Autor Subiect: Comentarii libere....  (Citit de 259484 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline fiulploii

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 3,627
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
  • Liked: 2533
  • Likes Given: 5328

Offline jean

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,776
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • DFI Recreativ
  • Liked: 368
  • Likes Given: 211
Re: Comentarii libere....
« Răspuns #586 : 10 Noiembrie 2019, 21:11:08 »
Am citit comentariile voastre pe subiectele in discutie.
Am o mare dezamagire......Constat inca o data ca, ufologia in Romania se compune din grupuri, mai corect spus FRACTIUNI care se razboiesc intre ele. Acest aspect fiind destul de pagubos pentru domeniu. Pe unii ii inteleg, este normal, fac bani din asta, dar aici pe forum?....
Vad ca lumea se tot leaga de ASFAN, ce aveti domnilor cu acesta asociatie?......Mai multi membri Rufon sunt si membri ASFAN, eu sunt unul dintre ei. Noi nu am facut nicio data un atac la forum. Eu chiar am facut trimiteri la forum pe pagina ASFAN-ului.
Cred ca, mult mai productiv ar fi sa existe o buna colaborare intre ambele dar  pentru asta ar trebui lasate interesele meschine de-o parte.
Va multumesc ca ati citit acest mesaj si sper sa va ganditi serios la ce am spus mai sus.
Adevarul este dincolo de noi

Offline prodcomb

• Senior
  • Mesaje postate: 836
    • Vezi Profilul
  • Liked: 385
  • Likes Given: 132
Re: Comentarii libere....
« Răspuns #587 : 11 Noiembrie 2019, 20:40:45 »
Am citit comentariile voastre pe subiectele in discutie.
Am o mare dezamagire......Constat inca o data ca, ufologia in Romania se compune din grupuri, mai corect spus FRACTIUNI care se razboiesc intre ele. Acest aspect fiind destul de pagubos pentru domeniu. Pe unii ii inteleg, este normal, fac bani din asta, dar aici pe forum?....
Vad ca lumea se tot leaga de ASFAN, ce aveti domnilor cu acesta asociatie?......Mai multi membri Rufon sunt si membri ASFAN, eu sunt unul dintre ei. Noi nu am facut nicio data un atac la forum. Eu chiar am facut trimiteri la forum pe pagina ASFAN-ului.
Cred ca, mult mai productiv ar fi sa existe o buna colaborare intre ambele dar  pentru asta ar trebui lasate interesele meschine de-o parte.
Va multumesc ca ati citit acest mesaj si sper sa va ganditi serios la ce am spus mai sus.

Mă bucur când devii împăciuitor; sper să fii în continuare așa.  :roll:
distanța dintre a observa și a descoperi este cuprinsă între zero și infinit