Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Pe 14 octombrie (2008) vin extratereºtrii

Creat de loreley, 30 Septembrie 2008, 12:09:03

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


Nox

#1
Am fãcut topic nou. Nu e prima datã când extratreºtrii ãºtia îºi anunþã sosirea ºi... PAUZÃ.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Fr0styan

dadada..in emisfera sudica o sa devina si planeta nibiru vizibila pe cer, sau este deja  :lol: :lol: :lol: :roll:

Serban M

#3
De data asta e ceva diferit  :-D mesajul a fost preluat prin channeling de catre Blossom Goodchild si coincide cu punctul culminant al decaderii economiei pe Terra.

ceva o sa fie  :star:

LupinThe3rd

S-a scos Bush. Dupa ce din excedentul bugetar lasat de Clinton a facut un gauroi negru, acu' vin extraterestrii sa il scoata din rahat. Ce noroc au unii...

jean

   A fost o emisiune despre OZN-uri ieri la Antena 1 in jurul orei 18. S-a dezbatut si acest subiect, invitati domnul Hobana si domnul Farcas. Am vazut o parte din emisiune.
Adevarul este dincolo de noi


Shadowman

Citat din: Andy din  30 Septembrie 2008, 16:47:09
Pentru interesati: http://www.antena1.ro/index.php?page=webcast&id=30902

Ce panarama de emisiune...
Intre Botez in familia Mutu,Sacoul Elodiei,Mafia din Romania si altele (ca n-am mai avut rabdarea de-a vedea finalul emisiunii... ) Madalin Ionescu ,alaturi de Mesia,au discutat pe seama venirii extraterestrilor.
Emisiunea ar putea avea succes pe planetele locuite de fiinte bipede,ce-i drept, dar fiinte care sunt veriga lipsa intre maimuta si om... :lol:
Cred ca emisiunea ar trebui intitulata "Bataie de joc ", nu "Acces direct "...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

alx

Citat din: jean din  30 Septembrie 2008, 16:40:12
   A fost o emisiune despre OZN-uri ieri la Antena 1 in jurul orei 18. S-a dezbatut si acest subiect, invitati domnul Hobana si domnul Farcas. Am vazut o parte din emisiune.
La ce tocanita de potroace a facut Madalin Ionescu in emisiunea???????? aia,nu am pentru el decat un indemn:  la cratita,Madaline...la cratita...acolo iti e locul!!!!!    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

CHIP

Daca pe 14 octombrie nu se intampla nimic,cine raspunde pentru aceste false profetii?

loreley

Citat din: CHIP din  30 Septembrie 2008, 17:55:58
Daca pe 14 octombrie nu se intampla nimic,cine raspunde pentru aceste false profetii?

Cine  a raspuns si  la  celelalte...adica  nimeni :-D  Stai  asa...cum  adica,daca?

Shadowman

Citat din: CHIP din  30 Septembrie 2008, 17:55:58
Daca pe 14 octombrie nu se intampla nimic,cine raspunde pentru aceste false profetii?

   Raspunde Batman,Harap Alb,Capra cu trei iezi,Scufita Rosie,ciocanitoarea Woody si piratii din Caraibe...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

romulus

CitatDaca pe 14 octombrie nu se intampla nimic,cine raspunde pentru aceste false profetii?
Ha, ha, cum cine ?
Normal ca Loreley ca doar ea a deschis subiectul! Dar pana atunci sunati-va prietenii din emisfera sudica, sa pregateasca "tunurile" ( a se citi teleobiectivele, sa fie clar!)
Am zis !

"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Kymosabe

Citat din: LupinThe3rd din  30 Septembrie 2008, 15:56:03
S-a scos Bush. Dupa ce din excedentul bugetar lasat de Clinton a facut un gauroi negru, acu' vin extraterestrii sa il scoata din rahat. Ce noroc au unii...

Când Bush are o problemã, inventeazã ceva: un atentat, un rãzboi, o invazie extraterestrã . :lol:
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)