Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Topicuri deblocate.

Creat de Nox, 26 Septembrie 2009, 19:43:12

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Nox

Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

jackie28t



liteady73

#3
 Salut Sirius13 !...

Banuiesc ca este un motiv intemeiat sa nu se stearga anumite postari. Sant multe enigme si nu are rost sa fim morocanosi in acest nou topic de cos de gunoi (iertati-mi comparatia  :-) )...

Jackie38t stie sa-si sustina parerea, la fel ca noi toti ceilalti. Avem de invatat.
Si de la tine Sirius13 ... Eu imi sustin parerea si ceea ce cred in masura capacitatilor mele intelectuale...

Cred ca e un topic pe stil vechi, dar inteleg acum de ce... Pacat...
Aveti aceleasi cunostinte si aproximativ aceleasi experiente in  domeniu. Doar ca eu nu inteleg de ce atata tevatura (!) ... :-)

PS : "Ei" rad de noi ... nu-i asa? :-)

Nox

#4
Citat din: jackie28t din  26 Septembrie 2009, 19:44:42
Foarte bine. Sanatate.

Mesajul ãsta l-am citit printre litere.

Citat din: liteady73 din  26 Septembrie 2009, 23:16:41
Salut Sirius13 !...

Banuiesc ca este un motiv intemeiat sa nu se stearga anumite postari. Sant multe enigme si nu are rost sa fim morocanosi in acest nou topic de cos de gunoi (iertati-mi comparatia  :-) )...



Comparaþia ta e cam forþatã... acesta e un topic pe probleme administrative. În plus nu mi se pare corect (faþã de ceilalþi) ca atunci când un utilizator i se ... lui sã-ºi închidã subiectele deschise de el (mai ales cã subiectele sunt se încadreazã la tematica acestui forum).
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

liteady73

#5
 Salut Nox !...

Imi cer scuze pentru comparatia facuta mai sus. Era o ora tarzie si oarecum obosit m-am lasat prins mental in valtorea postarilor de tip flame pe care le citisem in acel moment. Lasasem garda jos.

Imi cer scuze si lui Jackie28t pentru eventualele neplaceri cauzate de postarea mea precedenta...

Inca odata scuze si iti multumesc atat pentru intelegere cat si pentru atentionare, si sper ca topicurile deblocate sa ne fie in continuare de folos.