Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Obiectele subacvatice neidentificate

Creat de klingonianul mascat, 06 Februarie 2010, 00:32:54

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

klingonianul mascat

OZN-urile au fost mereu in centrul atentiei, atat pe acest forum cat si pe alte canale mass-media, dar despre omologii lor subacvatici/submarini nu s-a vorbit foarte mult. Existenta OSN-urilor nu poate si nu trebuie sa fie trecuta cu vederea, mai ales ca intrebarile care se pun legate de oroginea acestora sunt la fel ca si in cazul OZN-urilor. Cine sunt, cine le-a construit si, de ce nu, cum se face ca pana acum, desi am tot explorat adancurile oceanelor, nu am gasit urme ale prezentei acestor masinarii formidabile, care pot ajunge la adancimi abisale. S-a constatat ca OSN-urile si OZN-urile sunt uneori unul si acelasi lucru, aparatele respective putand evolua atat sub apa cat si in aer. Dar nu intotdeauna a fost asa. Au fost si aparate care au evoluat doar sub apa, ceea ce te duce cu gandul al ceea ce sustin adeptii teoriei pamantului gol pe dinauntru, si anume ca exista civilizatii care traiesc in maruntaiele Terrei si care uneori ne trimit semnale despre existenta lor. Pentru a vedea mai bine despre ce e vorba, am postat si un documentar despre fenomenul OSN. Vizionare placuta si va astept sa dezbatem aceasta problema.














Soarele este o stea din 100 de bilioane de stele in aceasta galaxie. Galaxia noastra este una din bilioanele de galaxii ce populeaza universul. Ar fi ilogic sa credem ca suntem singuri in acest univers. (Werner von Braun)