Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Nu exista conspiratii

Creat de baaron, 02 Februarie 2007, 15:52:26

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.



xennon_2000

O conpiratie tare ..."uniunea celor bogati" :lol:

spooky

"Teoriile sunt doar niºte idei care plutesc în minþile oamenilor.

Conspiraþiile? sunt politici oficiale."

extras din articolul despre gripa aviara...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

LupinThe3rd

@Baaron
Eu cred ca daca cineva vrea sa dea de lucru la teoreticienii constipatiei, deseneaza triunghiuri, etc... ca apoi aia dezbat nene...
Iti dai seama ce ar fi daca un amic la misto ar desena simboluri masonice in fiecare seara pe usa de la blocul tau cu creta  :-o...

baaron

Nu s-ar intampla nimic, garantat.
Am si facut proba...de sarbatori cand toata lumea isi proptea bradul de Craciun in casa cu brizbrizurile aferente...mi-am luat
o instalatie de iluminat pentru brad si am infasurat-o in jurul unui trunghi cu ochi masonic facut din niste sarma...a iesit o frumusete de simbol masonic (identic cu cel de pe dolar)....si am bagat-o in priza vreo cinci zile pe balcon (eu stau la parter).

Ce crezi ca ma intrebau vecinii?
-Auzi ...de unde ti-ai luat instalatia aia asa de faina ca vreau si eu.....Ha ha ha ha :-D

Ce simboluri masonice si alte acareturi, lumea nu are bani de-o ciorba pe masa, crezi ca le mai arde de masonerie.
Baga mare "Teo", "Din dragoste" si inainte sa plece un pic de Netty Sandu ca sa le mearga bine la servici si asta e....

Max C.

cine o fii desenat triunghiul asta pe bacnota de 1 dolar?
nuuu nici vorba de NWO   :evil:,e asa la misto!

xennon_2000


Arckadii

hai sa terminam cu tampeniile astea gen "pentru cunoscatori". ai ceva de zis, spune. ai ceva de facut public fa public. asta e misiunea noastra aici. sa scoatem adevarul la iveala nu sa il ingropam mai rau.
Ark

xennon_2000


Max C.

am o piramida mai detaliata... foarte  :evil:




Max C.

Spre disperarea unora am sa postez un filmulet simpatic ...sper sa va placa

http://video.google.com/videoplay?docid=9201101938175201343  :martiansad:

Urban

Un instantaneu interesant din Londra... :-D

Tetragrammaton

Citat din: max c. din  02 Martie 2007, 20:57:04
Spre disperarea unora am sa postez un filmulet simpatic ...sper sa va placa

http://video.google.com/videoplay?docid=9201101938175201343  :martiansad:

Nu mai merge linkul, despre ce era vorba in el ?

Scanner

Chiar asa...in alta parte mai exista linkul ?