Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Presupusele atacuri energetice asupra lui Mircea Geoana

Creat de klingonianul mascat, 18 Ianuarie 2010, 15:31:30

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

daos

Citat din: Shadowman din  04 Februarie 2010, 22:33:01
 De fiecare data cind vizionez emisiunile in care apar generalul Emil Strainu si scriitorul Pavel Corut si vorbesc de atacurile "parapsi" cu diverse dispozitive, am senzatia ca e 1 aprilie !
Acum aud de dispozitive care folosesc la "deschiderea telepatica"... :-o
Ii compatimesc pe bietii extraterestrii,mai ca-mi vine sa le plang de mila vazind cum se chinuie sa implanteze cetatenii... :cry:
Ii pindesc pe la colturi,le supravegheaza caminele pina sting lumina si adorm,consuma combustibil,se chinuie cu subiectii rapiti pe mesele de operatie,implantindu-i ori stergindu-le memoria,ii transporta inapoi acasa,se straduiesc sa fie discreti, sa nu-i vada vecinii sau radarele...
N-ar fi fost mai simplu sa achizitioneze niscai dispozitive psihotronice si sa apese, þac-pac pe butoane, pentru a influenta subiectii care prezinta interes...?
Tu unul se pare crezi in existenta extraterestrilor. Si un american care m-a contactat pe mine "telepatic" si care, era deschis de asa-zisul telepat autodeschis al americanilor, credea ferm ca el a fost deschis de un extraterestru. Nu avea nici-o credinta religioasa dar nici nu respingea vre-una. Le accepta pe toate, inclusiv pe musulmanii (care acum sunt priviti in vest mai mult drept teroristi) din Turcia, Iran sau unele tari arabe gen Siria sau Irak. Apropo de Irak: in acea perioada tocmai se pleca la greu din armata in misiuni in Irak (pe care unii le considerau gras platite si mai ca se bateau sa le obtina).
Parerea mea vis-a-vis de asa-zisii omuleti gri sau mai violacei, despre care sunt foarte putine marturii c-ar exista chiar in carne si oase (cadavrele de prin unele laboratoare din Area 51) e ca sunt de fapt forma mai energizata a fostilor dubli astrali ai unor oameni practicanti de tehnici mistice de tip oriental (vezi teoriile despre initierea secreta a doamnei Blavatsky, fondatoarea Societatii Teozofice din Anglia sec. IX, de catre maestrii non-umani din Tibet, al caror aspect semana izbitor cu omuletii gri-violacei, cu ochisorii lor mari de musca). Am spus forma mai energizata, caci in momentul in care nu mai au energie (din cauza ca fie le e frica de vocea interioara reala a omului, fie ca intra in acea poarta spre iad din inima omului) incep sa semene a draci din picturile bisericesti (sau daca nu accepti crestinismul, din picturile hinduse sau budiste despre lumea demonilor).
Cat priveste pe Emil Strainu, acesta este format la scoala ruseasca de bioenergie (mix de crestinism ortodox cu practici gen Raja Yoga), in timp ce de-alde Corut este un simplu mason de grad inferior membru al masoneriei vestice, in speta cea condusa de americani. Corut pe vremuri tuna si fulgera impotriva ocultei mondiale, dar acum este un reprezentant al ei. Partea proasta pentru el e ca nu se incadreaza la capitolul printi ai masoneriei ci acea categorie, pe care o denumea intr-o vreme, a idiotilor utili. Adica face pe gratis jocul asa-zisei oculte mondiale.
Presupunand ca acei omuleti gri-violacei sunt chiar extraterestri si acel american al carui dublu astral l-am intalnit (in mintea mea) avea dreptate si acel telepat prim autodeschis al americanilor o fi un soi de omulet gri atunci acele aparate de deschidere telepatica sunt de facpt productia lor. Repet daca toate astea sunt reale. Ceea ce nu prea cred, cel putin din cauza experientelor mele personale.
Oricum tu se pare ca esti produsul tipic al campaniei de propaganda a baietilor veseli din masonerie: extraterestri, rapiri, incubus, sucubus, etc, etc. E viata ta si ti-o traiesti cum crezi de cuviinta.

zamotrak

"-alde Corut este un simplu mason de grad inferior membru al masoneriei vestice, in speta cea condusa de americani. Corut pe vremuri tuna si fulgera impotriva ocultei mondiale, dar acum este un reprezentant al ei. Partea proasta pentru el e ca nu se incadreaza la capitolul printi ai masoneriei ci acea categorie, pe care o denumea intr-o vreme, a idiotilor utili. Adica face pe gratis jocul asa-zisei oculte mondiale"

@daos,alunga-mi valul ignorantei si lumineaza-ma !De unde ai obtinut informatia? :roll:

daos

Citat din: zamotrak din  05 Februarie 2010, 11:51:57
"-alde Corut este un simplu mason de grad inferior membru al masoneriei vestice, in speta cea condusa de americani. Corut pe vremuri tuna si fulgera impotriva ocultei mondiale, dar acum este un reprezentant al ei. Partea proasta pentru el e ca nu se incadreaza la capitolul printi ai masoneriei ci acea categorie, pe care o denumea intr-o vreme, a idiotilor utili. Adica face pe gratis jocul asa-zisei oculte mondiale"

@daos,alunga-mi valul ignorantei si lumineaza-ma !De unde ai obtinut informatia? :roll:
Apelez acum la o logica elementara pe care sper sa o ai. Corut intr-o vreme tuna si fulgera impotriva masoneriei (exponentii Noii Ordini Mondiale si ai asa-zisei culturi si religii New Age). Ii considera un pericol pentru Romania cat si pentru umanitate in general. Acum de la o vreme si-a schimbat optiunile vis-a-vis de aceasta masonerie. Este chipurile benefica. Pe vremuri facea apologia vechii religii a dacilor in defavoarea crestinismului mult blamat. Acum este chipurile ateu, dar in acelasi timp incearca sa impuna un soi de credinta la adeptii sai. O credinta in asa-zisii creatori, in o asa-zisa constiinta planetara. Pai iarta-ma omule ca-ti zic, dar astea ce sunt: ideile unui securist normal de-al lui Ceausescu? Nu cred. Sunt ideile unui mason pseudo-ateu care se inchina unui diavol cosmetizat ca infatisare. Poate ca nu o face chiar la nivelul constient, dar cel putin la nivelul inconstient, da. Asta a fost un apel in cateva idei scurte la o logica elementara pe care sper sa o ai.
Am si unele informatii, primite pe niste cai, hai sa le zicem mai neortodoxe, dar despre asta nu vreau sa vorbesc.

Nox

Fii serios, daos! Astea nu sunt dovezi. Tu vezi diavoli ºi draci peste tot?
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

daos

Citat din: Nox din  05 Februarie 2010, 21:56:07
Fii serios, daos! Astea nu sunt dovezi. Tu vezi diavoli ºi draci peste tot?
Cand am scris cele ce am scris am fost chiar foarte serios. Daca esti orb si nu vezi e problema ta. N-ai decat sa fii fanul lui Corut si al acolitilor lui. Nu esti decat un alt pacalit de masoni si adept al New Age. Cat despre a vedea diavoli si draci peste tot, sa stii ca Pamantul e in stapanirea lor in mare parte. Unii calugari crestini il considera prima treapta a iadului. In ritualul masonic novicelui i se schimba acel dublu astral pe care il are de la nastere, si care in cazul crestinilor este curatat de "urmele" de la alti draci (pacate) prin botez (scuza-ma ca am adus iar vorba de aia mici si negri cu cornite). Asta inseamna o schimbare a atitudinii vis-a-vis de viata in general si religie sau alti oameni in particular (bunaoara renuntarea la o apartenenta politica si aderarea la o alta, asta ca sa dau un exemplu ce pare mai edificator poate pentru tine). Poate ca vrei dovezi palpabile. Cine te crezi tu, cumva procuratura? Crezi ca sunt chiar atat de prost incat sa periclitez situatia unor oameni pentru a-ti prezenta tie dovezi pe un site de paranormal si ozenistica? Sunt oameni care nici macar nu concep sa fie adusa vorba despre ei in asemenea mediu. Unii pentru ca se simt cu musca pe caciula, iar altii din considerente sa le zicem religioase.

Shadowman

#50
Citat din: daos din  05 Februarie 2010, 22:38:23
Poate ca vrei dovezi palpabile. Cine te crezi tu, cumva procuratura? Crezi ca sunt chiar atat de prost incat sa periclitez situatia unor oameni pentru a-ti prezenta tie dovezi pe un site de paranormal si ozenistica?
...SI ZVONISTICA !  :lol: :lol: :lol:
 Cred ca-ti aduci  contributia... :-)
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Nox

Citat din: daosPoate ca vrei dovezi palpabile. Cine te crezi tu, cumva procuratura? Crezi ca sunt chiar atat de prost incat sa periclitez situatia unor oameni pentru a-ti prezenta tie dovezi pe un site de paranormal si ozenistica? Sunt oameni care nici macar nu concep sa fie adusa vorba despre ei in asemenea mediu. Unii pentru ca se simt cu musca pe caciula, iar altii din considerente sa le zicem religioase.

Da vreau. Adicã nu înþeleg, ce ai vrea? Sã casc gura la tot ce zici tu și sã spun cã, da, ești autoritatea supremã în adevãr. Fii serios. Vãd cã le ºtii pe toate, despre Strãinu, despre Coruþ, etc.


Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

daos

Citat din: Shadowman din  05 Februarie 2010, 22:56:44
...SI ZVONISTICA !  :lol: :lol: :lol:
 Cred ca-ti aduci  contributia... :-)

Daca as fi facut pe misteriosul si as fi incercat sa te atrag in stiu eu ce ritualuri misterioase al stiu eu carei grupari underground, te-as fi inteles. Am incercat sa ma adresez in primul rand unei logici elementare pe care am sperat ca o ai. De fapt nu ai decat o doza de fanatism in noua religie, si ma repet religie, a multora de pe forum: New Age. Vrei mai multe dovezi. Sa fii sanatos. Poate ca vrei si sa-i fac pe cei in cauza sa-ti explice en-detail ce si cum. Sa pipai si sa urli: ESTE. EVRIKA. Am gasit. Nu omule. Sunt si eu un oarecare si asa vreau sa raman. E mai sanatos asa.
ZVONISTICA. Pai bina ma, daca nu mai ai, in starea asta de balamuc din societatea actuala, discernamant ce pot sa-ti fac eu. Nu sunt vre-un Mesia. Ti-am mai zis sunt un simplu om si-atat vreau sa fiu.

daos

Citat din: Nox din  05 Februarie 2010, 23:17:37
Da vreau. Adicã nu înþeleg, ce ai vrea? Sã casc gura la tot ce zici tu și sã spun cã, da, ești autoritatea supremã în adevãr. Fii serios. Vãd cã le ºtii pe toate, despre Strãinu, despre Coruþ, etc.

Vrei dovezi? Cauta. Prin propriile tale mijloace. Daca esti in stare. Nu sunt autoritatea suprema in adevar cum ma persiflezi tu. Sunt doar un om oarecare ce a avut niste experiente care i-au dat posibilitatea sa inteleaga destule lucruri pe lumea asta. Cat despre ceea ce am afirmat depre Strainu si Corut imi mentin parerile.

Shadowman

Citat din: daos din  06 Februarie 2010, 14:19:45
Daca as fi facut pe misteriosul si as fi incercat sa te atrag in stiu eu ce ritualuri misterioase al stiu eu carei grupari underground, te-as fi inteles. Am incercat sa ma adresez in primul rand unei logici elementare pe care am sperat ca o ai. De fapt nu ai decat o doza de fanatism in noua religie, si ma repet religie, a multora de pe forum: New Age. Vrei mai multe dovezi. Sa fii sanatos. Poate ca vrei si sa-i fac pe cei in cauza sa-ti explice en-detail ce si cum. Sa pipai si sa urli: ESTE. EVRIKA. Am gasit. Nu omule. Sunt si eu un oarecare si asa vreau sa raman. E mai sanatos asa.


Desigur,mesajele tale sunt scrise pe un ton echilibrat,rational...Nu se observa tonul unui fanatic sau "taliban".  :lol:

Citat din: daos din  06 Februarie 2010, 14:19:45
ZVONISTICA. Pai bina ma, daca nu mai ai, in starea asta de balamuc din societatea actuala, discernamant ce pot sa-ti fac eu. Nu sunt vre-un Mesia. Ti-am mai zis sunt un simplu om si-atat vreau sa fiu.

Ai vrut sa scrii "mãi" ? De la "mã" la "bã",nu-i decit un pas... :-(
Despre "discernamantul" care l-ai avea,ma abtin...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

abyss

Hai nu va mai certati aiurea. Sunteti toti oameni destepti...

@daos: de ce crezi si ai scris ca "De fapt in timp am ajuns sa realizez ca tot frecusul de care avusesem parte din partea Ci-ului si a celor care se ocupau de ascultatul telefoanelor din cadrul DGIA era cauzat de oameni din aceste servicii care erau pur si simplu teleghidati de membri cu abilitati telepatice din servicii secrete straine care cautau pe asa-zisul "TELEPAT AUTODESCHIS" al romanilor, un soi de superman cu abilitati telepatice al carui dublu astral credeau ei ca este venit de pe o alta planeta (teoria unora, mai atei ca principii) sau chiar un soi de ingeri (teoria altora).". Ai aflat ceva sau ai auzit ca s-ar fi intamplat ceva?

Cat despre arme cu care se pot efectua atacuri energetice da ele exista si sunt de multe tipuri. Cu unele ti se poate extrage dublul astral, sau introduce in organism tumori canceroase ori poti avea pierderi temporare de localizare in timp si spatiu. Se mai pot simula si pseudo rapiri etc... Aceste arme sunt detinute de catre celulele secrete de interventie ale guvernului din umbra.

Shadowman

#56
Citat din: @biss din  06 Februarie 2010, 16:36:00
Cu unele ti se poate extrage dublul astral, sau introduce in organism tumori canceroase ori poti avea pierderi temporare de localizare in timp si spatiu.

Iar cu altele iti volatilizeaza ceacra si-ti scutura aura energetica... :-o
Cica ar mai fi altele,care-ti altereaza imaginile pe retina cind intri in cabina de votare sa pui stampila pe buletinul de vot.
Vrei sa votezi si cind sa aplici stampila,agentul psihotronist de la mare distanta apasa butonul de la telecomanda psihotronica si te face sa votezi PATRATUL,cind tu vroiai sa votezi TRIUNGHIUL. :evil:
Mai sunt si alte arme psihotronice periculoase...Care trag noaptea,dinaintea alegerilor,in dublul astral al votantilor. Votantilor le induc senzatii placute,imagini paradisiace ! Candidati cu figuri angelice iti vorbesc despre viitorul luminos,de aur,care te asteapta daca-i votezi...! Pe linga ambrozia si nectarul din tarimul astral,ofera orez ,faina,mezeluri,cascaval in lumea materiala !  :rainbow:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

abyss

 :wink: Esti foarte nostim, chiar amuzant!

Ai citit cartea lui Steven M. Greer- "Hidden Truth - Forbidden Knowledge"? Despre acest om crezi ca bate campii?

daos

Citat din: Shadowman din  06 Februarie 2010, 14:40:02
Desigur,mesajele tale sunt scrise pe un ton echilibrat,rational...Nu se observa tonul unui fanatic sau "taliban".  :lol:

Ai vrut sa scrii "mãi" ? De la "mã" la "bã",nu-i decit un pas... :-(
Despre "discernamantul" care l-ai avea,ma abtin...

1. Ma invinuiesti ca sunt un fanatic sau taliban. Poate ca sunt. Si vreau sa raman asa, cu toate ca am si eu doza mea suficient de mare de rationalism. E doza care m-a ajutat sa nu cad in capcanele puse de altii pe vremuri.
2. Scuza-ma daca te-am jignit. Eram putin iritat. Sunt un mare admirator al parintelui Arsenie Boca. Avea tot stilul acesta de a vorbi. Poate ca fara sa vreau l-am folosit. Inca o data, imi cer scuze pentru greseala mea.
3. Sa stii ca am mai mult dicernamant decat destui ce sunt catalogati de societate drept normali.

daos

Citat din: @biss din  06 Februarie 2010, 16:36:00
Hai nu va mai certati aiurea. Sunteti toti oameni destepti...
@daos: de ce crezi si ai scris ca "De fapt in timp am ajuns sa realizez ca tot frecusul de care avusesem parte din partea Ci-ului si a celor care se ocupau de ascultatul telefoanelor din cadrul DGIA era cauzat de oameni din aceste servicii care erau pur si simplu teleghidati de membri cu abilitati telepatice din servicii secrete straine care cautau pe asa-zisul "TELEPAT AUTODESCHIS" al romanilor, un soi de superman cu abilitati telepatice al carui dublu astral credeau ei ca este venit de pe o alta planeta (teoria unora, mai atei ca principii) sau chiar un soi de ingeri (teoria altora).". Ai aflat ceva sau ai auzit ca s-ar fi intamplat ceva?

Cat despre arme cu care se pot efectua atacuri energetice da ele exista si sunt de multe tipuri. Cu unele ti se poate extrage dublul astral, sau introduce in organism tumori canceroase ori poti avea pierderi temporare de localizare in timp si spatiu. Se mai pot simula si pseudo rapiri etc... Aceste arme sunt detinute de catre celulele secrete de interventie ale guvernului din umbra.
O simpla poveste schifreno-paranoida:
Sa zicem ca pe pamantul asta larg in fiecare neam se naste cate cel putin un om care la un moment dat se autodeschide din punct de vedere telepatic. In momentul deschiderii ajunge la inceput sa aiba "conversatii" cu dublul sau astral, in anumite conditii. Asta daca nu este deja atacat de dublul astral al altor asemenea telepati cu un dublu astral mai mare si mai "gras", mai plin de energie. Conform unei teorii a mea, la care am ajuns, dublii astrali ai telepatilor din povestea mea schizoida, sunt nu demoni care si-au facut stagiul de umanizare la parintii sau nasii (in cazul crestinilor botezati) ai subiectului, ci demoni veniti direct din lumea de dedesubt. Acestia sunt simpli ingeri decazuti, care -au invatat ceea ce inseamna sa fii oarecum om. Conform povestii mele nebunesti, cel mai vechi este cel din India (macar asa se considera el).
In fine, in timpurile moderne cand in lume exista servicii de informatii si geverne in sensul actual al denumirii, unii dintre acesti telepati autodeschisi si-au contactat propriile guverne sau servicii de informatii pentru a-si oferi calitatile lor. In cazul altora acestia si-au creat societati secrete in care au unii mai putini, iar altii mai multi adepti. Un asemenea caz este masoneria, in care prin ritualul de initiere practicat de seful lojei candidatului la fratia lor i se schimba dublul astral cu altul (poate chiar ca si in cazul autodeschisilor sa fie chiar unul venit direct din lumea de jos). Pentru a-l schimba intai ii ia celui original toata energia printr-un fel de botez satanist in inima superiorului. In inma omului exista la fel de bine ca si o poarta spre rai, si una spre iad in care un dublu astral, inclusiv al celor botezati, este transformat intr-un mic diavol. De ce? Pentru a-i lua energia de catre cel care performeaza aceasta si apoi pentru ca acel mic diavol care devine dublul astral este capabil de telepatie, telepatie care altfel se dobandeste rin munca si meditatie asidua. Meditatia acesta pana la urma o fac si masonii, incepand de la gradele mai de jos si cu cat obtin mai multe rezultate pe calea indracirii urca in ierarhie.
Dar sa revin in povestea mea halucinanta la cei care obisnuiesc sa-si ofere serviciile guvernului tarii respective. Acestia se considera multi dintre ei un soi de mantuitori ai neamului lor. Nu prea obisnuiesc sa schimbe dublii astrali intre ei ci ii planteaza subiectului ce vrea deschidere telepatica o asa-zisa marca. Un soi de dracusor care il convinge pe dublul astral al subiectului tinta sa se deschida, dar nu neaparat. In cazul celor ce se ocupa de spionaj peste hotarele tarii lor, obisnuiesc chiar sa schimbe dublul astral al subiectilor tinta cu un dublu astral al unui om din tara lor. In tara d pe pamant, numita Romania inainte de anul 1989, conform povestii mele halucinante, s-au deplasat un numar destul de mare de telepati deschisi (de altii autodeschisi) din alte tari pentru a provoca caderea regimului Ceausescu. A fost unul din putinele momente cand acesti telepati autodeschisi au fost intr-o stare de intelegere, pentru ca aveau un scop comun. In tara acelui Ceausescu in acele vremuri existau insa si ceva telepati dar deschisi de telepati autodeschisi din alte tari (prin urmare cu un dublu astral din alta tara, si deci credinciosi intereselor acelei tari) care au incercat unii din ei la nivel constient sa apere tara de invazia celor din afara (care a fost si la nivel material, prin trupele sovietice speciale trimise in tara), dar la nivelul dublului astral nu puteau influenta nimic pentru ca acel dublu astral al lor nu era conform constiitei oamenilor. In fine Ceausecu a fost ucis, iar telepatii nostri din poveste au ramas prin tara ca sa-si impuna fiecare propriile versiuni de conducere. De-aia un politician trage intr-o directie si celalalt intr-alta ( cum se zice pe la tara unul hais si altul cea). Unii din politicienii Romaniei sunt oamenii spatiului ex-sovietic, altii ai Greciei, ai Ungariei, ai Frantei, ai Turciei, ai unora din tarile arabe, ai UK si, mai nou ai SUA, care se pare ca au descoperit si ei o noua America in Romania.
De ce cautau intr-un anume om pe acel telepat autodeschis al romanilor. Pentru ca acesta intr-o vreme accepta ca buna orice fel de religie, incercand sa gasesca ceva bun in fiecare. Dar un asemenea om nu poate fi decat acel Antihrist din Biblia crestina. Si mai avea un ce: obisnuia sa viseze cu ochii deschisi la un viitor mai atragator pentru tara lui. In mintea unora era ceva grav si poate ca aveau dreptate, libertatea mintii este cea mai periculoasa. Daca e sa ne gandim la sfintii care-au putrezit in celulele comunistilor si n-au acceptat sa pactizeze cu dusmanul si tot putem sa ne facem o idee despre ce poate insemna libertatea mintii. Si mai era un of al lor. Acel om reusise sa nu mai fie comandat de dublul astral, vocea lui interioara atragandu-le proprii dubli astrali trimisi sa spioneze ca intr-o capacana autoaleasa.
Finish poveste schizofrenico-paranoida (@Shadowman, cred ca ai dreptate, poate ma apuc sa scriu povesti cu Bau Bau).