Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: AL 3-lea ochi  (Citit de 234578 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline AdarM

• Cool
  • Mesaje postate: 290
    • Bijutierul meu
  • Liked: 18
  • Likes Given: 111
Re: PROTECTIA PSI a orbilor in lumea chiorilor cu al 3-lea ochi scos :-)
« Răspuns #570 : 20 Noiembrie 2012, 11:46:16 »
...Tu esti, Ancutzo?! ;D
Tot 600 RON incasezi pentru seminarii de la fiecare guvide credul si 150 pentru auto-acordarea neincordata :D de la distantza, cu telefonul inchis si chakrele larg deschise din toate balamalele?
...
(P.S. Decisesem sa nu mai postez decit in cazuri de enervare majora, da-i clar acu' ca tre' sa-mi auto-acord o banare permanenta). :D
...si cand te gandesti ca eu zilnic am de-a face cu specimene de tipul asta... :x
Vezi tu, mon vieux, incerc doar sa-ti explic de unde vine incrancenarea fireasca fata de liota sarlatanilor, pretins "evoluati", "treziti", "initiati" si alte categorii de parapsihopupu...
Marcus Tullius Cicero: Traim vremuri grele, copiii nu-si mai asculta parintii si orice prost crede ca poate sa scrie o carte.

Increde-te in cei care cauta Adevarul, dar indoieste-te de cei care spun ca l-au gasit.

Offline delllia

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • Liked: 2
  • Likes Given: 0
Re: AL 3-lea ochi
« Răspuns #571 : 27 Decembrie 2012, 10:28:02 »
privind un obiect pana numeri la 10 si pe urma incerci sa reiei imaginea cu ochii inchisi , chiar daca nu vezi imaginea, totusi dezvolta teribil de mult intuitia, vei deveni mai telepatic, vei aproxima mai bine anumite situatii, si multe mute altele.

Forum RUFOn

Re: AL 3-lea ochi
« Răspuns #571 : 27 Decembrie 2012, 10:28:02 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.