Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

CERRA GALAN-CETATEA OAMENILOR ZBURATORI

Creat de paleoastronaut, 31 Iulie 2006, 20:04:24

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Siberia

@Xanadron, esti chiar tu ? Sau e B-B Project ? Zi ceva sa te recunosc :-D

(ma bucur ca te-ai intors  :martiansmile: )
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

fiulploii

#46
 :roll: este interesant ca @Xanadron a ales sa posteze la acest subiect ceea ce ma duce cu gandul ca poate a fost plecat putin pe Elenin si dupa ce a stat la o cafeluta si o pipa cu ea sa fie sigur ca pleaca pe drumul cel bun , s-a intors si el ...in zbor  :rocket:
Asteptam cu interes noutati , nu numai la acest topic  :wink:
:-) :-) :-)

Xanadron

Citat din: angellla29 din  26 Octombrie 2011, 18:07:12
...Cred ca colegul Xanadron s-a intors ca i-a placut exemplul de urmase ale Gigantilor...Glumesc acum....
Mai stii ca n-oi avea si impulsuri d-astea subconstiente spre tipe gen Bertha cu piciorul mare :-D cintata de Francois Villon? Desi n-as prea crede, la astia doar 1,70 m ai mei.

Citat din: Siberia din  26 Octombrie 2011, 18:35:56
@Xanadron, esti chiar tu ? Sau e B-B Project ? Zi ceva sa te recunosc :-D
(ma bucur ca te-ai intors  :martiansmile: )
Si eu ma bucur ca mai sinteti p-aici, plutind gratios in continuare deasupra gogosilor Matrixului cu tine si alti citiva la timona, inca nematurati de valurile debunkerilor de pe puntea RUFOn. :wink:
Chiar daca detectez si cite-un usor derapaj al unora - cind populist-simplist, cind orgolios-ranchiunos. :-P

Citat din: fiulploii din  26 Octombrie 2011, 18:50:52
:roll: este interesant ca @Xanadron a ales sa posteze la acest subiect ceea ce ma duce cu gandul ca poate a fost plecat putin pe Elenin si dupa ce a stat la o cafeluta si o pipa cu ea sa fie sigur ca pleaca pe drumul cel bun , s-a intors si el ...in zbor  :rocket:
Asteptam cu interes noutati , nu numai la acest topic  :wink:
:-) :-) :-)
Vezi c-ai gasit explicatia disparitiei Eleninei?  :star:
E topita dupa mine... :-D

P.S. (macar asta sa fie ontopic): Cerro Gallan e un subiect greu clarificabil, in lipsa.. deloc intimplatoare a unor date solide gen poze, studii arheologice etc (idem pt. artefactele similare din Zimbabwe sau Africa de Sud).
Pentru ultimele, lucrarile/interviurile documentatului Michael Tellinger sint totusi elocvente:

http://www.coasttocoastam.com/guest/tellinger-michael/6680
http://www.slavespecies.com/
http://projectcamelotproductions.com/interviews/michael_tellinger/michael_tellinger.html

Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

tractorbeam

Citat din: Xanadron din  26 Octombrie 2011, 17:44:02
...Unica noutate relevanta zic eu vizavi de tema "uriesilor" ( = tatari/tartari, jidovi etc) e afirmatia recenta conform careia ultimul curs de RV organizat de Nexus si predat de prof. V. Rudan a avut, zice-se, SI scopul finantzarii unor sapaturi/cercetari la Scaieni-BZ, locul unde prin '83 s-au dezgropat intimplator niste schelete enorme.
Operatiune pentru care se obtinusera si aprobarile oficiale necesare (o sa va comunic linkul/sursa exacta, imediat cum o regasesc).

Pe cuvantul tau? Ca s-au obtinut aprobarile necesare? Cine a obtinut ce? Este o dezinformare grosolana colega, te lasi atras intr-o schema nebuloasa cu afirmatia asta. Am fost eu acolo de curand si iti spun ca terenul apartine unei persoane care nu doreste sub nici un chip aceste sapaturi. E proprietate PRIVATA! Nu mai puneti botul la vrajeala lui Rudan, ca el finanteaza nu stiu ce sapaturi pe nu stiu unde. Mai degraba isi finanteaza portia zilnica de pampers - de cand cu AVC-ul.


Ganditorul

Aici cam ai dreptate colega.
Pe de o parte mai sunt putini cei care stiu cam pe unde vin terenurile alea (si aici dau 2 litrii de palinca cu grad de general daca-mi spui si mie exect pe unde vine... treaba) si in la doilea rand sa spui ca incepi cercetarile intr-o zona care este in "vizorul" multora din aia rai si puternici care vor exact invers -adica  sa ramana totul uitat si sub tacere - e cam ciiudat. E ca si cum ti-ai propune sa faci "pipi" impotriva vantului.
Daca ar fi sa fiu rau pana la capat as zice ca actiunea principala este de "bifare" a celor care au calitati native de biodetectie a unor astfel de locuri. Dar totul e doar o ipoteze nesustinuta de fapte...

calator astral

@ginditorul> eu zic ca ar trebui sa-l crezi pe cuvint pe tractorbeam, om de teren...muntii Buzaului e terenul lui de joaca. Asa cum Bucegii e zona mea de predilectie.
@Tractorbeam> Rudan A AVUT Puterea aia,dar nu o mai are, in schimb, asa cum il cunosc, bag mina in foc ca nu este,nu poate fi sub nici o forma, un escroc.
A fost "legat" si "orbit" de stii-tu-cine intr-o actiune colectiva.

tractorbeam