Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

the "BLACK Pope" sau cine conduce lumea....

Creat de Max C., 20 Ianuarie 2007, 18:20:17

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


LupinThe3rd

#1
Wow...
Ala care a scris cartea respectiva e: Eric Jon Phelps si se caracterizeaza singur: White American, Freeman Dispensational, Fifth Monarchy, Seventh-Day Baptist-Calvinist. La prima vedere as spune ca "buba la cap"... dar tinand cont ca omul primeste donatii fara nici o problema nu stiu daca e chiar cu "buba la cap" ci si "pragmatic".
Oricum am vazut multe tampenii consiprationsite pana acum dar asta e printre cele mai mari.
Dezavantajul Internetului... multi in loc sa stea in *** si sa faca **** incep sa publice pe net...

De la moderator: aia sa faci tu, dar nu in forumul acesta.

Max C.

Daca tu asimilezi "adanc" toate aberatiile asta e treaba ta ,dar mai uitata-te in jurul tau....apropozz
sa nu mai vb de limbaj....de 15 anisori --La multi ani!

LupinThe3rd

Draga moderator:
pentru aia e nevoie sa fi White American, Freeman Dispensational, Fifth Monarchy, Seventh-Day Baptist-Calvinist :D
Nu sunt nici una din ele :))

spooky

Stii care e dezavantajul internetului? ca multi nu se folosesc de el... si sunt unii care spurca pe oricine si orice care spune ceva ce nu e la fel cum li s-au comunicat... sau sa spun implamantat... programat.

nu stiu de ce e nevoie sa fii... pentru ce? ca nu stiu stiu la ce te referi...

dar inteleg un lucru... te-ai apucat de spurcat pe cineva si ce a scris inainte sa fi citit macar ce si cum si argumentatiile...

nici eu nu am citit site-ul respectiv, dar nu ma apuc de spurcat chiar daca mi se par aberatii...

PS: Dezavantajul Internetului... multi in loc sa stea in cur si sa faca **** incep sa publice pe net... AICI TE-AI AUTOINCLUS.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

LupinThe3rd

Doamnelor si domnilor,
va rog sa imi imi acceptati scuzele de rigoare pentru tampenia debitata.

Cu stima

Shadowman

Citat din: LupinThe3rd din  29 Ianuarie 2007, 11:25:51
Doamnelor si domnilor,
va rog sa imi imi acceptati scuzele de rigoare pentru tampenia debitata.
Cu stima

''...si ne iarta greselile noastre,precum si noi iertam gresitilor nostri .Si nu ne duce pe noi in ispita,
ci ne izbaveste de cel rau "
  Iertate sa-ti fie pacatele...
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

jackie28t

#7
Citat din: LupinThe3rd din  29 Ianuarie 2007, 11:25:51
Doamnelor si domnilor,
va rog sa imi imi acceptati scuzele de rigoare pentru tampenia debitata.

Cu stima

Citat din: Shadowman din  29 Ianuarie 2007, 12:58:03
''...si ne iarta greselile noastre,precum si noi iertam gresitilor nostri .Si nu ne duce pe noi in ispita,
ci ne izbaveste de cel rau "
  Iertate sa-ti fie pacatele...

AMIN! :-D LOL

LupinThe3rd,
Spooky are dreptate.Nu te grabi sa strici munca si topicul altuia cu cuvinte urate doar ca tu ai o anumita parere despre un anumit subiect,deoarece nu este nevoie de asa ceva,ba din contra duce la probleme uneori dupa cum si sa vazut.Fiecare cu parerea lui dar trebuie sa respecti partenerul de discutie atat cat si munca acestuia....mai pe scurt regula de baza pe forum.Be Nice! :wink:

Din partea mea esti iertat LupinThe3rd.Obser ca ti-ai cerut public scuze cea ce e un lucru bun din partea ta.Ai dat dovada ca ai invatat ceva in ultimile 24 de ore.Fii politicos,prietenos si ajuta cum poti aici.Gandeste de ce suntem noi de fapt aici pe forum? La ce nu-ti place nu te implica,este chiar foarte simplu.Deci pe viitor nu mai vorbi urat Duminica ca te aude Domnul si nu-i frumos si mai ales ca Duminica intra jackie28t pe forum si iara-ti da Sah-Mat. :-D Numai bine si bine ai venit printre noi LupinThe3rd.......... :fullmoon:


Max C.


LupinThe3rd


DepthOfField

http://www.reformation.org/stationary-earth.html
am citit asta.
Sa fiu iertat, dar eu cred in "erezia" ca Pamantul nu este buricul universului si ca toate s-ar invarti in jurul lui, si ca aia de acolo de pe site, cu acel articol, spun povesti, care culmea, au la cine sa prinda.
Uimitor, dar asta a tristul adevar. Si ma refer la acel articol pe care l-am citit doar. Insa nu vreau sa mai citesc si alte articole de-acolo...
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

Max C.

Da ,intradevar sunt cam deplasate dar exista ceva adevar acolo poate chiar f putin... :martiansad:



http://www.geocities.com/tlthe5th/alberto.html
iar apoi
http://spirituallysmart.com/daily.html

astept raspunsurile...(Dar suntem prea mici pentru lucruri asa delicate)
Si nu inteleg de ce sunteti asa revoltati ??? Vi s-a luat din salariu'? :lol:
Daca sunt tampenii acolo asta nu inseamna ca trebuie sa credeti in ele!!!Chiar asta am vrut sa vad...insa sunteti foarte violenti in gandire...
Ma intreb daca o sa pun o poza trucata cu o girafa facand de mancare o sa spuneti ca e revoltator???  :lol: :lol: :lol:
Maturizativa copii!

DepthOfField

CitatMa intreb daca o sa pun o poza trucata cu o girafa facand de mancare o sa spuneti ca e revoltator???   
Maturizativa copii!
Daca pui girafa care face de mancare pe orice topic comic sau la emisiuni distractive, o sa rad poate in hohote si o sa apreciez cat de hazliu si ce idei nostime iti vin in cap, ca sa ne faci sa radem. Bravo tie!
Daca insisti ca ai filmat girafa care face mancare si vrei sa ne convingi ca asa este cu orice pret negand orbeste celelalte lucruri bine stiute, si bagi informatia asta pe topicuri sau in emisiuni TV unde nu e cazul, probabil o sa ma revolt sau mai bine te ignor ca bati campii.
Dar probabil mai trebuie sa ma maturizez. Oricum scuze ca am intervenit pe acest topic. Peace!
David Sereda: "Evidence - The case for NASA UFO's" ... Evidence ?!
http://www.freewebs.com/depth0ffield/analizasereda1.htm

jackie28t

Sunt deacord cu ciuciulete.Avem dreptul sa ne lasam aici politicos atat argumentatiile cat si cotraargumentatiile.

Citat din: Max C. din  29 Ianuarie 2007, 21:07:44
Maturizativa copii!

Be nice

Shadowman

Citat din: Max C. din  29 Ianuarie 2007, 21:07:44
Daca sunt tampenii acolo asta nu inseamna ca trebuie sa credeti in ele!!!Chiar asta am vrut sa vad...insa sunteti foarte violenti in gandire...
Ma intreb daca o sa pun o poza trucata cu o girafa facand de mancare o sa spuneti ca e revoltator???  :lol: :lol: :lol:
Maturizativa copii!

  :-D Ehee...
  Max C.,in anul in care iti eliberau certificat de nastere eu eram pe terasa Observatorului Astronomic Popular din Bucuresti uitindu-ma prin luneta de pe terasa la un "OZN"...Astazi e (si...) sediul ASFAN...Era dupa-amiaza,o stea stralucitoare aparuse pe cer,cei din jur mirati ...Prin luneta am deslusit misterul ...Era un balon meteorologic...
Abia "buchiseam" pe-atunci teorema lui Pitagora...
Am mai scris pe forum,orice generalizare devine periculoasa...
Despre "girafe","timpenii",afirmatii "revoltatoare" vezi ca am deschis un topic : "Povestile Seherezadei..."
Incearca-ti talentul de "povestitor" acolo... :wink:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY