Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Dedublare

Creat de hcsc88, 12 Aprilie 2010, 16:54:26

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

hcsc88

Buna! pt inceput
O sa va relatez exact ce mi s-a intamplat acum 5 min.

M-am asezat in pat cu gandul sa ma dedublez, prima data, am mai incercat dar m-am oprit la senzatia de vibratie.De atunci am meditat, si astazi, cu gandul de a incerca din nou m-am pus in pat si am incercat sfaturile care le-am vazut pe acest forum de la oamenii cu experienta.Am inchis ochii relaxandu-ma comlet,mi-am imaginat acel triunghi care are in colturile de jos cei doi ochi, iar sus "al 3 lea ochi" concentrandu-ma la el.Imaginandu-mi si un punct sub tavan cam la 10 cm.Bineinteles ca mi-am chemat ingerul sa ma pazeasca Si am inceput incet incet sa simt vibratiile erau mai puternice mai puternice ploapele mi se zbateau.De data asta am stat mai mult in acel efect de vibratie ca data trecuta.Vedeam in minte cum se albeste totul de jos in sus.Speriat,am deschis ochii cu o ametealaa...a durat ceva ...Eu vreau sa mai incerc in continuare si sa trec de vibratii.Va rog,sfaturile voastre  mi-ar fi de mare folos.Spuneti-mi cu ce am gresit si ce va trebui sa fac. Multumesc!