Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

SLEAH19



  Priviţi 10 minute si apoi trimiteţi pe mail la 10 cunoscuţi, şi aşa în scurt timp , toate colegele de servici vor înţelege că atunci când te holbezi, mai mult sau mai puţin discret, Te gândesti numai la tine.


http://www.protv.ro/stiri/barbatii-care-privesc-cel-putin-10-minute-pe-zi-sanii-femeilor-traiesc-mai-mult.html
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

zana@M

Zambiti va rog ...dupa ....un somn usor...!

5.  Era odată un grec, Onassis îl chema, se spune că era cel mai bogat om din lume. Ajunge el într-o seară la New York, ia o cameră la un mare hotel şi adoarme. Se trezeşte la prînz şi, neavînd ce face, se duce la bar, ia o cafeluţă şi începe s-o bea. Atunci se apropie de el un evreu:
- Domnule Onassis! Dv. mă puteţi face un om bogat, fără a investi nici măcar un singur cent!
Onassis nu spune nici da, nici nu, ci continuă să-şi bea cafeluţa.
- Domnule Onassis! continuă evreul, eu sînt un mărunt afacerist. Acum trebuie să mă întîlnesc cu un partener de afaceri. Tot ceea ce trebuie să faceţi este să vă adresaţi mie şi să-mi spuneţi: Bună ziua! Partenerul meu va vedea că marele Onassis mă cunoaşte, aceasta va fi cea mai bună recomandaţie pentru mine, el va accepta să facă afacerea şi eu voi fi un om bogat, fără ca dv. să fi investit nici măcar un singur cent!
Onassis nu spune nici da, nici nu, ci continuă să-şi bea cafeluţa. Dar, într-adevăr, vede că vine cineva, începe să vorbească cu evreul... Cînd trec prin faţa lui, se adresează Onassis evreului şi-i spune:
- Bună ziua!
La care evreul se întoarce şi spune:
- Măi Onassis! De cîte ori să-ţi spun să nu mă deranjezi cînd fac afaceri?

Poate invatam cum sa facem si noi afaceri... :-D


.  Ştrul stă în colţ la Magheru. Trece Iţic şi-l întreabă:
- Ce faci aici, Ştrul?
- Aştept să vină americanii...
- Eşti nebun? În '44 tot aici stăteai şi ziceai că aştepţi să vină ruşii...
- Ei şi ce, n-au venit?
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

zana@M

Citat din: SLEAH19 din  17 Septembrie 2011, 23:57:59

  Priviţi 10 minute si apoi trimiteţi pe mail la 10 cunoscuţi, şi aşa în scurt timp , toate colegele de servici vor înţelege că atunci când te holbezi, mai mult sau mai puţin discret, Te gândesti numai la tine.


http://www.protv.ro/stiri/barbatii-care-privesc-cel-putin-10-minute-pe-zi-sanii-femeilor-traiesc-mai-mult.html

La treaba ,dragii mei.... :star:

"Studiul nostru a scos in evidenta faptul ca daca barbatii privesc zilnic pentru cateva minute sanii femeilor, se reduce la jumatate riscul ca acestia sa sufere un atac de cord sau sa faca apoplexie. Credem ca aceasta activitate ar putea prelungi viata barbatilor cu patru, cinci ani", spune Karen.
Succes..... :martiansad: :-o
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

jean

#753
 :-o :-o  O mica specificare, nu sunt eu ala din poza cu binoclu, desi, ar fi interesant.
Adevarul este dincolo de noi

romulus

CitatCredem ca aceasta activitate ar putea prelungi viata barbatilor cu patru, cinci ani"
Hm , chestia nasoala este ca iti prelungeste , iti prelungeste , bine , dara ce avantaj am io daca mi-o prelungeste la 90 ? Adica sa mai traiesc inca cinci ani peste 90 ?! Nuuuuuuuuuuuuu....nem, nix, niet , nada ...!
Io vreau s-o  prelungeasca asa, pe la 30..... :-D ! La 90, geaba chichirez galceava !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

zana@M

Citat din: romulus din  20 Septembrie 2011, 08:24:42
Hm , chestia nasoala este ca iti prelungeste , iti prelungeste , bine , dara ce avantaj am io daca mi-o prelungeste la 90 ? Adica sa mai traiesc inca cinci ani peste 90 ?! Nuuuuuuuuuuuuu....nem, nix, niet , nada ...!
Io vreau s-o  prelungeasca asa, pe la 30..... :-D ! La 90, geaba chichirez galceava !
Am zis !

Nu te descuraja ,Romulus ....hai la dans...curaj  se poate si la 90 :-D :-o :mrgreen:

oameni batrani danseaza ca la 20 de ani
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

Tayka

#756
Citat din: jean din  19 Septembrie 2011, 23:54:06
:-o :-o  O mica specificare, nu sunt eu ala din poza cu binoclu, desi, ar fi interesant.
Dacă te uiţi la sânii doamnelor încep să se agite hormonii,dar dacă te mai uiţi şi cu binoclu...te trezeşti că mai  pot sării şi..nasturii  :roll: :evil: :wink:
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

SLEAH19

#757
Citat din: romulus din  20 Septembrie 2011, 08:24:42
..............dara ce avantaj am io daca mi-o prelungeste la 90 ? Adica sa mai traiesc inca cinci ani peste 90 ?! Nuuuuuuuuuuuuu....
                                                                                                         Am zis !

    Doi bătrâni de 90 de ani, vechi prieteni, romulus şi @biss, stau pe o bancă în parc, @biss meditează privind cerul , romulus numără pensia:

    - Vezi prietene romulus, zise @biss, eu nici azi nu-l înţeleg pe respectabilul Tayka, cum adică dacă desfiinţăm sexele şi ne creem pe cale artificială, evoluăm spre un alt nivel. Eu pot spune că sexul meu s-a desfiinţat de câteva decenii , dar dacă văd o bunăciune,  instinctele îmi revin şi aş utiliza celelalte organe sexulale care mi-au mai rămas: degetele , nasul, limba ...

   -@biss bătrâne , tot  un tip al naibii de cool şi fără complexe ai rămas.

  O blondă superbă cu fund bombat şi decolteu generos se apropie de cei doi bătrâni , se pune lângă cel care număra pensia şi îi şopteşte ceva la ureche , acesta îi răspunde înapoi tot la ureche , blonda se ridică şi pleacă.

   - Ce ţi-o zâs,...... ce ţi-o zâs mă ?, întrebă @biss tremurând de emoţii.
   - O zâs... o zâs să mă culc cu ea , mă.
   - Şi ... şi ?
    - Şi .. i-am zis că nu mi-e..somn mă , nu mi-e somn.
    - Bă da tofolog eşti, putea-i să o mai ţii şi tu cu vrăjeala şi mai priveam şi noi 10 minute la sânii ei ..

   
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

kefren

Daca doriti sa vedeti o cobra cam sonata,va recomand sa vedeti clipul urmator.
   http://www.youtube.com/watch?v=sX6KqcXgJvI&feature=player_embedded#!

jean

Citat din: SLEAH19 din  20 Septembrie 2011, 14:37:36
    - Bă da tofolog eşti,
Cred ca se potivea mai bine TO UFOLOG.  :lol:
Si in filmuletul lui kefren mergea mai bine Tayka, Tayka, in loc de taka, taka.  :lol:
Va rog sa nu va suparati a fost o gluma mica.
Adevarul este dincolo de noi

Nox

Mă aștept să nu mai postați nimic ce să aibă legătură cu mesajele de mai sus. Altfel voi lua măsuri (colorate). Dacă mi se solicită voi șterge mesajele.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

SLEAH19

#761
    Totuşi, trebuie să ai umorul pus cât de cât la punct , ca să înţelegi unele lucruri de pe......  Pagina Comică.

Recunosc că părerea lui romulus despre tine ma indus în eroare, de aia te-am bagat in banc . Nu era nimic deplasat.
O lume normală este aceea în care diavolul este în iad, nu mai există religii iar Iisus este la Guvernare!

Cercetează totul şi reţine doar ce e de trebuinţă !

kefren

   Fiind pagina comica zic sa nu luam totul in serios,macar aici sa ne  putem descreti fruntile.Sunt glume si remarci nevinovate,cred eu,si nu ar trebui nimeni sa se simta atacat ori luat la misto,cel putin asta am remarcat la mesajele de mai sus.Mai simte omul cateodata,nevoia sa si zambeasca,parerea mea.


Nicipreaprea

Se încheie Cina cea de Taină. Vine ospătarul cu nota de plată la Iisus. Se uită Iisus la notă şi înlemneşte: 30 de arginţi.
- Ioane, ai tu cumva 30 de arginţi?
- Nu, Doamne, am dat toţi banii la săraci.
- Andrei, ai tu cumva 30 de arginţi?
Acelaşi răspuns.
- Petre?
Petre ridică din umeri, nu are. Ultimul SLEAH:
- SLEAH, ai tu cumva treizeci de arginţi?
- N-am, Doamne, dar am o idee...

:ufo:
________________________________________
"Know your enemy and they probably will not be your enemy."