Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Omul invizibil ?Subiectul : Marin Cristian Vîrvoreanu

Creat de calator astral, 20 Mai 2010, 13:50:10

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

calator astral

Marin Cristian Vîrvoreanu nu e deloc nebun sau paranoic, uitati ce spune, ne da nume & prenume ale "contactelor" în structuri militare.Persoane reale, cu functie.
Poate unii vor zâmbi, dar serios, nu e de rîs, daca treceti de baraju psihologic si îl ascultati cu atentie, daca-l acceptati, asa cum e el, mai excentric & comunicativ, veti ridica un mare semn de întrebare...
partea I :
http://www.youtube.com/user/octogonarul#p/f/6/IuEY-Np4baE

partea II :
http://www.youtube.com/user/octogonarul#p/f/8/x2joBkJ1-Ns

partea III :
http://www.youtube.com/user/octogonarul#p/f/7/7EPWObnv4hs

vizionare placuta

Xanadron

In cazul asta (spre deosebire de "OZN-ul din Vilcea") intuitzia-mi spune sa inclin sa devin macar receptiv la analiza mai atenta a fenomenului.  8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

calator astral

asa...xanadron, pune-ti ochelarii cu tinta si deschide urechile cît elefantu, omul e mortal, as vorbi cu el ore întregi, îmi place mult personalitatea sa simpla si amabila, mitoman sau subiect al unor experiente mai putin cunoscute, toate cartile sînt pe masa în cazul d'lui Vîrvoreanu.

Serban M

Omul sufera de schizofrenie paranoida, probabil asociata si cu niste intamplari cat de cat reale sau nu.

1. Ambasada CIA nu este in Bucuresti
2. Nu a fost capabil sa demonstreze nimic
3. Schimbari bruste de idei si stari, de la omul invizibil a trecut la avioane
4. Egocentrism
5. Inteligenta peste medie
6. Imaginatie fabuloasa

Parerea mea personala e ca individul este bolnav, insa a avut si niste experiente greu de explicat in copilarie.

Daca demonstra ceva, poate devenea putin credibil.

padme

Am vazut doar pana la "... si devin invizibil, o sa va arat". Intrebare: interviul e pe bune??
Cine este acest individ? Pregatire si altele, tinand cont de faptul ca-si asuma macii de pe o bancnota!
CIA are ambasada?? Intreb si yo!
I-as da dreptate lui Sirius 13, dar daca ma uit mai bine... poa' sa fie si intr-un episod maniacal...sau pur si simplu vrea sa atraga atentia asupra lui, se poarta! Acuma eu nu sunt psihiatru sau psiholog, dar... macar niste demonstratii ceva in intampinarea celor sustinute....

calator astral

Citat din: padme din  20 Mai 2010, 20:31:52
Am vazut doar pana la "... si devin invizibil, o sa va arat".
"psihiatrie, psihologie"...dar nici macar nu i'ai acordat drept la libera exprimare, cum îl poti analiza daca te'ai blocat deja dupa doua vorbe?!
experiente greu de explicat in copilarie. e mai plauzibil...ca niste abductii de exemplu. :-(

Nox

infra-invizibil, infra-roșu, infra -verde, infra-galben, infra-albastru  

Eu tot n-am înțeles schema cu streaºina de la casã... poate îmi explicã cineva...
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

padme

Calator astral, cand o sa faci si tu diferenta??? Pai deja si asa i-am acordat suficient drept la exprimare, imi pare rau, timpul e al meu! Si  asa am mai facut un efort pt tine si am ajuns pana la "mi s-a implantat un microcip de televizune in cap si ma folosesc la televiziune,... ziua filmez in Ro, noaptea filmez in America,... microcipul e de productie frantuzeasca..."
Daca are microcip sau nu, asta se poate dovedi foarte simplu. Sirius13 care probabil a vazut mai mult decat mine, sau chiar si tu, ai putea sa confirmi daca e adevarat! Pana cand si aia cu abductiile au ceva dovezi, false sau nu, dar au ceva! Cum adica sa fie mai greu de explicat experientele din copilarie? De hipnoza ai auzit? Majoritatea celor care sustin ca au fost rapiti si nu numai, se supun hipnozei sa afle ce s-a intamplat! Deci... cred ca e foarte simplu de probat, nu???

abyss

Sirius13 a exprimat foarte bine pãrerea sa. Iar dacã a fost rãpit în copilãrie sonatu ãla e clar cine l-a rãpit... bãieþii din Black Projects... De fapt ºi el o spune.
În orice caz e un exemplu trist. Omul e defazat total ºi nu meritã credit. Asta e.   

zamotrak

Citat din: @biss din  21 Mai 2010, 12:26:00
În orice caz e un exemplu trist. Omul e defazat total ºi nu meritã credit. Asta e.  

Asa se pare.

Vlad6

Pe strada tudor arghezi se afla ambasada americana in bucuresti,nu? inseamna ca poate spune adevarul

Serban M

Citat din: Vlad6 din  22 Mai 2010, 18:03:02
Pe strada tudor arghezi se afla ambasada americana in bucuresti,nu? inseamna ca poate spune adevarul

Vorbea de sediul CIA nu ambasada americii.

Vlad6


zamotrak

Citat din: Sirius13 din  22 Mai 2010, 18:41:39
Vorbea de sediul CIA nu ambasada americii.


O fii tot aia,ca sa faca economie la chirii.Obama e mai stans la punga ,fatza de pungasii nostrii. :evil: