Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN piramidal filmat in 10.12.2009 in Moscova

Creat de bk, 13 Decembrie 2009, 14:46:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

bk



Posibil sa fie un Hoax (o reflexie in parbriz a unui obiect aflat in masina) dar priviti atent toate din toate perspectivele.


jean

Citato reflexie in parbriz a unui obiect aflat in masina
Mai mult ca sigur, asta cred ca este.
Adevarul este dincolo de noi

bk

Asa am crezut si eu initial dar parca totusi nu s-ar misca in acelasi timp cu alte reflexii ale altor obiecte din masina.

Serban M

Citat din: jean din  13 Decembrie 2009, 22:36:11
Mai mult ca sigur, asta cred ca este.

atunci de ce se reflecta lumina din oras pe ea ?

Serban M

#4
http://www.youtube.com/watch?v=ieUeh-fTOqI

aceeasi piramida in ukraina ?


jean

  Ultima inregistrare pare a fi un avion cu reactie cu aripa de tip Delta. Vezi Mirage 2000. Iar cel cu luminile in triungi poate fi tot un avion. Distanta dintre lumini modificandu-se datorita unghiului de vizibilitate si pozitiei avionului fata de observator.
Adevarul este dincolo de noi

maiami

este rau ca nu este iluminat obiectul
dar se vede ca este piramidal cand se rasuceste :ufo:
statea parca la panda
VOICA MARIAN tel. 0746075513
va invit la cunoasterea prin stiinta

lylyt_ice

 Nu ai vazut cand se invarteste...nu cand se rasuceste?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Luck

Am remarcat ca numarul de aparitii ciudate (lumini, nori, forme, etc) a crescut mult in ultimul an. Mai ales, tot felul de ciudatenii care pana in 2009 nu au aparut (sau cel putin nu au fost filmate/fotografiate)....
Ce urmeaza? Se incumeta cineva la pariuri?
:-D

Serban M

Citat din: Luck din  29 Decembrie 2009, 14:48:07
Am remarcat ca numarul de aparitii ciudate (lumini, nori, forme, etc) a crescut mult in ultimul an. Mai ales, tot felul de ciudatenii care pana in 2009 nu au aparut (sau cel putin nu au fost filmate/fotografiate)....
Ce urmeaza? Se incumeta cineva la pariuri?
:-D

da.

2010/2011 disclosure

Luck

Am retineri cu acest "disclosure". Am scris la postul respectiv.
Apropos, nu era 2009-2010?