Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

O abordare de bun simt a anului 2012

Creat de seeker79, 16 Iulie 2008, 04:41:39

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

contemplatorul

Alx,

Astia ca tine, sunt singura mea distractie si mai putin frustrare. Pentru ca sunteti niste masini, roboti, clone, care reactionati toate conform aceluiasi program !

Pai, daca nu ti-as vorbi mai mult pe limba ta (asa cum ti-am spus la ce varsta mi s-a intamplat un eveniment) tu nu vei putea intelege ce spun.
Si asa te vaiti, ca nu intelegi tot ceea ce spun, si ti se pare o nebunie.

O fi o nebunie, dar nu mai este asa pentru cel ce intelege si stapaneste nebunia, ci ramane o nebunie, doar pentru cel ce inca mai incearca sa fuga=sa scape de ea.

Btw, am intotdeauna - cu cel putin o "clasa" - mai multe decat tine !

contemplatorul

#31
Alx,

Cred ca astia ca tine, ar innebuni pur si simplu pe loc de bucurie, daca as scrie de mai multe ori pe forum ca, bagandu-va in seama, eu nu fac altceva decat:

SA-MI "PIERD TIMPUL" CU UNII DINTRE VOI !

Veti replica extrem de satisfacuti pe holograme intregi, ca: (M-)AM DAT DE GOL !

Si ati avea dreptate, dar doar partial. Deoarece, sunt convins ca inca mai exista si oameni adevarati=liberi, si nu au ajuns chiar toti, fara exceptie, niste oameni "facuti"=clonele=robotii=slugile oarbe ale francmasoneriei.

Nu poti nega, oricat te-ai stradui - si tu, si Ciuciulete, si StarDust, sau altii ca voi - ca pe acest forum si/sau in aceasta lume, nu ar mai exista si oameni adevarati care se bucura - spre disperarea voastra - citind ceea ce scriu eu.

Asa ca, sa va fie clar ca lumina zilei, ca voi imi sunteti indiferenti, si ca nu scriu pentru voi. Convins fiind ca, oricat de tare ar semana o clona=un robot cu un om, ea=el tot o clona=un robot moare. 

LupinThe3rd

#32
RU_DOT_EL! HOLO_GRAMA ELE_CTRICA!
@CON_TEMP_LAT_ORU': Acum spune si pentru aia care nu pot bananai prin timp ce intlegi tu prin
Citat"A IMPIEDICA un organism APT, ca sa PRO_CREEZE, este O CRIMA !
A STIMULA un organism IN_APT, ca sa PRO_CREEZE, este O DUBLA CRIMA !
pentru ca MAL_ITIOSII pot INTER_PRETA intr-un mod MALITIOS pentru ca fiind niste MANI_PULA_TORI vor incerca sa  MANI_PULE_ZE ADE_VARUL cu MANI_PULELE LOR si sa RASPAN_DEASCA ZV_ON_ul ca nu se UITE (adica nu te PRIVE_SC, nu te CONTEM_PLA) GAGI_CILE(adica FEM_EI, adica HOLO_GRAME cu SEX FEMININ) la TI_NE sau ca nu POTI avea COPII deoarece nu functionezi bine dintr-un PUNCT de VEDE_RE.

StarDust

Lupin, eu cam asa traduc antetul de subsol al "contemplatorului" :

A IMPIEDICA un organism APT, ca sa POS_TEZE (pe forum), este O CRIMA !
A STIMULA un organism IN_APT, ca sa POS_TEZE, este O DUBLA CRIMA !

Imi pare rau, nu am nimic cu nimeni,(nici macar cu contemplatorul) dar asta inteleg eu.
Citat din: contemplatorul din  23 Iulie 2008, 11:46:13

Cred ca astia ca tine, ar innebuni pur si simplu pe loc de bucurie, daca as scrie de mai multe ori pe forum ca, bagandu-va in seama, eu nu fac altceva decat:

SA-MI "PIERD TIMPUL" CU UNII DINTRE VOI !

LOL, chiar crezi ca as "inebuni" de fericire daca ai posta mai des? DA, dar daca ai posta materiale documentate, coerente, la obiect, si experiente din care sa imi poti dovedi ceva...(ca sa ma scoti din matrix-ul in care sunt afundat, din cauza nestiintei mele LOL).
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

romulus

---Revenind la subiect,  cred ( / sper  ) ca incepand din anul 2012  - indiferent ce-o insemna el de fapt - vor fi din ce in ce mai putin ....contemplatori si mult mai multi oameni de .....actiune!
---Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

contemplatorul

#35
StarDust si Lupin,

Hai sa va "traduc", motto-ul:

Francmasoneria INCALCA LEGEA DIVINA=LEGEA SELECTIEI NATURALE, prin intermediul PRE_FACERILOR pe care ei le intreprind, si anume:

1) SABOTEAZA PERMANENT - si, daca considera ca nu au obtinut efectul dorit, chiar si UCID - dezvoltarea naturala=fireasca a oamenilor=masculilor si/sau femelelor ALFA=ORIGINARE;

2) Si: CREEAZA SI EDUCA IN LABORATOARELE EI SECRETE, CLONELE=ROBOTII CARE URMEAZA CA SA SUBSTITUIE=CA SA INLOCUIASCA MASCULII SI FEMELE ALFA=ORIGINARE, care au fost A_NIHILATI, deoarece - SPRE DEOSEBIRE DE CLONE - ACESTIA NU CONCEP CA SA SE SUPUNA ALTEI ORDINI=ALTOR REGULI DE EVOLUTIE, DECAT CELOR DIVINE=NATURALE=LIBERE=FIRESTI.


Masculii si Femelele ALFA=FIINTELE ORIGINARE=ADEVARATE,

NU-SI NEGOCIAZA NICIODATA LIBERTATILE SI SUCCESUL IN VIATA, CU SATANELE=FRANCMASONII !!!

Masculii si Femelele ALFA=FIINTELE ORIGINARE=ADEVARATE,

NU FAC NICIODATA COMPROMISURI

(nu accepta sa fie simultan concomitent: " Si cu .... in kur, si cu sufletul in RAI")

SI CU ATAT MAI PUTIN INTELEGERI - MAI MULT SAU MAI PUTIN SECRETE - CU FRANCMASONERIA=SATAN DREAQUL !!!

DEOARECE, FIIND IN STARE CA SA RE_CUNOASCA CE INSEAMNA UN SUCCES ADEVARAT, EI NU SE POT DECLARA SATISFACUTI DOAR CU SUCCESELE ILUZORII=ARTIFICIALE=HOLOGRAMELE OFERITE DE CATRE FRANCMASONERIE !!!


Uitati-va la toti politicienii din intreaga lume:

http://www.youtube.com/watch?v=yLAmCE2RYgs

StarDust

#36
Eu, abia astept sa vina anul 2012, sa speram ca vom fi cu totii sanatosi, ca sa schimbam impresii aici. Sau, la un pahar ;)
O sa toastez si cu "contemplatorul" ca sa vada ca nu am nimic cu el! :D

Cele bune!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

contemplatorul

#37
Lupin,

Si ce sa fi invatat copiii=pro_geniturile mele, de la unii ca voi ???

Sa se prost_erneze=prostitueze fizic si psihic=intelectual, in fata francmasoneriei ???

E adevarat, ca ar fi fost o mangaiere spirituala pentru sufletul meu, ca sa vad cum creste langa mine un urmas:

UN OM ADEVARAT si NU O CLONA=NU UN OM ARTIFICIAL=NU O ILUZIE DE OM=NU O HOLOGRAMA !!!

Dar, mai mare mangaiere spirituala am avut, atunci cand MI S-A REVELAT, ca n-as fi facut altceva decat:

sa furnizez francmasoneriei inca UN GLADIATOR="un animal de laborator" !!!

parere

Contemplatorul...ce intelegi tu prin francmasonerie? un fel de bau bau? astia ne papa pe toti,nu? tu trebuie sa lupti singuri cu ei...succes,ia aghiazma,busuioc si o cruce mare,cat mai mare

contemplatorul

#39
Citat din: parere din  23 Iulie 2008, 13:35:25
Contemplatorul...ce intelegi tu prin francmasonerie? un fel de bau bau? astia ne papa pe toti,nu? tu trebuie sa lupti singuri cu ei...succes,ia aghiazma,busuioc si o cruce mare,cat mai mare

Parere,

Tiitorii si purtatorii de aghiazma, busuioc si cruce, nu sunt decat tot frati de-ai lor INTRU PROSTIREA=AMAGIREA MASELOR, si, dupa cum stii deja vorba romaneasca:

" Corb la corb nu-si scoate ochii ! "

Ceea ce incerc eu sa fac, este asa cum am mai spus, si anume:

SA DE_VIRUSEZ=CONVERTESC COMPLET MATRIX-UL=CODUL SURSA !!!

FARA SACRIFICII=VARSARE DE SANGE, CI, DOAR PRIN MODIFICAREA, EVENTUAL ANULAREA PRIN INTERMEDIUL ALTOR COMENZI=CUVINTE INTRODUSE IN "SISTEM"=MATRIX, A UNOR LINII=SIMBOLURI CARE AU FOST INTRODUSE INTENTIONAT ERONAT IN SCRIPTURA ORIGINALA, DE CATRE NISTE INGERI ULTERIOR DECAZUTI !!!

Deoarece, asa dupa cum stiti cu totii:

" LA INCEPUT A FOST CUVANTUL ............. "

contemplatorul

#40
Parere,

Versiunea PRIM_ORDIALA a MATRIX-ului, a fost INITIAL NE_PAROLATA, cu UNICUL SCOP de a putea fi - EVENTUAL - IMBUNATATITA.

Numai ca INGERII DECAZUTI DEVENITI DEMONI, AVANDU-L IN FRUNTE PE TATAL=SATAN AL LOR, dupa ce au VIRUSAT MATRIX-ul, AU PAROLAT PROGRAMUL, astfel incat:

CEL CARE AR FI FOST INTRADEVAR IN STARE CA SA IMBUNATATEASCA MATRIX-UL:

SA FIE CONSTRANS CA SA SE COBOARE - A SE CITI INGENUNCHEZE - IN FATA LOR IN IAD, PENTRU A NEGOCIA CU DEMONII CONDITIILE DE ELIBERARE=EVOLUTIE PROGRESIVA A UMANITATII !!!

Numai ca demonii nu sunt constienti de faptul ca:

FATA DE CEL CARE ESTE IN STARE SA IMBUNATATEASCA PROGRAMUL=MATRIX-ul,

NU POATE EXISTA NICIO TAINA=NICIUN MISTER=NICIUN SECRET,

DEOARECE: EL INSUSI ESTE UNUL SI ACELASI CU TOATE CUVINTELE !

LupinThe3rd


lylyt_ice

 Intrebarea ta, a primit deja raspunsul inainte de a o formula tu.Citeste mesajul nr.37!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

LupinThe3rd

#43
Citat din: lylyt_ice din  23 Iulie 2008, 14:48:12
Intrebarea ta, a primit deja raspunsul inainte de a o formula tu.Citeste mesajul nr.37!
Daca e vorba de intrebarea mea, atunci da si tu linkul. Nu de alta dar nu ma apuc sa numar pe aici ;). Am intrebat de copii nu de pitici.
Sau baga raspunul ala in citat.
Mersi fain

DepthOfField


Contemplatorule, spuneai deunazi aici http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,38.msg35393.html#msg35393 :

Citat"Si, cum de ma intrebi ce am gasit SPECIAL la forumul asta ?

M-am gandit ca poate voi avea norocul, ca RETEAUA voastra sa gaseasca=contacteze inaintea mea rudele care ma pierdura pe aici, si sa le roage din partea mea, ca sa ma "recupereze" cat se poate de repede."

Acum, te cracanezi mai tare, si faci un pas inainte, si spui:

Citat"Ceea ce incerc eu sa fac, este asa cum am mai spus, si anume:

SA DE_VIRUSEZ=CONVERTESC COMPLET MATRIX-UL=CODUL SURSA !!!"


Acuma, incerci tu niste chestii cool, ca, deh, o spui mereu pe toate caile, cum ca tu esti The One, Alesul...

Da' de ce minciunesti?

De ce MINTI ca spui ca tu calatoresti in timp?
De ce MINTI cand spui ca esti in RAI?
De ce MINTI cand spui ca te-ai intalnit cu Alexandru Macedon?
De ce MINTI cand afirmi ca esti invizibil?
De ce MINTI cand spui ca ai calatorit in timp pana la Geneza?
De ce MINTI cand spui ca ai calatorit pe lumea cealalta sa vezi spiritele TUTUROR? ( http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,38.msg35323.html#msg35323)

Zici ca spui adevarul? Orice sarlatan spune la fel, ca el spune adevarul. Cu ce te diferentiezi tu de un sarlatan carismatic oarecare? Cu nimic. Pentru ca ti-am spus de atatea ori, demonstreaza cele ce spui, macar unele, prin chestii/experimente/ fapte concrete si irefutabile, sa ramanem masca si fara cuvinte toti astia carcotasii. si nu o mai da atat cotita. Pentru ca ceea ce faci tu aici este doar atat: bla bla bla propavaduitor plin de carisma, si o dai cotita batand lozul pe francmasoni, satani, filmulete pe youtube vad ca incepi si tu (mai, sigur-sigur nu-l cunosti deloc pe Sevastase? ca nu mi-ai raspuns deloc la aceasta intrebare pusa de mai multe ori).

Deci, hai sa-ti readuc aminte ce te-am intrebat de multe ori, si, evident, ai dat-o cotita, ca deh...esti "the One" si faci ce vrei:

"Acuma, daca tu nu esti de fapt sarlatan, si e chiar adevarat ce spui, va trebui sa faci cu totul altceva RELEVANT ca sa fii crezut, cu totul altceva decat VORBE MESTESUGITE, NEGATII, teoriile matrixului si evitari de a raspunde CONCRET la INTREBARI, si ATAT. Deci va trebui sa te diferentziezi de tagma sarlatanilor."[/quote]
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm