Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

In memoriam : Zece ani de la Atacul din 11 SEPTEMBRIE

Creat de calator astral, 11 Septembrie 2011, 09:29:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Astazi se implinesc zece ani de la odiosul atac terorist din 11 Septembrie.
Fiecare dintre noi ne amintim cu siguranta acea zi neagra din Istoria Omenirii.
Sa nu uitam niciodata miile de morti nevinovati.

Va invit sa vizionati un scurt clip personal dedicat acestui eveniment.

✈ ♥♥ TURNURILE WTC

Arhanghelul

#1
M-ai speriat prima data ... cand am citit textul ... pe urma am vazut si "comedia" ...

Daca te uiti la TV ... pe cele mai multe posturi le plang de mila la "licurici" ...

Off topic : http://www.adevarul.ro/actualitate/Basescu_se_duce_la_Obama_sa_semneze_acordul_privind_scutul_antiracheta_de_la_Deveselu_0_551945022.html

Trebuie aparate "tigarile" din Bucegi ...


Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

romulus

Citatodiosul atac terorist din 11 Septembrie.
Odios intr-adevar , ceea ce au facut oligarhii teroristi americani propriilor cetateni .
Am convingerea ca misterul sa va disipa si adevarul crud va fi de neoprit : ca americanii singuri si-au dat cu tesla ... pentru a avea apoi motiv sa atace natiuni ale caror bogatii si le doreau cu adoare : energie, stapanire , bani..... !
Dupa cum probabil ai observat nu toata lumea a fost prostita de piesa de teatru regizata de americani (neverosimila pentru un om sanatos la cap) iar aceia cre nu s-au lasat prostiti vor scoate adevarul la suprafata mai devreme ori mai tarziu !
De ce asta ?
Pentru ca exista o lege suprema pe care nici macar americanii nu o pot incalca la nesfarsit , cea care pastreaza echilibrul in univers: bine/rau; ying/yang; lumina /intuneric; adevar /minciuna , s.a.m.d. !!!
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Siberia

Interesanta stirea cu Basescu si momentul ales pentru a fi in State... cat sta acolo ?, isi cauta un loc intr-un buncar ? :-D
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

Arhanghelul

Poate il infiaza Obama ... si-l ia cu el in "pamant"... pe 27.09.2011 ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

romulus

Citatisi cauta un loc intr-un buncar ? :-D
Nu draga , s-a dus sa-i faca licuriciului ceea ce a zis mai demult, nu-ti amintesti ?
Si cum era sa i-o ...faca din Bucuresti, ca licuriciul , oricat ar fi el de licurici, nu cred ca o are atata si a trebuit sa fie prezent sa linga ... mana  acolo, la fata locului .
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Siberia

#6
Citat din: romulus din  11 Septembrie 2011, 10:13:33
Nu draga , s-a dus sa-i faca licuriciului ceea ce a zis mai demult, nu-ti amintesti ?
Si cum era sa i-o ...faca din Bucuresti, ca licuriciul , oricat ar fi el de licurici, nu cred ca o are atata si a trebuit sa fie prezent sa linga ... mana  acolo, la fata locului .
Am zis !

:-D :-D :-D

Apropos de avioanele din 9/11 ... cica erau holograme ??? :-D

9/11 Planes were Holograms

p.s. - si aniversarea asta va trece fara nici o alta "nebunie elitista" ? (am auzit ca s-au furat niste dubite... ceea ce-mi aminteste de un scenariu Blackjack sau Jericho :-D)
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

dab270277

Sa ma ierte Dumnezeu dar eu nu am nici o compasiune fata de cei care au murit?? in aceste atacuri regizate. Ignoranta si complacerea se platesc pana la urma. Atat timp cat fiecare are un pretz si este coruptibil intr-o forma sau alta asta este deznodamantul. Ma uitam ieri la OTV era o emisiune cu un dobitoc despre apocalipsa, elenin, etc etc. In afara faptului ca omu face doar o emisiune si nu crede in nimic din ceea ce spune am vazut ce inseamna ca omul fara cultura, fara puterea de a discerne a inteles din tot acest amalgam de informatie prezenta in mediul online (apocalipsa, reptilieni, grey samd). Toti spun aceleasi lucruri si de vina pentru toate aceste lucruri sunt blogurile  si binentele youtube. Spre bucuria mea userii de pe acest forum au o cultura si cu toate ca toti de aici (sau aproape toti am inceput aceasta calatorie cautatand ceva si gasind altceva) consider ca nu facem parte din aceasta mare masa de manipulati. Suntem si noi la randul nostru manipulati dar parca avem si discernamant.

"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

ariel

Citat din: Siberia din  11 Septembrie 2011, 10:07:42
Interesanta stirea cu Basescu si momentul ales pentru a fi in State... cat sta acolo ?, isi cauta un loc intr-un buncar ? :-D

hmm...cred ca primeste ultimele indicatii ...sau lista cu cei ce vor fi "cazati" in bunkerele din Bucegi....
"Sa avem seninatatea de a accepta ceea ce nu poate fi schimbat,curajul de a schimba ceea ce poate fi schimbat si mai ales intelepciunea pentru a face deosebirea intre cele doua posibilitati" (Marc Aurelius)

Arhanghelul

#9
Citat din: ariel din  11 Septembrie 2011, 13:25:54
hmm...cred ca primeste ultimele indicatii ...sau lista cu cei ce vor fi "cazati" in bunkerele din Bucegi....
Poate vor sa santajeze pe "elenini" ... ca daca intervin (folosesd ustensile din Bucegi) ne executa pe aproape toti ...si din p...iu ... colectie de suflete TVM-iste la "export"  ...

Asa imi vine mie o 'panseluta " tarzie de toamna ...
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

calator astral

Citat din: ariel din  11 Septembrie 2011, 13:25:54
hmm...cred ca primeste ultimele indicatii ...sau lista cu cei ce vor fi "cazati" in bunkerele din Bucegi....
lista data si vizita efectuata cu ocazia Summitului NATO din RO,ministrii apararii au fost inauntru, in cel mai mare secret,momentul "Poiana Brasov" mai exact,dar nici noi nu sintem nascuti ieri... :wink:

Arhanghelul

#11
Citat din: dab270277 din  11 Septembrie 2011, 10:48:52
Sa ma ierte Dumnezeu dar eu nu am nici o compasiune fata de cei care au murit?? in aceste atacuri regizate. Ignoranta si complacerea se platesc pana la urma. Atat timp cat fiecare are un pretz si este coruptibil intr-o forma sau alta asta este deznodamantul. Ma uitam ieri la OTV era o emisiune cu un dobitoc despre apocalipsa, elenin, etc etc. In afara faptului ca omu face doar o emisiune si nu crede in nimic din ceea ce spune am vazut ce inseamna ca omul fara cultura, fara puterea de a discerne a inteles din tot acest amalgam de informatie prezenta in mediul online (apocalipsa, reptilieni, grey samd). Toti spun aceleasi lucruri si de vina pentru toate aceste lucruri sunt blogurile  si binentele youtube. Spre bucuria mea userii de pe acest forum au o cultura si cu toate ca toti de aici (sau aproape toti am inceput aceasta calatorie cautatand ceva si gasind altceva) consider ca nu facem parte din aceasta mare masa de manipulati. Suntem si noi la randul nostru manipulati dar parca avem si discernamant.
Asa sunt si teroristi aka pe timpuri :partizani ,insurgenti ... si ei sunt manipulati sentimental (prin moartea membrilor familieie/lor),doctrinal (religios,politic,economic) etc. ... sa nu "aud " ca sunt programati psihihologic (preparati ) ... ca nu sunt toti ...  cand ai pierdut aproape tot neamul in bombardament "invizibil" si tu erai cu un puscoci numit AK47 ... te decizi ca de aici incolo  ... n-ai ce mai pierde ... ti-au omorat copii,sotia(sotul ; remember ... femeile cecene din teatrul rusesc- primeau cumva si ele  dupa moarte 77 de virgine ... lol ...) ,tata,mama ,bunici,etc...
http://www.youtube.com/user/manolescubd#p/u/9/0ttMjD0pmY0
Kurtlar Vadisi Irak Fragmanı
http://www.totaleclips.com/Player/Bounce.aspx?eclipid=e25976&bitrateid=472&vendorid=102&type=.mp4/
Valley of the Wolves : Palestine - Official Trailer - English Subtitles
Asa zisul terorism a are ma multe fatete si planuri ..."e calul de batati al secolului XXI" ...

P.S.  Sa nu uitam de echilibrul planetei ... cine are ochii sa vada ... cine are urechi sa auda ... acum...
Black Hawk Down

Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

fiulploii

Citat din: Arhanghelul din  11 Septembrie 2011, 13:52:26
Poate vor sa santajeze pe "elenini" ... ca daca intervin (folosesd ustensile din Bucegi) ne executa pe aproape toti ...si din p...iu ... colectie de suflete TVM-iste la "export"  ...

Asa imi vine mie o 'panseluta " tarzie de toamna ...

Uite un trandafir galben de ghiatza : buncarul din Bucegi nu e inca accesat de nimeni iar ceea ce a fost detectat din sateliti  - sateliti care din fericire nu vad tot - nu este buncarul cautat-ravnit . De ce este foshgaiala prin Bucegi ? incercari -  cauzatoare de intamplari nefericite - incercari de a patrunde in ceea ce se vede din sateliti .
Ameno .

fiulploii

Citat din: calator astral din  11 Septembrie 2011, 09:29:32
Astazi se implinesc zece ani de la odiosul atac terorist din 11 Septembrie.
Fiecare dintre noi ne amintim cu siguranta acea zi neagra din Istoria Omenirii.
Sa nu uitam niciodata miile de morti nevinovati.


Corectie. Astazi se implinesc 10 ani de la magnifica operatiune de bursa cu ceva victime colaterale necesare profitului pus la cale intr-o anumita petrecere privata .

Si chiar nu puteau fi evacuati toti  :-D sa nu uitam de sutele de angajati carora li s-a dat liber sau li s-a spus sa nu vina la servici in ziua aia .

Xanadron

#14
Citat din: ariel din  11 Septembrie 2011, 13:25:54
hmm...cred ca primeste ultimele indicatii ...sau lista cu cei ce vor fi "cazati" in bunkerele din Bucegi....

Ipoteza credibila, culmea (zic si eu).
Fiindca poate fi legata de strania prezentza militara israeliana de prin Bucegi (dar si Mtii Buzaului) si alte coincidentze deloc intimplatoare.

Ca summitul NATO, vizita si declaratiile lui Shimon Peres (alea gen "am cumparat deja Romania" sau "sa zburam impreuna" - sper ca nu luati de suflul exploziilor WW-III :-D), prabusirea imobiliara grefata pe criza asta clar regizata (si de care profita nu doar bancile recuperatoare, ci si probabilii "noi colonizatori post-apocaliptici ai Romaniei", inclusiv camarila printzului Charles :martiansmile: poate).

Nu trebuie uitate nici recentele indemnuri din presa internationala de-a cumpara teren agricol romanesc - ieftin si bun, fiindca "odihnit" stind pirloaga, consecutiv unor politici demolatoare... cu schepsis. 8-)
Achizitii in perspectiva crizei alimentare globale, cica.

...Doar a crizei insa? :roll:

Cit despre tema topicului propriu-zis (aniversarea a 10 ani de la...), nu pot exprima decit o parerea sceptica apropo de optimismul asteptarii unei dezvaluiri a mecanismelor si actorilor intregii farse tragice 9/11.
Clar ca in conditiile unei (improbabile totusi dupa mine) continuari a nefericitei paradigme globale actuale.

In orice caz, cei care spun ca infantila punere in scena NWO :x le jigneste inteligentza nu trebuie sa uite de nivelul mediu inca jalnic al IQ-ului planetar. :|
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/