Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Experiment DDCV (dedublare controlata prin stimulent vizual)

Creat de Urban, 08 Ianuarie 2013, 06:22:34

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Alegeti imaginea pentru experiment

Imaginea A
2 (33.3%)
Imaginea B
3 (50%)
Imaginea C
1 (16.7%)

Numărul total de membrii care au votat: 6

Votare închisă: 28 Ianuarie 2013, 14:30:41

abyss


Urban

Citat din: abyss din  09 Ianuarie 2013, 21:43:38
Pot sa aduc niste "prieteni"? :)

Nu "toti" inteleg ce vrei sa spui, mai bine transmiti prin e-mail la fiecare.
Eu subscriu... oricum vor fi acolo  :-D

Urban

Citat din: alx din  09 Ianuarie 2013, 19:39:09
Nici eu nu voi participa la acest experiment? De ce? Simplu:
1. Nr prea mare de participanti.
Corect, tocmai din cauza asta am ales o tinta usoara (ti-am trimis detalii in e-mail)

Citat din: alx din  09 Ianuarie 2013, 19:39:09
2. "Tinta" nu exista in realitate!
Am propus un experiment mai greu,dar cu tinta reala!
Sunt convins insa ca in acest caz,sansa de reusita in grup ar fi scazut dramatic.
De aceea eu nu voi participa...astept relatarile celor care vor face acest...pas.
O seara buna tuturor! 
Exista, am detaliat in e-mail.
Sunt de acord cu experimentul tau dar hai intai sa incepem usor si pe urma trecem la nivelul 2... step by step.

O seara excelenta!

alx

Citat din: Urban din  09 Ianuarie 2013, 21:57:34
Sunt de acord cu experimentul tau dar hai intai sa incepem usor si pe urma trecem la nivelul 2... step by step.
Mda...vad ca faci ce faci si vrei sa ma faci sa cred ca sunt un repetent...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Urban

Citat din: alx din  09 Ianuarie 2013, 22:35:00
Mda...vad ca faci ce faci si vrei sa ma faci sa cred ca sunt un repetent...
Dimpotriva, ti-am zis ca subscriu si eu la tinta aleasa de tine dar e mai dificil pentru mai mult de 3 persoane.

ryn

No, stati ca io-s mai greu de cap,  propuneti sa visati toti aceeasi chestie, sau ma rog influentati de un marker comun? Nu mai bine va ascund eu intr-o cutie un obiect simplu, si ma gandesc fix la 2 si un sfert la el si voi imi spuneti mai apoi  ce forma are? :D :D :D si toti o sa o visati pe Crudutza?

Urban

Citat din: ryn din  10 Ianuarie 2013, 21:36:32
... Nu mai bine va ascund eu intr-o cutie un obiect simplu, si ma gandesc fix la 2 si un sfert la el si voi imi spuneti mai apoi  ce forma are?

Pentru asta cred ca trebuie sa te adresezi la Mama Omida sau la Vanessa (aia de i-a papat un Porsche si nu stiu cati bani Zavorancei) :-D

fiulploii

Citat din: Guest din  27 Decembrie 2013, 20:10:03
Salut,

Am dat peste acest subiect si sunt curios ce rezultate a avut, chiar daca nu s-a intrunit numarul de participanti scontat. S-a reusit ceva in acest sens? :roll:

Cu bine,

Poarta e deschisa si esti liber sa vii. Accesul si cunoasterea e doar pe baza pe calitati personale.  :-D
Le ai , bine. Nu le ai , asta e. Inseamna ca nu e inca timpul pentru tine.
Doar parerea mea..  :-)