Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pe 14 octombrie (2008) vin extratereºtrii

Creat de loreley, 30 Septembrie 2008, 12:09:03

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Andy

Se pare ca au inceput cu stangul, nu e frumos sa te lasi asteptat. Probabil ca nu au citit "Codul bunelor maniere" :-D
Totusi nu cred ca azi vin extraterestrii poate doar sa se prezinte publicului larg ca de venit cred ca asta s-a intamplat deja!




Fr0styan


Renovatio

Poate sau oprit la una mica  pe undeva.Sau tanti aia care e medium de a avut premonitia asta cu vizita extraterestrilor   a avut si ea una mica la bord. :-P :-D

LupinThe3rd

Da de unde. A avut dreptate. Aseara s-a intors consoarta (fusese plecata 2 saptamani cu treburi in Romania)...

StarDust

A auzit cineva vorbindu-se despre treaba asta in media? Eu nu. Interesant, de obicei se facea mare "tamtam" pe marginea unor asemenea chestii.  :D
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Fr0styan


spooky

da, pai asa zicea... ca au vreo 3 zile timp sa apara... 14-15-16 octombrie... pentur ca nu s-a precizat clar ziua, ci s-a precizat ca e vorba de mijlocul lunii octombrie...

dar... se pare ca nu au aparut... LA NAIBA!
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Yagg

Poate au întâmpinat probleme tehnice la trecerea între Universuri. Cine naiba ºtie ce pulsar cocãlar li s-a bãgat în cale.

Apropo, presupun cã sfârºitul Lumii va fi pe 31 Februarie 2009, nu? Pânã în 2012, câte sfârºituri de lume sau veniri ale extratereºtrilor vor fi? :lol:

DepthOfField

#57
Da, deci prezicatoarea Goodchild sau cum o cheama, isi cere scuze pe youtube:

http://au.youtube.com/watch?v=rm4v8ylAxTc

si-a inchis si blogul, ca erau prea multe comentarii... (cred ca de "admiratie" )


Eu cred ca extraterestrii au privit si ei pe youtube reactiile noastre, a userilor consumatori de media, si, cum nivelul de "vibratii" de love nu au crescut suficient, au renuntat sa mai vina... pana la urmatoarea profetie.


Citat din: Sirius13 din  13 Octombrie 2008, 18:39:45
Las ca va vad eu maine pe astia cu ciorba si carnatii,cum o sa va stea mancarea in gat  :-D

Citat din: Sirius13 din  30 Septembrie 2008, 15:26:13
De data asta e ceva diferit  :-D mesajul a fost preluat prin channeling de catre Blossom Goodchild si coincide cu punctul culminant al decaderii economiei pe Terra.

ceva o sa fie  :star:


intr-adevar, ceva a fost.  :-D .

traficul pe internet o fi crescut pe acest subiect, (cel putin forumul rufon, pe 14 a avut un maxim de vizualizari), unii deja au vazut nava mama pe google earth (patrate si dreptunghiuri pe layerele de nori :D ), ca sa nu spun ca e plin youtube de "observatii" de mame nave si junk specific, unii au facut carnati si au baut bere, si, in general, toata lumea a avut un subiect "cool" de discutat si spart seminte.







David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

Serban M

#58
Multumesc de aprecieri Depth ,sa iti fie de bine sper ca ai mancat satios   :mrgreen:

StarDust

Mi-ar fi placut teribil sa fie adevarat. Chiar daca eram la mici si bere(glumesc), ai asteptam. :D Ce implicatii ar fi avut !!!... Am fi incetat sa mai visam... Oricum, vremea e inainte, poate au receptionat gresit anul in timpul comunicarii cu ei. Poate era vorba de 2080. :(

;)
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16