Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Psihotronica - rãzboiul viitorului

Creat de CHIP, 03 Iunie 2008, 22:49:09

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Nox

Maestre, Mel Chisedek, eºti cel mai tare!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Renovatio

#181
Citat din: MEL CHISEDEK din  24 Decembrie 2009, 09:57:09
.am simtit  un lucru  vati simtit multi lezati  de ce am scris , chiar  uni  o sa zica  asta vrea sasi ceara scuze  nici intrun caz (pentru cei 2)''dar''poate multi dintre voi sunteti obisnuiti  sa primiti masiv spam la greu ''eu'' nici cind am fost testat in ''orb'  de baieti cu toate  ca le stiam din nainte fiecare  mutare   ca la sah   cel mult  2 avea din fericire  n-am primit  atita  troieni  ca in saptamina aceaia  cind am intrat pe forum dupa o perioada  lipsa din peisaj   si mi-am spus parerea despre mine ...... intri pe ''x'' forum si la nici o zi sa te trezesti   cu valuri  de 10-12  in 4 zile .a 4 zi neuronii au luato razna   mai pe intelesul tuturor    si-au marit viteza   brusc   de aproape  3 ori   fata de normal  fara sa inerc ''eu'' sa ma activez  si in jurul cutiei craniene sa degajat un cimp  bioelectric destul de  mare  daca ma activam atunci era pericol  dar  m-am aptinut ... ori care ar fi fost in locul meu  ar fi reactionat asa pe forum  mai ales ca cei 2 nu au avut bunul simt sasi dea adresa   i.d ci acoprit au lucrat (numere) au crezut ca daca lucreaza acoperiti   simi trimite  troeni mascati   magazine online sau xx   si asa mai departe  tot setul  credeau ca sunt acoperiti   gresit .... . nici pe departe  i-am cautat pe ''harta '' amindoi sunt din bucuresti  probabil doi pusti pina in in 20 de ani    au auzit de la cei de pe forum  si ceau zis hai sal pocnim  dar nu au stiut peste ce dau........numai bine ...........







Mai nene Mel  (whatever) sti ceva , shoot yourself.Sincer cu riscul de a lua ban sau moderated ,tu  chiar  crezi  tot  ce spui.?Pe langa faptul ca esti anagramat si faci o gramada de  greseli de ortografie,chiar crezi ca ne bagi in ceata cu "aptinutu" tau si troieni si virusi imaginari din cutia ta craniana ,sincer ce ar fi sa ne lasi cu atita spam fara nici o logica  .Poate nu ti-ar strica o baie rece in mare sa  revi cu picioarele pe pamant.
Sincer esti chiar patetic cand vi aici pe forum si  ne expui  toate prostiile tale aiurea . Tu si alti Troli veniti  pe acest forum sa  ne aburiti  cu aiurelile voastre imaginare.Pacat ca atitia oameni asa ca  tine ajung sa dezvolte in ei personalitati multiple,va creati in voi o lume imaginara.Poate e din cauza stresului .Viata e alerta si exercita o presiune imensa asupra noastra. Uneori chiar nu stim cum sa-i facem fata si ne izolam, pur si simplu. Ne rupem de ceilalti si de realitatea lumii, ne inchidem in noi si ne refugiem crezand ca astfel scapam. De cele mai multe ori, situatia se agraveaza si ne cuprinde nelinistea si nesiguranta, pentru ca nu mai putem intelege si accepta o lume in schimbare, de multe ori avand un caracter absurd. De aceasta lume ne simtim instrainati si cu toate astea, suntem totusi obligati sa traim, desi nu o putem intelege si accepta. Daca ne cufundam in astfel de refugii nocive pentru noi, dependentele de tot felul, ne trezim cuprinsi de disperare, ne pierdem orizontul perspectivei viitorului, suntem coplesiti de acel sentiment sufletesc si moral care "inchide" persoana dandu-i impresia lipsei de valoare, atat pentru sine, cat si pentru propria viata. unii dintre noi se prabusesc in depresie, in aceasta eprubeta emotiona-afectiva, in incremenirea data de sentimetul propriei inutilitati, in incapacitatea de a mai actiona, sentimentul de a fi inchis si lipsa de perspectiva care anuleaza orice motivatie de a mai fi sau a face ceva util.
Toate acestea sperie, insa fac parte din realitate. O realitate care ne spune "nu e de gluma!",; lucrurile se pot agrava foarte tare, iar scanteia poate fi stresul, consecinta vietii moderne.
La tine  domnule Mel .... se pare ca din cauza stresului si a virusilor care te  zgaraie pe creier  sa fi deviat le la axa realitatii si ti-ai creat o lume imaginara  in care crezi ca detii controlul si astfel iti poti exercita "puterile" asupra celorlalti   in functie de motivatiile tale interioare .
Asa ca te rog sa ne scutesti de "simturile" tale  si daca tot  ai venit pe forumul nostru  te rog  vino cu subiecte  reale  si discutii care sa demonstreze  capacitatea  ta de a stabili un nivel logic de exprimare si nu unul de "frustare"asa cum ai demostrat in posturile tale.

Shadowman

Citind despre controlul mintii mi-am amintit ceva... :-)

"Nu ne trebuie educatie
Nu ne trebuie control al mintii
Fara sarcasme in clasa
Profule, lasa-i pe copii in pace !
Hei, profule, lasa-i pe copii in pace !
Tot in tot, nu-i decat o alta caramida-n zid...
"






" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Shadowman

" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

StarDust

#184
Shadowman, sigur Geoana nu a pierdut din cauza PSIHOTRONICII! Hai sa nu mai pomenim de politicienii nostrii pe aici ca ni se strica buna dispozitie...
Sa ne intoarcem la subiect. Merci.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

daos

Citat din: StarDust din  04 Ianuarie 2010, 22:28:31
Shadowman, sigur Geoana nu a pierdut din cauza PSIHOTRONICII! Hai sa nu mai pomenim de politicienii nostrii pe aici ca ni se strica buna dispozitie...
Sa ne intoarcem la subiect. Merci.
Geoana poate ca nu a pierdut din cauza psihotronicii, dar despre Basescu eu unul cred ca a castigat cu ajutorul unor asemenea influente. :-D

Cautatorul

#186
Sotia lui Geoana confirma ca Basescu a folosit de atacuri energetice impotriva sotului sau:

"Dupã ce Mircea Geoanã a susþinut vineri cã Traian Bãsescu are specialiºti în ezoterism, soþia sa vine sã îi întãreascã spusele. Mihaela Geoanã vorbeºte de atacuri energetice asupra soþului sãu ce au avut loc în campania electoralã."
...
"Vineri, Mircea Geoanã a susþinut la aceeaºi televiziune cã Traian Bãsescu are specialiºti în ezoterism  pe care i-a vãzut alãturi de preºedinte în campania electoralã, dar ºi la Cotroceni."

http://www.realitatea.net/mihaela-geoana--sotul-meu-a-fost-atacat-energetic-foarte-mult-in-campanie_695766.html

Pana si Hitler credea in diverse chestii oculte si ezoterice. De ce Baselu o fi altfel?
Iar politica este domeniul  perfect pentru Psihotronica: Influientarea oamenilor.

Apropo:

"Basescu, lucrat cu magie neagra"
http://stiri.rol.ro/content/view/40618/4/


"Vadim merge la vrajitoare ca sa il invinga pe Basescu"
http://www.ziare.com/actual/dezvaluiri/12-29-2008/vadim-merge-la-vrajitoare-ca-sa-il-invinga-pe-basescu-575675


PS: Hitler care s-a bazat pe stiintele oculte stim cum a ajuns...

daos

Citat din: Cautatorul din  17 Ianuarie 2010, 21:32:51
Sotia lui Geoana confirma ca Basescu a folosit de atacuri energetice impotriva sotului sau:

"Dupã ce Mircea Geoanã a susþinut vineri cã Traian Bãsescu are specialiºti în ezoterism, soþia sa vine sã îi întãreascã spusele. Mihaela Geoanã vorbeºte de atacuri energetice asupra soþului sãu ce au avut loc în campania electoralã."
...
"Vineri, Mircea Geoanã a susþinut la aceeaºi televiziune cã Traian Bãsescu are specialiºti în ezoterism  pe care i-a vãzut alãturi de preºedinte în campania electoralã, dar ºi la Cotroceni."

http://www.realitatea.net/mihaela-geoana--sotul-meu-a-fost-atacat-energetic-foarte-mult-in-campanie_695766.html

Pana si Hitler credea in diverse chestii oculte si ezoterice. De ce Baselu o fi altfel?
Iar politica este domeniul  perfect pentru Psihotronica: Influientarea oamenilor.
Apropo:
"Basescu, lucrat cu magie neagra"
http://stiri.rol.ro/content/view/40618/4/
"Vadim merge la vrajitoare ca sa il invinga pe Basescu"
http://www.ziare.com/actual/dezvaluiri/12-29-2008/vadim-merge-la-vrajitoare-ca-sa-il-invinga-pe-basescu-575675
PS: Hitler care s-a bazat pe stiintele oculte stim cum a ajuns...
Basescu a invins cu ajutorul meu si al telepatului autodeschis al americanilor. Adica Bau Bau junior si Bau Bau senior.  :-D

padme


"PS: Hitler care s-a bazat pe stiintele oculte stim cum a ajuns..."

Eu cred ca nu prea stim cum a ajuns, doar cum ne-au spus altii ca a ajuns!
Personal am dubii asupra faptului ca s-ar fi sinucis...mai ales ca rusii au avut grija sa nu se mai afle/gaseasca nimic...
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/International/144169/Mister-deslusit-Rusia-ofera-deznodamantul-privind-ramasitele-lui-Hitler.html

Cautatorul

O dovada indirecta a faptului ca sustinatorii actualului presedinte sunt interesati de zona ezoterica: Pe B1TV e emisiunea lui Oreste (in fiecare emisiune vine cu cate un nou inel, bratara, etc.  :evil: ) si cucoana aia Urania care vorbeste fara punct si fara virgula, si insira cuvinte ca o moara hodorogita.

Shadowman

#190
"Iliescu tranºeazã rãzboiul paranormal cu Bãsescu ºi îi mai trage o scatoalcã lui Geoanã"

http://voxpublica.realitatea.net/politica-societate/iliescu-transeaza-razboiul-paranormal-cu-basescu-si-ii-mai-trage-o-scatoalca-lui-geoana-24873.html






"Prigoanã: Fiul meu, atacat energetic. I-am zis sã îºi ia cravatã violet. El nu: Batman, Batman"

http://www.antena3.ro/stiri/politica/silviu-prigoana-fiul-meuatacat-energetic-i-am-spus-sa-poarte-cravata-violet-el-nu-batman-batman_89744.html
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

daos

Citat din: Cautatorul din  18 Ianuarie 2010, 02:20:56
cucoana aia Urania care vorbeste fara punct si fara virgula, si insira cuvinte ca o moara hodorogita.
:lol: Mi-ai placut. Faina exprimare.

Shadowman

 :star: NEWS ! :star:
In urma stirilor aparute in media,referitoare la agresiunile paranormale din politica romaneasca,Uniunea Paranormalilor Malefico-Benefici de pe Mapamond,impreuna cu Reprezentanta Extraterestrã pe Terra, s-au autosesizat !  :evil: Se infiinteazã comisii de anchetã care vor analiza cazurile de agresiuni paranormale din politica damboviteanã.Se aude ca vor fi sanctionati cei gasiti vinovati de amestec in "treburili interne" !  :-D Cicã s-ar fi incalcat niste reguli nescrise,care,evident, nu apar in codul deontologic,dar care irita rãu,rãu de tot,pe paranormalii benefico-malefici si reprezentantii ET...!
Mai multe informatii puteti afla reglind receptoarele pe undele luuuuungi,foarte lungi...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Shadowman

 Presa urla,televizoarele þipã,rating-ul creste (la fel "celebritatea" si....incasarile ! :-D ),tot felul de ciudaþi apar pe la televiziuni,populaþiunea afla ca poate fi penetrata de bioenergii,flãcãri maronii si violet,guvizii stau cu gurile larg deschise... :oops: Dar nu asta e problema,ci alta : Are Spitalul Socola suficiente paturi ? :roll: Prevãd cã cererea va fi mai mare decit oferta ! Mulþi turisti vor cauta locuri de cazare...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

daos

Citat din: Shadowman din  19 Ianuarie 2010, 21:00:41
Presa urla,televizoarele þipã,rating-ul creste (la fel "celebritatea" si....incasarile ! :-D ),tot felul de ciudaþi apar pe la televiziuni,populaþiunea afla ca poate fi penetrata de bioenergii,flãcãri maronii si violet,guvizii stau cu gurile larg deschise... :oops: Dar nu asta e problema,ci alta : Are Spitalul Socola suficiente paturi ? :roll: Prevãd cã cererea va fi mai mare decit oferta ! Mulþi turisti vor cauta locuri de cazare...
Si tu fiind prezent pe un forum dedicat paranormalului, inseamna ca esti capabil poate de asemenea "performante supranaturale"  :-D. Deci si tu esti un candidat la Socola. Hmmm te simti jignit sau ... atacat parapsihologic ori ... pihotronic. Alege tu. :-D