Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Filme cu OZN'uri

Creat de jackie28t, 02 Decembrie 2005, 11:50:19

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

jackie28t

UFO-The Greatest Story Ever Denied / FILM

Acum aveti ocazia sa vedeti tot filmul lui Jose Escamilla.Un film de 1 ora si 34 de minute in care sunt incluse imagini si filme foarte impriosionante cu OZNuri printre care unele imagini care sunt foarte rare si greu de vazut.Relatari si documentatii ce-ti da de gandit.Rog ca toti membrii al acestui forum sa vada acest film.Cu ajutorul lui google acum puteti face si o economie vazand acest film pe gratis intr-o rezolutie chiar foarte buna.Va urez o vizionare placuta 8-)


UFO-The Greatest Story Ever Denied is the film that for the first time in the thousands of years of documented sightings and decades of ... Alle » official denial, proves that UFOs are real and that they have been among us all along

APOLLO

Multumim frumos jackie28t , chiar daca inca nu am apucat sa il downloadez. :-)
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

jackie28t

Incearca sa vezi tot acel film APOLLO.Sunt foarte multe informatii interesante.
Dupa ce-l vizionezi sa te intorce si sa ne spui cum a fost :-D

Necunoscutul

Am vazut filmul, se vorbeste depsre OZN-uri in cea mai mare parte, dar se mai vorbeste si despre free energy, bazele americanilor de pe Luna, armele din spatiu, etc. Merita sa vizionati acest documentar, desi tine mai mult de 1 ora si jumatate, va garantez ca nu o sa va plictisiti.

Chiar mi-am dorit sa vad acest documentar foarte mult, iti multumesc mult de tot, jackie28t pentru ca ai postat link-ul catre emisiune.

8-)

APOLLO

Tocmai am vazut filmul.Multumim mult jackie28t,e chiar un documentar foarte reusit.Cred ca nu am mai vazut unul atat de reusit niciodata.Il recomnad din inima tuturor celor care sunt pe formum sa il vizioneze si apoi sa pt. ca acolo se spun multe despre cele discutate si aici pe forum, cum ar fi "Sagetile"(Rods),Luna,OZN-orile filmate de NASA , inclusiv cele din 2006 si multe alte marturii ale multor oameni care au facut parte din structuri guvernamentale, US Army , US AirForce, US Navy , oameni care s-au ocupat de "bugetul negru" si multi altii.Nici un subiect nu e tratat in disperare si nu plictiseste chiar daca documentarul tine 1 ora si 34 minute chiar merita vazut , e ceva deosebit.Iti multumesc inca o data jackie28t.
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

jackie28t

#95
Cu cea mai mare placere ''APOLLO '' si ''Seeker''
Ma bucur ca a-ti vizionat documentarul.Cand va aparea ceva nou va voi anunta numaidecat. 8-)

PS:luna viitoare voi deschide un topic cu unele informatii pe care unii le vor gasi cred socante.La fel vor implica secvente din unele conferinte si interviuri foarte foarte rare de gasit si de vizionat.Daca sunteti interesati atunci stati pe-aproape.

APOLLO

#96
Deabia astept !  :wink: :-D Se anunta mai "tari" ca acesta? Intreb pt ca asta chiar a reusit sa faca sa ma ia "cu friguri" la unele faze. 8-)
Ar fi o irosire de spatiu sa fim doar noi in univers.

Necunoscutul

A mai aparut pe Google video un film interesant, este scur, iar nici cel care l-a postat nu stie ce este exact, va invit sa-l vedeti si sa va dati cu parerea.

http://video.google.com/videoplay?docid=-726272614828177008&q=ufo+duration%3Ashort

8-)

DepthOfField

pai poate fi un fenomen sau obiect real inexplicabil.... sau un truc!
De ce as inclina catre truc:
- camera era fixa pe tripod/suport improvizat si filma o portiune de cer. De ce asa?? Era o camera de supraveghere? Care ce supraveghea? Si mai avea si sunet?
- ozn-ul trecea frumos, perfect orizontal, exact prin mijlocul imaginii, ca la parada. Daca era o filmare intr-adevar reala, ar fi fost mult mai imperfecta ca incadrare
- nu se stie sursa filmarii..mai sa fie
oricum cazul "atenteaza" la puterea credintei in OZN-uri a oamenilor...:-D
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

Max C.

Ciudat totusi ,de ce omu nu urmareste obictul sau fenomenul respectiv... :|,sau el  filma pasarile 'calatoare' si tzop si chestia aia...eu cred ca e un fake  :evil:

jackie28t

#100
Citat din: jackie28t din  02 Decembrie 2005, 11:50:19
Filme cu OZN'uri /1:35min
Open Your Eyes - What Are These Things in Our Skies.wmv (206.4 MB)

Pentru salvarea filmului in PC#ul dv folositi:(right click and save target as) de pe legatura de mai jos:
http://www.checktheevidence.com/video/Open%20Your%20Eyes%20-%20What%20Are%20These%20Things%20in%20Our%20Skies.wmv

Daca va duceti la prima pagina al acestui topic la primul post pe care l-am expus
adica aici: http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,34.0.html

veti putea observa ca linkul respectiv nu mai functioneaza pentru extragerea acelui film intitulat ''Open Your Eyes''
Deoarece acel film este un film EXTRAORDINAR de 1 ora si 35 de minute,un film foarte reusit ce sunt expuse filme cu Obiecte Zburatoare Neindentificate si pe care a-l gasesc unul dintre cele mai educative filme cu scvente printre cele mai rare...si regasind nu de mult un link direct pe google al aceluias film...rog cei care inca nu au avut ocazia sa vada acest fil sa nu-l piarda.Sunt foarte multe lucruri de vazut si de invatat din ele.Este ca pe o istorie a filmelor cu OZNURI.Si este si pe gratis.Vizionare placuta! :wink:

Nu pierdeti sa vedeti acest film de pe legatura de mai jos.
http://video.google.de/videoplay?docid=-161154636796558877

PS:Acum un an cand am expus acel link aici pe forum foarte multi membrii de aici au avut posibilitatea sa-l extraga in format windows media player.Norocul lor!


Necunoscutul

Am vazut si eu acest film, dar nu cred ca este autentic.Este prea bun ca sa vie adevarat.

8-)

jackie28t


Max C.

daca e un fake e f bine facut,ati dat step by step sa vedeti ce frumos dispare? (sau actioneaza un fel de camuflaj ....  :|)