Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Filme cu OZN'uri

Creat de jackie28t, 02 Decembrie 2005, 11:50:19

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

bungy

totul este relativ...

sxn_b


udar

Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

bungy

totul este relativ...

sxn_b

Interesant. Seamana cu obiectul fotografiat de byteflowsoft. Miscarea imi pare totusi cam ireala. In rest nu pare fake.  :-)

sxn_b

Salut. Am vrut sa vizualizez filmul pus de Jackie(UFO-The Greatest Story Ever Denied) dar acel link nu mai este functional. Am gasit filmul tot pe Google Video si postez noul link:

PS. Nu stiu sigur daca acesta este acel film, nu il mai vazusem. :-)


jean

Video, conþine unele dintre cele mai bune filme din 2009 în ceea ce priveºte OZN-uri ºi alte evenimente ciudate cer.
http://www.ufocasebook.com/2010/video2009.html
  In acest film gasiti si filmarea inelului luminos din Romania. Interesante sunt si filmarile din Chile care incep de la de la 3.14. In acest caz nu cred ca poate fi vorba de lanterne luminoase.
Adevarul este dincolo de noi

StarDust

Mie mi-au placut filmarile din Peru-Sud America, filmari facute ziua. Sigur nu sunt lanterne chinezesti si nici pasari.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

mulder

#114
interesante filmele...jackie28t  felicitari pentru initiativa de a posta filmul, foarte tare...sunt sigur ca o parte dintre ele au la baza ceva real si fascinant


Adevarul este dincolo de noi!