Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

UFOs attacking village in Brazil

Creat de Unidentified, 12 Martie 2007, 09:41:30

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Unidentified

http://www.youtube.com/watch?v=fHMvA1bz8ew

Un filmulet foarte interesant ,merita vazut .Multi martori care mie personal mi s-au parut destul de credibili la fel si dovezile .Nu stiu daca a fost postat aici ... ciao

jackie28t

Unidentified,
am urmarit clipul de pe legatura de mai sus expus de tine si pot spune ca a fost o vizionare fascinanta.
A-mi plac astfel de documentare bine realizate ce implica ufologisti,martori,imagini si investigari.Intr-adevar dupa cele spuse de martori si dupa toate schitile aratate la fel si imaginile prezentate sunt convins ca ceva extraterestru s-a intampla in Colaris-Brazil.
Bine gasit Unidentified si multumesc pentru link.

Unidentified

Cu placere Jackie si chiar ma miram de ce nu comenteaza nimeni un caz asa de interesant.In film se pot vedea o gramada de informatii precum pozele din arhiva militara .
De aici se poate downloada  :evil: pe calculator ,pt o analiza mai amanuntita:
http://videos.netscape.com/story/2006/12/12/when-ufos-attack-hostile-encounters-in-brazil .Am sa mai pun cateva informatii despre caz aici daca se vrea sau daca aveti voi...

xennon_2000

Ma intreb: de ce sa atace un sat cu oameni nevinovati?daca EI sunt asa "superiori"?
Mai degraba atacul este din partea USA care face experimente cu noile nave imitate sau reconstruite de la alieni!Numai omul poate avea o astfel de mentalitate

xennon_2000

Sau poate....rapiri din partea lor!CIne poate stii?
:|

Unidentified

In legatura cu acest caz se pot spune multe.Ma indoiesc ca americanii sa aiba o asemenea tehnologie.Mie mi se pare unul dintre cele mai interesante cazuri...
Ma gandeam ca din timp ce nu stim exact ce au vrut nu putem spune ca a fost un atac.Mi se pare ceva superficial si o mentalitate simplista.Am pus titlul asta ca asa era si pe youtube si cam peste tot si am zis sa pastrez tenta de senzational sa se faca cunoscut mai usor cazul.Oricat de obiectiv sunt aceasta intamplare imi intareste convingerile .  :evil:

xennon_2000

Am urmarit tot documentarul si imi pare o rapire in toata regula!
Dar oamenii vor interpreta asta ca pe un atac asupra libertatii lor!
De asta sunt asa de speriati!Ceea ce se intreaba toata lumea, banuiesc, este: de ce tocmai locul acela?

Unidentified

Nu stiu ce sa zic xennon ,mie rapire nu mi s-a parut sa fie dar evident ca poate sa fie orice.Intamplarea a avut loc prin 77 .S-a spus ca au fost rebelii din zona :) ,americanii ,isterie in masa si alte minunatii dar din dovezi e clar ca altceva s-a intamplat acolo.