Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Remote Viewing

Creat de Urban, 14 Iunie 2010, 11:13:16

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.


Ronin

Nu "vad" preturile...!

ps: urban, inca nu am un raspuns la "cate tablouri ai". Probabil ca am fi fost acuzati de unii sau altii ca e jocul nostru, desi nu ne cunoastem. Si era si prea simplu...
Insa, am primit un alt raspuns: Am visat ca eram pe un drum cu inca o persoana dar drumul, pe partea dreapta, era plin de serpi, unii mari, iar eu am inceput sa-i lovesc cu o cazma direct pe gat. Am lovit si iar am lovit. Dupa un timp am plecat din zona respectiva dar cand m-am intors, serpii loviti de mine disparusera dar pe sol era un fel de substanta lipicioasa. In vis mi-am zis ca substanta aia era, probabil, veninul lor. M-am trezit.
Daca iti spune ceva visul asta, da-mi (da-ne) de stire.
http://ordinulnegru.blogspot.com/
În timp ce toti oamenii accepta realitatea obiectelor, care sunt perceptibile simturilor lor, Socrate are o atitudine dispretuitoare fata de oamenii, care cred ca pentru a deveni reale lucrurile trebuie sa fie palpabile.

Urban

Citat din: Ronin din  14 Iunie 2010, 12:07:55
...urban, inca nu am un raspuns la "cate tablouri ai".

Nu e nici o graba...cand o sa fi pregatit sunt sigur ca o sa-mi spui tu.


Urban

Download
http://dl.transfer.ro/Remote_Viewing-transfer_RO-15jun-8a6de2.rar

*The Controlled Remote Viewing Manual
*SAIC SRI Remote Viewing Experiments
*Remote Viewing Protocol
*Remote Viewing de Tim Rifat
*Psi Spies de Jim Marrs
*Originea, implicatiile si aplicatiile gravitatiei si rolul ei in Constiinta Umana
*Mind over Matter
*Manualul CIA pentru Remote Viewing
*Iluminarea in camera neagra de Mantak Chia
*Cum sa faci o sesiune de Remote Viewing de Paul H. Smith
*Course in Consciousness
*Baza de date a lui Ingo Swann

Shadowman

Citat din: Urban din  15 Iunie 2010, 20:31:24
Download
http://dl.transfer.ro/Remote_Viewing-transfer_RO-15jun-8a6de2.rar

*The Controlled Remote Viewing Manual
*SAIC SRI Remote Viewing Experiments
*Remote Viewing Protocol
*Remote Viewing de Tim Rifat
.................


O sa-ti vada tablourile din casa !  :lol:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

abyss

#6

padme

Ce faci ne predai materia inainte de sfarsitul cursului si vederea rezultatelor?? :)))))))

Nu prea am inteles faza cu vitamina k?? Nu vad asupra a ce anume ar putea sa aiba influenta si de ce ar lua-o un om sanatos care nu are probleme de coagulare?!

Shadowman

Cine le citeste pe toate si devine "vazator la distanta",sa organizeze un curs !  8-)
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Vlad6

le downloadez eu...

nu prea sunt seederi multi din pacate.

elena78

Remote  viewing se refera la procesul  de a ,,vedea la distanta ,, adica in locuri  in care simturile noastre  obisnuite  nu le pot cunoaste .Aceasta capacitate  paranormala -extrasenzoriala  nu se refera doar la  ,,a vedea  in spatiu ,, ci de asemenea  si la ,,a vedea in timp ,,.
Este nevoie de un antrenament  riguros  pentru a putea intra  intr-o stare modificata de constiinta ,unde se pot detecta  informatii  relevante  pentru o tinta propusa  aflata la mare distanta  in spatiu si chiar in timp .Aceasta perceptie se refera de fapt  la interpretarea corecta  a unui gen de informatie energetica  ce nu are legatura  cu spatiul nostru tridimensional .Ea se transmite prin ceea ce noi  am putea aprecia  ca fiind un fel de ,,unde ,, energetice informationale  care exista intr-un sspatiu  sau plan superior  celui fizic in care traim ,un plan cu mai multe dimensiuni  spatiale  decat cele trei  cu care suntem obisnuiti .(Pergamentul Secret ).

dorel6

"Remote viewing" nu este o stare de vis.Este o stare destul de greu de explicat.
Eu am avut un remote view odata.Totusi a durat doar 5-10 secunde.Nu mai stiu sigur.
Din cate stiu am facut si un post dupa ce mi-am dat seama ca am avut un "remote view".
Dar senzatia pe care o ai cand incep sa captezi acele informatii este deosebita.
O sa stiti cand ati facut asa ceva.
Ronin din cate ai explicat tu, eu pot sa iti zic ca acela a fost doar un vis normal.(Acolo imaginatia face totul)
Cat despre "remote view" este mult mai real.Simti ca esti viu si simti ca nu ai forma.
Iar cand revi inapoi in "corp" sti ca nu ai dormit.
Daca nu ati inteles ceva din ce am zis.Va rog spuneti.

Dorel
Există două metode de a cuceri și înrobi o națiune. Una este prin sabie. A doua este prin îndatorare.