Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

chip

Creat de imperrio88, 28 Mai 2012, 18:59:02

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

imperrio88

Salutare la toti cei de pe acest site....o sa incep cu o micuta poveste...acum 20 de ani m-am mutat in alt cartier si chiar in ultima noapte petrecuta in acel apartament am visat(cel putin asa cred) un chip care ma privea de la 10-15 cm de deasupra..o privire calda,prieteneasca fara sa imi fie frica...atit doar am fost privit fara nici un gand telepatic fara nimic....apoi am adormit inapoi si pina dimineata am dormit tun fara nici un vis.am incercat sa reproduc cat mai fidel chipul de care am vorbit.Tin sa specific ca in spatele acelui chip era o lumina ca de neon  acoperit de aburi(ca in baie) si nu se auzea nici un zgomot. Nu ma intrebati ce a fost ca nu am nici o idee si va asigur ca nu am inventat aceasta poveste,patanie cum vreti sa ai spuneti doar ca sa postez si eu ceva aici, nu sunt genul care vorbesc doar ca fiu intrebat.Cu respect tuturor si zile mai bune la toti
prostia si domnia se platesc....intotdeauna