Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sfarsitul lumii

Creat de Necunoscutul, 19 Aprilie 2006, 17:35:06

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

pri3st3ss

hehe,udar :lol:..nici macar unii oameni inca in viata nu se gandesc la civilizatie :-P

iti zic eu ce s-a intamplat cu lory....daca imi permite :-D
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

lory

ei,ce curios esti,udar...
mi s-a schimbat viata in bine...a aparut cineva in viata mea care mi-a schimbat viziunea asupra vietii,a mortii, a spiritualitatii....ii multumesc in fiecare zi pt ce a facut si ii voi multumi toata viata,caci fara ea nu as fi fost aici si probabil nici in viata...si careia ii cer iertare mereu pt tampenia pe care am facut-o....

al doilea lucru bun care mi s-a intamplat,a fost ca mi-am gasit  sufletul pereche si in iulie ne vom casatori...asta tot prietenei mele ii datorez...se pare ca ii datorez cam multe....
esti uimitoare scumpo si imi cer din nou iertare pt ce am facut

udar

Succes in viata si casa de piatra anticipata  :lol: :lol:

Acu vine intrebarea fireasca... Da ce i-ai facut prietenei tale?  :-D :-D
Magic is any sufficiently advanced technology. (Arthur C. Clarke)
  

pri3st3ss

deviem de la subiect,treceti pe MP-uri va rog, daca va intereseaza detalii...

s-a mai schimbat viata cuiva? a mea s-a imbunatatit abia cu inceputul acestui an....
sigur udar,vei intreba "in ce sens? cum?"...pai....a fost o schimbare tot de 360 de grade venita brusc din interior..si deocamdata imi prieste...acum putem sa ne intoarcem la subiect?
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

2012

referitor la predictiile lui nostradamus > el nu a prezis niciodata un eveniment precis cu o data exacta > in catrenele lui mentioneaza doar niste limbaje special scrise datorita inchizitiei ...
referitor iara la sfarsit > se pusese o intrebare > daca nostradamus a prezis ceva peste 2012 > raspunsul este la inceput !
in catrene el lasa de inteles ca marea majoritate se vor intampla dar cand > nu se stie !
> multi spun ca a prezis chiar si WTC 9 11 01 > gresit interpretat

pri3st3ss

nostradamus foloseste coduri...edgar cayce? si el la fel...interpretarile pot fi deseori subiective,trebuie sa avem grija...depinde de ce vrem noi sa intelegem si sa prevestim...asa s-a intamplat si cu noul papa,cu fumul negru....discutabil totusi...
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.