Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cate civilizatii extraterestre cunoasteti?

Creat de stargate, 19 Ianuarie 2007, 17:37:57

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

stargate

     salut pe toti UFO'logii de pe site...'s cam nou p'aici... dupa c mi'am aruncat ochii (nu pot sa spun ca am citit cuvant cu cuvant) p cateva dintre topic'uri am ramas uimit. sunt pasionat inca de mic de fenomene paranormale, mistere si chestii asemanatoare, dar de'abia acum mi'am dat seama cat de putine stiu...pentru inceput as avea si eu doua intrebari:
   1. Cate civilizatii extraterestre cunoasteti ( nu personal :-D )???
   2. Din care rasa/rase ne "tragem" noi" ( presupunand ca nu am auzit de teoria lu' Darwin )???
De omuleti gri, verzi, annunaki si nordici am citit dar sunt sigur ca aveti mai multe informatii ca mine si sper sa puteti raspunde intrebarilor...multumesc anticipat celor ce o vor face...si scuze daca mai exista un topic asemanator...
Smoke on the water, fire in the sky.

darkness

bine ai venit stargate
din pacate pentru tine, acest subiect a mai fost deschis o data aici:http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,215.0.html si s-a discutat pe baza lui...

stargate

    nu'i nici o problema ca s'a mai discutat...problema era ca nu gasisem... ms de raspuns darkness :-)
Smoke on the water, fire in the sky.

xennon_2000


stargate

 xennon.....carti...in special...si documentare...da' nu filme :-D
Smoke on the water, fire in the sky.

sxn_b

Aeonii,Albastrii,Alfa centaurienii, Altarienii, Amfibienii,Andromedanii, Antarienii,Arcaeeanii,Arcturienii,Arienii,Arzexienii,Azurienii,Bernarienii,
Bioizii,Blonzii,Booteenii,Casiopienii,Centaurienii,Cenusiii si multi altii.
Bineinteles ca nu stiu pe deasupra despre toate dar am in calculator cate ceva aproape despre toate. Deci daca vreti sa aflati cate ceva despre vreo rasa, sunteti invitati sa ma intrebati iar eu o sa va ajut cat pot.  :-)

xennon_2000

Stiu de o rasa puternica numita "Comandoul Ashtar"

sxn_b

Uau! De astia n-am mai auzit. Poti sa ii si descrii putin?(sau putin mai mult)  :-)

xennon_2000

Mai sxn...u faci mishto de mine!Cum nu ai auzit|?......daca am un scaner iti fac special un material! vorbesc serios!il postez aici .....sunt asemanatori oamenilor si cica au misiune de a salva oamenii de la sfarsit.....cica ar fi cea mai tare rasa din univers, insarcinati de Isus!Nush ce sa mai cred!

xennon_2000

Au tehnologiew avansata si rapesc cativa oameni (alesi) sa-i instruiasca pe ceilalti sa se "pocaiasca" adik sa-si schimbe nivelul de vibratii pozitive ca sa poata fie luati mai usor in caz de sfarsitul lumii (doar cei alesi vor fi luati)....

sxn_b

#10
Stiu prea putin despre ei. Stiu ca ne-au avertizat ca va avea loc o "selectie" pe baza spirituala in 2012 (ceva de genul ca oamenii care au vibratii scazute in aura energetica nu vor rezista). Si in rest nu mai stiu doar putin. Asa ca nu mi-ar strica o lectura in plus.  :-)

LE: Acum am vazut mesajul tau. Stii si vreun link care ii descrie?(nu conteaza daca este in engleza)  :-)

jackie28t

#11
Bine ai venit printre noi stargate.
Un link informativ.....datele raselor sunt defapt datele adunate din intamplari adevarate raportate in websiturile dedicate ufologiei...apoi sortate si catalogate.Nu neaparat trebuie sa crezi ca este exact asa cum este descris dar ca o idee este un link foarte bun.Sper sa-ti fie de ajutor.
Numai bine. http://aliens.monstrous.com/alien_species.htm

Elvin

        am ajuns sa cunosc totul despre mine insumi si m-am apucat sa-i studiez pe cenusiu si pe reptilian  :evil:

stargate

Smoke on the water, fire in the sky.

jackie28t