Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

MONA LISA - adevarata extraterestra gasita pe Luna

Creat de calator astral, 08 Septembrie 2011, 13:47:40

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Puteti sa imi spuneti absolut tot ce vreti, aceasta umanoida este extraterestra.
Urmarita pe Terra s-a refugiat pe Luna,de acolo a fost adusa pe Pamint in cadrul misiunii APOLLO XX.

Puteti spune ca e un fake,ca e un hoax bine regizat,ca misiunea Apollo XX a fost abandonata,orice.

Remarcati asemanarea perfecta cu descrierea userului tintin, care a fost pe nedrept izgonit,el ar fi avut cu siguranta unele informatii interesante,daca citeste aceste rinduri il invit sa confirme asemanarea perfecta cu extraterestra vazuta de el.

Eu cred ca aceasta extraterestra a decedat pe Luna din lipsa oxigenului,in faza reparatorie a organismului,banuiesc,ele se regenereaza cu ajutorul unor nanoroboti, poate era ranita de oameni sau de alte entitati.
O alta ipoteza ar mai putea fi rapirea ei de o factiune rivala care a incercat sa ii fure sufletul, asta explica straniul dispozitiv plasat pe ochi si gura, cu legaturi pe al treilea ochi.
Sub nici o forma nu pot crede ca e o femeie "normala",exclud ipoteza unei atlante,unei incase sau unei pamintene asiatice sau din Vechea Rasa rapita pentru experiente.

APOLLO 20 E B E Mona Lisa 16 m

horia2008


abyss

#2
here we go again.... :lol:
Nu m-am putut abtine sa nu postez pe Zanul cel Bun pe care l-a descoperit @calatorulastral si care dupa cum ved incepe sa ma bantuie pe youtube  :x

Dead Eloha, discovered on moon by Apollo 20 (Hoax Or Cover-up)

Xanadron

#3
OK, poate fi teoretic orice - dar de-o papusa de ceara ce zici? :wink:

Lasind acum ipotezele simpliste deoparte (chiar daca de multe ori astea-s cele veritabile), sa stii ca-n realitatea misiunilor Apollo 18 si 19 chiar cred si eu (fie si numai din simplul motiv ca banii repartizati lor au fost papatzi efectiv de NAZA), dar la Apollo 20 nu prea subscriu, in ciuda unor entuziasti ca Luca Scantamburlo. Fiindca mai trebuie citeva piese ca "puzzle"-ul asta sa para macar plauzibil.

Stii doar, moncher calator astral, ca pe subiecte "lunatice" greu gasesti unu' mai capos  :-D ca mine in sustinerea teoriilor indraznetze - si alea reprezentind cred doar 5-6% din terifianta realitate - da-n cazul asta zic "pas".

Exista in mod sigur si orase/baze stravechi abandonate pe Luna, si nave idem, poate si ET in stari similare de conservare (sau nu), dar NU cred ca "Mona Lisa" asta (care, by the way, nu corespunde nici pe departe descrierii fanteziilor chanellizate ale ex-colegului Tintin) ar fi miezul din dodoasca  :lol: teoriilor alternative selenare. :fullmoon:

P.S. Pe @Tintin, in orice caz, nu l-a alungat nimeni de-aici de pe RUFOn - si, dac-ar fi avut intr-adevar resursele para- meta- supra- pretinse, ar fi ramas impasibil la obiectiile noastre (justificate, zic eu), ca un adevarat GURU astral ce... nu-i. :-D
Si-ar fi continuat o tentativa de convingere - sortita insa din start esecului, prin simpla prisma a argumentatiei lui subtiri, orgolioase si implicit tzifnoase gratuit.  :-P
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

calator astral

 :-( indeed here we go again.
Dar this time cu filmul complet,cu ea in nava,in drum spre Terra, chinezii zic ca asta demonstreaza foarte clar ca doar ei sint singurii urmasi directi ai elohimilor.
Ia uitati-va si minunati-va. Daca si asta e facuta din ceara...

阿波罗20号发现嫦娥机密泄露(2/3)[Apollo20&Mona Lisa EBE]


Xanadron

Citat din: @biss din  08 Septembrie 2011, 14:09:48
here we go again.... :lol:
Nu m-am putut abtine sa nu postez pe Zanul cel Bun pe care l-a descoperit @calatorulastral si care dupa cum ved incepe sa ma bantuie pe youtube  :x

:roll: Posibil ca Zanul cel (ne)Bun :-D sa fie totusi cea mai lunatica :moon: dintre noi - si Ei... :-( :lol:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

calator astral

Citat din: horia2008 din  08 Septembrie 2011, 14:23:12
eventual se poate alipi si continua pe
http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,2664.msg45413.html#msg45413

Horia numai alipi tu cum vrea muschii tai. Atunci si topicu ala il alipesti cu altu mai generalist,de ex misiunile apollo,s.a.m.d.si faci un singur topic pe tot rufonu.
Sa nu fie alipit NIMIC. E un subiect distinct,aparte,e dreptu tuturor la informatie. Dezinformatorii sa se abtina pe viitor la asemenea regretabile initiative.

Xanadron

#8
Regretabila nu mi se pare initiativa, ci doar usurinta cu care punem botu' :-D uneori la niste chestii azvirlite ca "nada" pe tarlaua netului, moncher calator...
Fiindca nimeni vaz ca nu-si pune problema starii perfecte de conservare a unui corp (nemumificat) timp de milioane sau miliarde de ani, cum sustin partizanii "Monei Lisa" semi-galbioare.
Sau problema actiunii vidului cosmic in timpul transferului unui asemenea "obect" de pe presupusul OZN (intact inseamna? - astronautii aveau deci un speraclu :-D) la bordul capsulei Apollo-20 cica. :roll:
Nu trebuie deci uitata secventa aia celebra din filmu-n care lui Schwarzenegger ii ies ochii din cap :-o pe Marte, pina-i vine oxigenu' la nas.
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

horia2008

#9
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:35:28
Horia numai alipi tu cum vrea muschii tai. Atunci si topicu ala il alipesti cu altu mai generalist,de ex misiunile apollo,s.a.m.d.si faci un singur topic pe tot rufonu.
Sa nu fie alipit NIMIC. E un subiect distinct,aparte,e dreptu tuturor la informatie. Dezinformatorii sa se abtina pe viitor la asemenea regretabile initiative.

relax man, poate-ti pushca vreo vena si ne umpli de sange rece  :-(
tine-ti topicu', daca nu vezi ca se discuta aceeasi treaba; si mai fa vreo trei sa ai multe-multe, numai ale tale; nu-i destul de stufos forumul...
si ..chiar asa ...Dezinformatorii sa se abtina pe viitor...

on topic
La minutul 6.57 presupusul astronaul jongleaza cu camera - nu pare deloc imponderabilitate (unde ar fi trebuit sa fie...); sau ma insel?


calator astral

Dragul meu Horia bineinteles ca poti avea astfel de initiative dar asta doar cind vei fi cel putin "senior". Pina atunci mai e.

Bisse> nu "descopar acum" subiectul Apollo XX, cind faceam io clipuri pe aceasta tema tu ziceai "uite mama trec soldatii!". :lol:

LUNA : Enigma Craterului DELPORTE si alte mistere

fiulploii

Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:56:10
Dragul meu Horia bineinteles ca poti avea astfel de initiative dar asta doar cind vei fi cel putin "senior". Pina atunci mai e.

Bisse> nu "descopar acum" subiectul Apollo XX, cind faceam io clipuri pe aceasta tema tu ziceai "uite mama trec soldatii!". :lol:

LUNA : Enigma Craterului DELPORTE si alte mistere

Colega @calator astral   e a doua oara in decurs de cateva zile cand te dai rotund ca esti senior . Vorba ta repetata pana la obsesie, te atentionez amical   sa te abtii de la ifose gen ,, bai pushtiule, tu sa mai cresti '' , da? ca nu ai habar cine poate fi in realitate icsulescu sau ygreculescu .

Si apoi, daca luam totalul mesajelor tale de ai devenit asa-zis senior , fara suparare dar sunt cam goale de continut  :lol: sunt cam nude , poate nu ar strica ceva tamaiere .

Asadar, atentie ... la neatentie !  :evil:

horia2008

Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:56:10
Dragul meu Horia bineinteles ca poti avea astfel de initiative dar asta doar cind vei fi cel putin "senior". Pina atunci mai e.


decat senior cu postari la cantitate si luat in balon ca tine, thanks, but no, thanks
...si nu ma dragali tu pe mine, fi bun


fratelelup

Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:56:10
Dragul meu Horia bineinteles ca poti avea astfel de initiative dar asta doar cind vei fi cel putin "senior". Pina atunci mai e.

Bisse> nu "descopar acum" subiectul Apollo XX, cind faceam io clipuri pe aceasta tema tu ziceai "uite mama trec soldatii!". :lol:

LUNA : Enigma Craterului DELPORTE si alte mistere


calatorule, offtopic , frustrarile le lasi la mama acasa....nu-i parcare e "senior"
filmul este vechi"ontopic"

padme

#14
Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:35:28
Horia numai alipi tu cum vrea muschii tai. Atunci si topicu ala il alipesti cu altu mai generalist,de ex misiunile apollo,s.a.m.d.si faci un singur topic pe tot rufonu.
Sa nu fie alipit NIMIC. E un subiect distinct,aparte,e dreptu tuturor la informatie. Dezinformatorii sa se abtina pe viitor la asemenea regretabile initiative.

Topicul ala a fost deschis special pt aceasta Monalisa si misiunea Apollo 20, asa ca... nu vad cum ar fi asta un subiect aparte :))))))) si mai ales, despre care informatie vorbim??

Apropo de videoclip, vizionand acest videoclip postat de mai multe persoane, la un moment dat unul dintre ei spunea ca din fata fetei ies oasele prin piele :))))))))) lucru care m-a amuzat teribil, intrucat "oasele" respective nu aveau nimic a face cu oasele craniului si este clar ca era vorba de cineva care habar nu are de anatomie si pune filme aiurea. In plus de asta desi m-am agitat pe marginea subiectului pe care l-am intalnit intr-o emisiune "bombastica" inclin sa cred ca e o gluma. Pe de alta parte,  poate sa fie o papusa respectiva Monalisa zisa EBE.

Pe de alta parte, filmul e super vechi, cum zice cineva mai sus! Nu e o stire "prime time"  sic!

Citat din: calator astral din  08 Septembrie 2011, 14:22:56
Dar this time cu filmul complet,cu ea in nava,in drum spre Terra, chinezii zic ca asta demonstreaza foarte clar ca doar ei sint singurii urmasi directi ai elohimilor.
Ia uitati-va si minunati-va. Daca si asta e facuta din ceara...


In acest context de demonstratii, ma  intreb daca o sa apara un guru al chinezilor care sa-i ia locul lui Rael!  :))))))))))