Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Alien body  (Citit de 5088 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Andrey__

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Liked: 4
  • Likes Given: 6
Alien body
« : 07 Decembrie 2014, 20:17:38 »
Salutare.

Cred că aţi văzut şi voi video-ul ăsta pe youtube. Am căutat înainte pe forum, pe aici, dacă există vreun subiect legat de filmuleţul ăsta, dar n-am găsit nimic. Deci, aţi băgat careva filmuleţul în laborator sau nu se poate neavând originalul ? E făcătură ? Ce vă face să spuneţi asta ?

Cqteva observaţii ale mele, de nepriceput, sunt:

1. Nu are sunet. Un dezavantaj mare.
2. Atunci când peroana acceea aude un sunet, o i-a la fugă, timp în care video-ul are un efect. Există posibilitatea ca acel efect să nu fie unul făcut cu vreun program ? Nu mă pricep, întreb.
3. La 2 zile se reîntoarce persoana cu pricina. Aceiaşi adidaşi, aceaşi blugi. Nu mai avea omu nimic de schimb.

https://www.youtube.com/watch?v=DOYwgY6tvA8
« Ultima Modificare: 07 Decembrie 2014, 20:21:21 de Andrey__ »

Forum RUFOn

Alien body
« : 07 Decembrie 2014, 20:17:38 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.