis !

LA MULTI ANI...sa traiasca 1000 de ani...si toate cele bune din partea mea!!!!!!!Am aici o dedicatie muzicala pentru toti cei care isi sarbatoresc zilele onomastice sau de nastere!!!!


Nightwish - Sleeping Sun (old sound, new video)

ariel

#807
LA MULTI ANI ! Tuturor celor ce astazi isi aniverseaza ziua numelui
Va doresc sa fiti sanatosi,atat la trup cat si la minte, si sa aveti parte numai de bucurii si momente fericite alaturi de cei dragi !
Petrecere frumoasa diseara !
"Sa avem seninatatea de a accepta ceea ce nu poate fi schimbat,curajul de a schimba ceea ce poate fi schimbat si mai ales intelepciunea pentru a face deosebirea intre cele doua posibilitati" (Marc Aurelius)

lylyt_ice

   
      LA MLTI ANI !
      Pentru toti cei ce au astati ziua de nastere sau ziua numelui; MIHAIL, GAVRIL, sau RAFAEL... :star: :star: :star: :star: :star: :star: :star: :star: :star: :star: :star: :aliendance:

    Lylyt.
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Siberia

La multi ani! si multa fericire tuturor celor sarbatoriti astazi : Gabrieli si Gabriele, Mihai si Mihaele :-D
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti