Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pe 14 octombrie (2008) vin extratereºtrii

Creat de loreley, 30 Septembrie 2008, 12:09:03

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Kymosabe

Cred cã cei din Miºcarea Raelianã îsi dau acum palme.
Vin extratereºtrii, iar ei încã nu au reuºit sã construiascã Ambasada intergalacticã. :lol:
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

spooky

Citat din: Kymosabe din  30 Septembrie 2008, 19:03:50
Când Bush are o problemã, inventeazã ceva: un atentat, un rãzboi, o invazie extraterestrã . :lol:

Tocmai vroiam sa scriu despre asta... mi-ai luat-o inainte.

Mai plauzibil sa vedem pe 14 octombrie un "False Flag UFO" decat un contact real. Iar cat priveste tehnologia, exista slava domnului de zeci de ani sa se faca si o astfel de simulare.

Intr-un interviu recent al lui Alex Jones la Coast to Coast AM, ce a avut de spus despre asta:
http://www.youtube.com/v/nnxPxaEZGEY&hl=en&fs=1
http://www.youtube.com/watch?v=nnxPxaEZGEY&watch_response
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

LupinThe3rd

Citat din: spooky din  30 Septembrie 2008, 19:26:04
Mai plauzibil sa vedem pe 14 octombrie un "False Flag UFO" decat un contact real. Iar cat priveste tehnologia, exista slava domnului de zeci de ani sa se faca si o astfel de simulare.
Cred ca nici macar atat nu o sa vedem. Sa nu uit sa comentez in 15 ca am avut dreptate pe 14. Imi pun reminder in calendar.

Fr0styan


Andy

Pentru a demonstra autenticitatea doamnei Blossom Goodchild  :roll: fanii au postat un filmulet: http://www.youtube.com/watch?v=1HOAqNyRuaE Am cautat despre acest fenomen si chiar a avut loc pe 26 August 2008 http://oregonskywatch.com/bluesky/?p=814
in ceea ce o priveste pe tanti am mari indoieli ca ar avea vreo legatura. Totusi mai sunt doar 6 zile pana la "venire"  :-) Chiar ma intreb cu ce scuze si cu ce explicatii va veni tanti daca nu se va intampla nimik.

spooky

Andy, citisem si eu despre asta... nu vad sa aiba vreo legatura cu aceasta profetie.

Daca am cauta o explicatie, cel putin din punctul meu de vedere, una plauzibila, ar fi un experiment gen HAARP.

Cat priveste profetia in sine... sunt convins ca nu o sa se intample ceva, zice scepticul din mine.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Fr0styan



nablet

#23
e aceasi poveste ca si cu LHC-ul ...nu se va intampla absolut NIMIC! deci ..nimic. .stiti ce e aia nimic nu ? o zi obisnuita :P
cum ar fi sa imi fac si eu un site fancy ca al lui blossomgoodchild si sa scriu ca pe 10 noiembrie vine nava din independence day ..am ceanaluit de nush unde ..si sunt rai 'baietii' ..crede toata lumea ... Fac o poveste siropoasa si sa vezi cum cad toti in groapa =)

romulus

Hai ca n-o sa fie chiar asa, cu explozii !! Poate o se ne faca explozie ceva in tartacutele  :-D.....noastre !
Oricum , maine este si Sf.Parasceva, o mare sarbatoare a crestinatatii.
Se potriveste bine, pentru ca si Sf. Parscheva cat a trait a predicat  despre bunatate, iubire, dragoste!
Cam asa suna si mesajul actritei B.Goodchild (ce nume ! Parca e predestinat " copil bun ".......EI  cica vin cu un mesaj de acest tip: iubire, dragoste, inlaturarea fricii!
Ca o fi una ca o fi alta, cred ca nu strica daca vom avea cu totii mintea deschisa, pregatita pentru orice !
Si daca nu va fi sa fie, nu desperati ! Va fi - cu siguranta .......MAINE !
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

jackie28t

#25
Eu deja mi-am facut o coronita cu antene, am curatat gratarul si am pus si berea la rece.In caz ca vin maine extraterestrii petrecerea e gata pregatita iar daca nu vin treaba lor, atata timp cat carnatul e proaspat pe gratar si berea e rece totul va fi minunant.  :lol: LOL 

Andy

Ma nene da au zis si ei cam pe la ce ora vin sau vor sa ne surprinda? Si daca nu o sa vedeti nimic nu va panicati nava e cloakuita  :wink: ! :ufo:

StarDust

Jackie, mi-ai dat o idee... Maine imi iau si eu liber, si ma dau la mici si bere. Daca apar, sa vina sa-i omenesc :D. LOL !
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

jackie28t

Probabil EI vor sosi la orele 17:15 dar cine stie, poate ca vor avea intarziere din cauza timpului diferit dintre galaxii.  :-D LOL


Serban M

Las ca va vad eu maine pe astia cu ciorba si carnatii,cum o sa va stea mancarea in gat  :-D