Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

De ce nu sunt ei aici?!

Creat de byteflowsoft, 21 Iunie 2010, 22:34:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

byteflowsoft


calator astral

ei sînt AICI. :wink:
omniprezenti
dintotdeauna
monitorizare individuala a tuturor forumistilor, precizez.
eu am vreo trei dronuri-orbs care ma urmares la sînge peste tot.
Descopera-i si tu !
frecventa minima: 68 imagini pe secunda.
succes si nu-ti fie teama.

Tayka

byteflowsoft-Dacã prin EI se înþelege,extratereºtrii,ei bine ºi aceºtia sânt pe aici omniprezenþi,numai cã spre deosebire de alþii,aceºtia ne lasã în pace de fricã sã nu li se strice...marfa(adicã..noi)
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

calator astral

Hai totusi sa-ti spun tot eu de ce sînt ei aici, ce cautau cind au explorat pentru prima data Terra, sau mai precis de ce au construit minunata retea subterana din Carpatii Meridionali si din Tibet :
AUR MONOATOMIC.
Cheia Nemuririi.
:wink:


Aurul-alb, de fapt aur in forma de praf alb devine superconductor, prezentand comportamente de genul superconductibilitatii, antigravitatiei, Josephson Tunnelling ,etc ( :wink: ) fenomene caracteristice fizicii cuantice ( particulele dintr-un spatiu infinit de dens comunica instantaneu si continuu, prezentand acelasi comportament, vibrand la unison, trage deci concluziile!).
Nu este vorba de aurul obisnuit in forma metalica cunoscuta ci de forma lui monoatomica, adica aur pur (24K) transformat intr-o stare hidrosolubila si devenit deci comestibil ( :wink: o doza buna te face NEMURITOR).


ai înteles de ce sînt ei aici ?

mr

Citat din: calator astral din  23 Iunie 2010, 06:47:29
Hai totusi sa-ti spun tot eu de ce sînt ei aici, ce cautau cind au explorat pentru prima data Terra, sau mai precis de ce au construit minunata retea subterana din Carpatii Meridionali si din Tibet :
AUR MONOATOMIC.
Cheia Nemuririi.
:wink:

EI sunt aici ...dar nu sunt intr-o forma perceptibila pentru simturile noastre fizice.
Studiind, in ansamblu, cartile fundamentale, megalitii, relicvele arheologice realizam destul de usor ca motivele ptr care ei sunt aici ...sunt mult mai complexe si ample.
Aurul monoatomic este doar un motiv minor.... folosit probabil de anumite rase (realizate spiritual incomplet) sa-si mentina trupul fizic in anumiti parametri pe o durata mai mare de timp.
Parerea mea! :)
"Mintea intuitiva este un dar sfant si mintea rationala este servitorul fidel. Noi am creat o societate care onoreraza pe servitor si care a uitat darul." Albert Einstein

byteflowsoft

multumesc pt raspunsuri.

Dar unde sunt dovezile, desigur cele obiective si deci acceptabile dpdv stiintific?

jean

Citat din: byteflowsoft din  23 Iunie 2010, 16:05:02
multumesc pt raspunsuri.

Dar unde sunt dovezile, desigur cele obiective si deci acceptabile dpdv stiintific?

Sunt ascunse in mod sistematic. Ce mai scapa, sunt truncheate si multe falsuri. Nu o sa vina nimeni cu dovezi adevarate, cel putin nu asa curand. Mai aproape de adevar pot fi cazurile, imtamplarile, la care au participat oameni simpli. Dar astea nu pot fi acceptate dpdv. stiintific.
Adevarul este dincolo de noi

byteflowsoft

Citat din: jean din  23 Iunie 2010, 16:51:45
Sunt ascunse in mod sistematic. Ce mai scapa, sunt truncheate si multe falsuri. Nu o sa vina nimeni cu dovezi adevarate, cel putin nu asa curand. Mai aproape de adevar pot fi cazurile, imtamplarile, la care au participat oameni simpli. Dar astea nu pot fi acceptate dpdv. stiintific.

pei si cu ce ramanem in mana? cu nimic? asa se pare.

darksid3

Avand in vedere situatia, intrebarea corecta este : "Ce faci pentru tine ca entitate?"
11.11

Tayka

byteflowsoft-Câteva dovezi mai poþi gãsi ºi citind cu f. mare atenþie cartea D-lui Dr.Toni Victor Moldovan;Programul Terra,sau mãcar rezumatul de aici;http://www.procarti.ro/articol/programul-terra-de-dr-toni-victor-moldovan--i9....Dar sã nu te aºtepþi cumva la dovezi,palpabile,pentru -cã aºa cum spunea ºi Jean ele ne sânt ascunse sistematic,pentru simplu motiv cã dacã-prin absurd- le vom cunoaºte vreodatã,va fi vai de noi-ar fi ca ºi când unei turme de animale i s-ar releva ideia cã de fapt sânt în drum spre..abator.
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

angellla29

Chiar cred ca sunt aici dar nu vor sa fie vazuti!

byteflowsoft

Ma da-i naibii !! Si pentru voi e suficienta "cugetarea" asta ca sa credeti ca exista?

abyss

Cum ar fi sa te duci tu mai intai acolo ca pe urma sa incerci sa discerni mai serios daca e indicat sa nutresti asemenea intentii fie ele si pe jumatate constient emanate?

lylyt_ice

 Mai, dar tare e topicul asta...! CE intrebare intrebacioasa...!!! Mai colege...! DAr de unde ai pricepalit tu ca astia ..."EI" nu sunt pe linga tine...? Ai luat pulsul, sau ADNE'ul alora de prin jurul tau? Hm...!!!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Tayka

Ce sãi faci -mai e câte unul care nu ºtie decât sã gândeascã cum sã-ºi trãiascã biata clipã,ºi se mirã atunci când constatã cã alþii mai ºtiu sã gândeascã ºi altfel.
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).