Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

ozn deasupra bucurestiului 26-27 iulie 2014 ora 2.20

Creat de gigi biciclistu, 27 Iulie 2014, 15:41:26

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

gigi biciclistu

In noaptea de 26 spre 27.ora 2 20 in capitala am vazut un disc portocaliu ca flacara care a stat pe cer vest de capitala spre buc. Pitesti zonz militari,disparea si revenea in acelesi loc si dupa aceea adisparut brusc din locul in care a stat,pacat ca nu am avut cu ce l filma....poate la mai vazut cineva?

Am alipit si acest mesaj care a fost postat probabil din greseala pe alt subiect. StarDust.

gigi biciclistu

Un disc portocaliu aprins in vest spre buc pitesti care a stat 20 minute miscindu-se si disparind brusc,poate a mai sesizat cineva,pacat ca nu am putut filma......ceva se intimpla ca fenomenul acesta  sa nu fie veridic ,poate spune lumea ca sunt tidnit dar am vazut clar ca si consoarta mea la acea ora in noapte

jean

Cazul este prezentat superficial, mai multe detalii nu strica. Locul exact folosind hartile de pe net. nori pe cer sau nu, directia vantului dar si alte detalii la care ai fost pe faza, etc. Eventual un mic desen.
Adevarul este dincolo de noi

dmcleciu

Salut,
Sambata seara la ora 22:20 Am vazut 4 lumini portocalii care se deplasau de la nord spre sud. Eu eram in zona de sud a Bucurestiului aproape de piata Berceni pe soseaua Berceni.
Mi s-a parut foarte ciudat pentru nu se auzea niciun zgomot sau ceva asemanator avioanelor. Atasez si cele doua poze pe care am reusit sa le fac. Am incercat sa le si filmez dar nu mai aveam spatiu disponibil pe telefon. Pozele sunt facute ultimului obiect vazut din cele patru.

dmcleciu

Revin si cu a doua poza. Nu s-a incarcat cu prima mea postare