Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ce credeti ca vor extraterestri de la noi?

Creat de jackie28t, 05 Decembrie 2006, 19:50:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ce credeti ca vor extraterestrii de la noi?

Schimb de suveniruri
2 (3.4%)
Genele noastre
3 (5.1%)
Sufletele noastre
3 (5.1%)
Sa ne studieze
19 (32.2%)
Schimb de informatii
2 (3.4%)
Sa ne ajute
9 (15.3%)
Sa se foloseasca de noi
7 (11.9%)
Sa ne cucereasca
0 (0%)
Cu totul altceva...
14 (23.7%)

Numărul total de membrii care au votat: 28

jackie28t

S-a ajuns la 23 de voturi!M-ai voteaza cineva?  :ufo:
Deci ''EI'' sunt aici ca sa ne ''studieze'' dupa sonajul care ne arata pana in prezent.
Ciuciulete trare sunt curios sa stiu ce ai votat? :-D LOL

DepthOfField

n-am votat nimic, pentru ca nu mi-am facut o parere in acest sens. probabil vor mai mult sau mai putin cate ceva din fiecare varianta, in functie de rasa si preferintele lor. :p
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

jackie28t

Citat din: ciuciulete din  24 Ianuarie 2007, 17:54:01
probabil vor mai mult sau mai putin cate ceva din fiecare varianta, in functie de rasa si preferintele lor. :p

Bine spus ciuciulete  :fullmoon:

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

sxn_b

In ce sens sa se foloseasca de noi? Poate sa ne folosim noi de ei, adica sa ne ajute sa restabilim pacea pe Pamant.  :-)

xennon_2000

Sa se foloseasca de noi ca experimente! :evil: ca de luat de la noi...........

sxn_b

CitatSa se foloseasca de noi ca experimente!
Pai asta inseamna Sa ne studieze.  :-)

xennon_2000

dupa unele relatari ale celor rapiti metodele de examinare par dureroase....si au ramas shoky toata viata! ma intreb dc oare daca tot au tehnologii asa de avansate? :?

ro_hack_sys

parerea mea este ca extraterestrii ne-au creat sau in orice caz , ne controleaza (ne modifica adn-ul la fiecare 150 de ani , conform lui bob lazar) , si deci probabil ca vor sa ne studieze si sa ne ajute sa nu ne autodistrugem(parerea mea) ... :) ;)

xennon_2000

daca modifica adn dc nu ne fac imuni la cancer??????????

darkness

ceva de genul "vrei sa te ajut sa te sinucizi? " :-D :lol: :lol: :lol:
pai ce interes au sa ne faca imuni?
poate ca ei vor sa gasim noi leacul ca apoi sa colectyeze sange cu enzime ( sau ce or fi ) imunizate si sa si le injecteze lor,sau sa gaseasca ei leacul pt o boala a lor care a pronit de la cancer si s-a tot modificat

asta ar fi o varianta...
a doua varianta ar fi: studiaza imunitatea noastra, si fac aceleasi lucruri pe care si oamenii le fac pe cobai...

xennon_2000

Pare dezolant ce spui u Dark.....Eu vreau sa cred ca or mai fi si rase de alieni care ne protejeaza

sxn_b

Citat din: xennon_2000 din  26 Ianuarie 2007, 11:57:14
daca modifica adn dc nu ne fac imuni la cancer??????????
Am citit undeva ca dupa 2012 ADN-ul uman nu va mai avea doar 2 spire ci 12. Si tot dupa 2012 vor disparea foarte multe boli incurabile cum ar fi cancerul si SIDA. Cred ca disparitia acestor boli ar fi rezultatul modificarii ADN-ului.
:-)

xennon_2000

ehheeee...ce bine ar fi asa SXN!Numai ca ....este marea problema, sursa a 80% din cancere:...poluarea!nu conteaza de ce fel e...pe o Terra de acum 3000 de ani daca te duc pe tine acum in timp, ai trai cred ca 200 de ani....iti inchipui cat de curata era?!!...

baaron

Jackie....ai uitat sa pui si optiunea "nu vor nimic de la noi".

Daca vroiaiu ceva...nu vad nici un obstacol care i-ar putea impiedica.
De ajutat nu prea au cum ca interfereaza cu civilizatia.
De studiat nu prea au ce.
Etc etc...

Deci ideea de baza....as vrea sa votez "nu vor nimic de la noi" si nu exista in sondaj...
Bitte adauga si tu extra optiunea asta...Danke