Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cati oameni traiesc pe Terra in acest minut

Creat de Urban, 07 Martie 2007, 17:17:40

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Urban


Interesent

Daca te refereai la Populatia mondiala, este linkul atasat gresit. Nu am gasit nicaieri o informatie care se potriveste la titlul acestui punct.
Linkul duce la un site cu tema Ashtar Sheran. O vad mai mult ca reclama pentru New Age decit de a numi facte.
Tematic este o amestecatura de Extraterstrii si Religie, ca si in alte parti de gasit.
Pacat - nimic folositor!
Va salut - Interesent

Scanner

Va salut si eu Interesent
Da click pe fiecare imagine si ai sa ajungi la destinatie, nu trebuie sa fi superficial.
Linkul direct nu merge probabil din cauza limitarilor website ului, trebuie sa intri pe website-ul respectiv si sa dai click pe una din imaginile de acolo, daca sti un pic de franceza.

Cu respect

Interesent

Halo Scanner. Bine ai venit in acest Forum!
Daca am fost superficial, te rog sa ma scuzi. Asta nu a fost intentia mea.
Dar, eu te rog un lucru. Ca sa nu incep sa caut pe toata pagina de informatiile anuntate in titlul topicului, te rog sa ne pui tu direct linkul (sau linkurile) cu informatiile relatate la tema daca le sti, mai ales ca pagina este scrisa in limba Franceza.
(Eu am avut ultima data Franceza la scoala acum 27 de ani in urma. De acea nu mai sint "up to date" si te rog de suport tehnic. Merci beaucoup.)
Pozele cu Ashtar&Co deruteaza de la tema cu numarul populatiei de pe Terra - si de aceea am criticat acest link.
Te salut - Interesent

xennon_2000

Stia ca vreo 6 miliarde si ceva.....poate or fi mai multi! :lol: