Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Ozeneuri implicate in pierderea prototipului X31

Creat de calator astral, 20 Octombrie 2011, 00:20:04

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Va invit sa urmariti cu atentie filmul caderii prototipului X31.
Cine mai poate contesta acum implicarea vadita a unor aparate NON-UMANE, extra/intra-terestre cu siguranta, ozeneuri detinatoare de tehnologii sofisticate, in acest crash?

MUST SEE: UFOs CAUGHT BY NASA X31 HUD CAMERA BEFORE CRASH

ps> opinia mea personala e neschimbata: Fortele care ne monitorizeaza si care detin controlul total al spatiului aerian terestru nu doresc deloc sa avansam prea mult in aeronautica,tehnologic sintem condamnati la "politica pasilor marunti".

bk

Sunt de acord cu tine ca suntem monitorizati insa nu cred ca sfera verde care apare pe acest filmulet este 100% un OZN (poate ma insel). Mai repede cred ca s-ar putea sa fie camera lens flare cauzata de vre-un senzor de la sol indreptat inspre avionul care se prabusea si a carui raza (laser verde) a fost inregistrata de camera de la bordul aparatului ca fiind o sfera verde. 

jean

CitatMai repede cred ca s-ar putea sa fie camera lens flare cauzata de vre-un senzor de la sol indreptat inspre avionul care se prabusea si a carui raza (laser verde) a fost inregistrata de camera de la bordul aparatului ca fiind o sfera verde.
Intradevar, am urmarit ce a spus bk si in momentul cand apare lumina verde apar si elemente de peisaj, deci avionul este cu camera indreptata spre Pamant. Asta pare sa fie cauza.
Adevarul este dincolo de noi