Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Floarea de Argint în CROP CIRCLES ?

Creat de calator astral, 31 Mai 2010, 00:37:28

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Floarea de Argint
Floarea de Argint a Vietii în misterioasele Crop-Circle ? Geometria sacra e sigur o cale de întelegere a acestui fenomen neobisnuit, ce credeti?














 

You Are Currently Under Post Moderation - Your Post Will Appear After Approval


extrateresru_ro

#1
Calator nu prea sunt initiati pe aici  :wink:  imi plac postarile tale.sa incep sa comentez ......... :lol: nu prea sunt cuvinte pentru a exprima si a face inteles ce-i cu adevarat "floarea vietii" trebuie,traita,simtita.....
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

calator astral

Citat din: extrateresru_ro din  31 Mai 2010, 20:47:32
Calator nu prea sunt initiati pe aici  :wink:  imi plac postarile tale.sa incep sa comentez ......... :lol: nu prea sunt cuvinte pentru a exprima si a face inteles ce-i cu adevarat "floarea vietii" trebuie,traita,simtita.....
multam fain draga ET neaos  :-) , da, Floarea Vietii, un cod universal aplicabil la orice dimensiune

Ma bucur ca si tie îti plac postarile mele "subversive"  :wink: ,multi le citesc, dar oare cîti înteleg sau cîti evita sa raspunda pentru a pastra Secretul, uite ca odata si odata trebuie sparta ghiata si sa începem sa abordam serios unele aspecte care scapa analizei rationale...eu propun sa deschizi "ostilitatile" (  :wink: ) si sa ne spui simplu opinia ta despre anumite realitati tip Merkaba sau Floarea de Argint a Vietii,

marturia ta conteaza, poate avea efectul unui electrosoc salutar, daca un cititor din zece va lua în calcul probabilitatea acestei eventualitati, e deja un pas mare spre Revelatie (Ascensiune, activare, meditatie, cîmp energetic, fizica cuantica, geometrie sacra, paleoastrologie,mantra, prana, corp de lumina,energie, vibratie, dimensiuni paralele, geologie&mineralogie,purificare,unitate,constiinta,Sine Superior....)
o zi buna
calator

Aici intervine transformarea :

si asta ar fi Telul :