Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

uitativa in partea de SUD ce vedeti?

Creat de icsfreeze, 20 Decembrie 2010, 18:44:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

icsfreeze

ma uit acum in partea de sud , si vad o "stea" cu coada nu am mai vazut pana acum ? voi observati?

adrian75

Sper ca faci cateva poze sau vreun film ceva. De unde sunt eu imi este imposibil sa o vad,insa abia astept sa vad pozele!


icsfreeze

nu am avut cu ce sa fac poza.... am tel slab 1.3 pixeli .. dar era o stea mai stralucitoare decat cele normale , si cu 2 liniute deasupra ei "cozi" , un fel ca la avioane cu reactie erau 2 dare mici , ca si cum s-ar fi deplasat , la inceput se vedeau urmele de deasupra mici iar pe urma s-au marit , acum cand ma uit numai este..


icsfreeze


Xanadron

#6
Citat din: icsfreeze din  20 Decembrie 2010, 23:59:00
nu am avut cu ce sa fac poza.... am tel slab 1.3 pixeli .. dar era o stea mai stralucitoare decat cele normale , si cu 2 liniute deasupra ei "cozi" , un fel ca la avioane cu reactie erau 2 dare mici , ca si cum s-ar fi deplasat , la inceput se vedeau urmele de deasupra mici iar pe urma s-au marit , acum cand ma uit numai este..
1. Spre Sudul cui trebuia sa ne fi uitat?  :roll:
2. Nu cumva tu esti celebrul anonim care i-ai trimis pe e-mail lui dorel6 docomentu' ala top secret  8-) cu nava ET in forma de inima (care bate... bate... ca Politzia)?  :-D
3. Serios acum, in lipsa de aparat foto performant, macar 2-3 martori credibili puteai sa aduci si tu (intr-o ora jumate ajungea si strabunica-n baston la punctul tau de observatie).
4. Eventual posesori de aparat foto (martorii, evident).  :lol:
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

icsfreeze

ma tu suferi de smekerie.... nu am trimis eu nimic la nimeni nu am treaba cu lumea de aici de pe forum.... si cica spre ce SUD :)) pai tu sti care este sudul sa te uiti pe cer ? ca doar nu esti in cealalta parte a pamantului , si ce martori sa aduc aici ?

k3t3lin

X inghetatule...cenzureaza un pic limbajul mai ales ca ai putea sa ii spui nenea...daca vrei sa afli ce ai vazut intra pe libertatea.ro ca acolo e plin de explicatii

Xanadron

#9
Citat din: icsfreeze din  21 Decembrie 2010, 00:26:01
ma tu suferi de smekerie.... nu am trimis eu nimic la nimeni nu am treaba cu lumea de aici de pe forum.... si cica spre ce SUD :)) pai tu sti care este sudul sa te uiti pe cer ? ca doar nu esti in cealalta parte a pamantului , si ce martori sa aduc aici ?
Freeze, ics! :-D
Fiindca te-am prins - cu matza-n sac adicatelea.
Mai clar, te-am prins ca:

a) Nu citesti nici macar cu minima... neatentie :lol: vreun topic din zona asta - altfel ai fi aflat ca nu sintem gasca credula a colegilor tai de liceu (ma risc sa afirm asta, fiindca eu, spre deosebire de tine, ti-am citit toate postarile).
b) Daca tot ne aburesti, fa-o te rog macar cu stil ;) - un singur exemplu: cum mama ma-sii ne indemni sa ne holbam ca oligofrenii spre Sud, cind tu stai poate in Alaska - sau la Atirnatzii de Sus ?! :roll: (unde se atirna harta-n cui adica). Un pic de precizie deci macar, moncher - macar simulata.
c) Daca obiecul cu antene, mustati sau ciuf de punkist a stat 1h 30 min pe cer - si, evident, daca tu nu esti pe post de ascet in pesterile lui Zalmoxe - imposibil sa nu fi gasit macar o baba surda :D (dar nu si oarba) care sa-ti confirme observatia. Despre cineva cu un amarit de aparat foto nu mai zic nimic.
d)...........
e)........
Si-as mai continua, dar ma tem ca s-o-nsera.  :moon:  8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

amyra

 :-D :-D :-D :-D :-D

Cum naiba sa postezi pe un forum : "uitati-va spre sud"??Hai ca esti haios...dar o poza cu telefonul tau ala de 1,3 megapixeli nu ai facut?Chit ca nu se vede nimic, macar puneai o poza...ceva...cred ca este o gluma.Cati ani ai??