Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

romulus

Sunt sigur ca avem sarbatoriti : prima este Dreamy , apoi MIHAI/MIHAELE & GABRIELE /GABRIELI .///
Tutuor va urez din inima LA MULTI ANI ! .
Sa fiti sanatosi sa va bucurati alaturi da familiile voastre si sa aveti bafta de BANI , ca uite acus vine si peste noi criza......
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Shadowman

" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

romulus

Az avem doi sarbatoriti: alx si osyrys .
La multi ani pentru amandoi !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

romulus

La multi ani pentru  LupinThe3rd !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

romulus

LA MULTI ANI ROMANIA !
De ziua noastra nationala va urez tuturor celor care accesati rufon sa traiti in pace si liniste si sa apucati sa traiti vremuri mai bune decat predecesorii nostrii! La multi  ani !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

romulus

Sunt sigur ca avem si pe la noi, pe aici pe rufon -  sfinti NICOLE ( ori inruditi: Nicu, Niculina, Nina....) si le urez tuturor LA MULTI ANI, ganduri bune, iubire si sanatate !Am si eu pe fiul cel mare NICOLAE  asa ca urarile sunt valabile si pentru el !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

jackie28t

#486
Reteta de Craciun: se ia binecuvantare, se adauga un strop de soare si o pulbere de stele, se amesteca-ntre ele, se mai pune bunatate si iertare, iubire cat cuprinde si de la Iisus Hristos s-aveti un Craciun frumos. Fie ca magia sarbatorilor de iarna, cu zvon de cintece si clopotei, sa aduca fericire, sanatate si bunastare in caminul dumneavoastra. Nu uitati de spiritul craciunului, cadouri celor dragi si armonie.



   

Doresc sa urez tuturor colegilor de pe forum sarbatori fericite.
LA MULTI ANI 2009

Kbal

#487
Multumim colegu ! Craciun fericit ! tie si tuturor colegilor de pe forum,multa sanatate,bucurie(bani :lol:) si tot ce va doriti sa vi se implineasca.. etc.etc.bla bla bla.. ati prin ideea  :-D
Nu mi-am mai facut prezenta de multa vreme pe forum insa odata cu acest eveniment nu m-am putut abtine sa nu las macar cateva cuvinte.

Craciun fericit !
Only the best is good enough ...

ingeras


ingeras

 Craciun Fericit si La Multi Ani! tuturor

romulus

La multi ani tuturor !
Fie ca in 2009 sa devenim mai intelepti, sa nu mai repetam greselile din anul trecut, ca de, om devenit mai intelepti !
Ganditi pozitiv si criza va va ocoli  :-D !
Sanatate !
Am zis!
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

obstinato

bucurie cuminte si sfinta pt toti

StarDust

Sa vi se implineasca tot ce va doriti !!! Si sa speram ca va fi un an bun!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

jean

  La multi ani si bucurii tuturor ce poarta numele de ion.
Adevarul este dincolo de noi

Shadowman

#494
  Un clip care l-as dedica unor postangii de pe diverse site-uri de  paranormal,mistere,senzational,  extraterestrii,conspiratii,care prin elucubratiile debitate,argumentele prezentate,rationamentul "a la Giga" ori speculatiile facute au demonstrat ca au ,vorba cintecului,"un singur neuron "...
As fi postat mesajul pe alt topic...Din pacate,topicul pe care doream sa postez e prevazut cu "lacat".

http://www.youtube.com/watch?v=Q3SWjtcmzoc

Vizionare placuta !
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY