Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ozn Rm. Valcea

Creat de bechamro1, 31 Octombrie 2012, 02:57:58

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bechamro1

Buna seara.
Asta seara in jurul orei 22.30 am observat pe cer un obiect luminos in directia Ramnicu Valcea - Sibiu.
Lumina era de culoare portocalie. A durat cam 1 min pana  si-a pierdut complet luminozitatea. Dupa aceasta se observa incontinuu cum pica dar numai ca viteza era mult mai mare si culoarea obiectului era de un alb transparent. Ma oftic ca nu am apucat sa fac cateva poze. Prima data cand l-am observat m-au cam luat fiorii. Daca mai este cineva din Ramnicu Valcea si a observat va rog sa postati. Multumesc. Alin

farfyleo

Da , am vazut si eu mai multe nu unul ; am si filmare cu aceste obiecte , care veneau dinspre dealul Capela

Arhanghelul

#2
Ok ... asteptam niste schite ... o vectorizare a traictoriei pe o harta gmaps ?

Imaginile ar fi bine de vazut ...

P.S.   In caz de ... va pot oferi suport de la distanta ... pentru editare schita sau chiar pentru up-loadare a imaginilor ....
P.S.S. Aveti mai jos un crop ... daca va este potrivit ... puteti sa-l editati in Paint (din windows) ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05