Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fotografii Secrete

Creat de andrei, 24 Iulie 2011, 13:50:32

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

andrei

Am gasit aceste fotografii. Daca mai sunt postate imi cer scuze.
Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

andrei

Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

andrei

Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

andrei

Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

andrei

Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

alx

asa...si?
   poate ne spui si cateva cuvinte despre pozele alea...ce reprezinta,care e parerea ta despre explicatiile respective..nu de alta,dar copy/paste stie sa dea cam toata lumea...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Siberia

#6
Pozele 15, 16, 20 sunt cu siguranta falsuri. E acelasi craniu in ele (uita-te la orbite si la dinti) si-n plus daca aia sunt arheologi si ala e echipamentul cu care extrag si protejeaza acele oseminte... nu stiu pentru ce n-ar deveni arheologi si minerii lui Cozma racoare.
Fotografiile 2-3-4 reprezinta corelatia dintre constelatia Orion si piramidele egiptene (gasesti pe net si altele, nu sunt secrete)
Poza 8 e un "fake" hilar :D

Mai revin cu adaugiri pentru ca mai sunt cateva falsuri pe care le-am ochit asa la o prima vedere.

( secretele astea erau intr-un PPS cumva ? fiindca cateva dintre fotografii le-am vazut circuland prin e-mailurile unor cunoscuti )
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti