Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bile care apar si dispar

Creat de klio21, 16 Februarie 2009, 16:46:11

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

klio21

Daca doriti sa vedeti ceva interesant, atunci judetul Arges este numai bun.
La iesirea din arges, cum mergi spre Valcea, nu mai tin minte exact a doua localitate, ca ordine, dar la iesirea acesteia, daca stai si astept cam 2-3 ore, uitandu-te de pe dealuri, vei putea obsserva anumite globulete deasupra copacilor, acestea apr si dispar repede. Sunt foarte interesante, credeti-ma si incercati si voi.

bungy

Poti sa atasezi niste poze sau un video?
Le-ai vazut tu cu ochii tai sau numai asa din auzite...?
Si daca se poate o descriere mai completa
mersi.. :ufo:
totul este relativ...

OzN_HunteR

A nation which has forgotten the quality of courage which in the past has been brought to public life is not as likely to insist upon or regard that quality in its chosen leaders today - and in fact we have forgotten.

John.F.Kennedy

libelulu

La ce ora din zi se vad/ai vazut bilutele?
Poate dupa dealuri e vreo sosea si se vad reflexiile farurilor.
Cand mai treci prin zona, ia un ap. foto sau o camera cu tine.

maiami

eu am calatorit foarte mult pe dealul negru si nu am vazut nici o bila :ufo:
dar cred in ozn-uri
VOICA MARIAN tel. 0746075513
va invit la cunoasterea prin stiinta

Cautatorul

#5
Citat din: klio21 din  16 Februarie 2009, 16:46:11
daca stai si astept cam 2-3 ore, uitandu-te de pe dealuri, vei putea obsserva anumite globulete deasupra copacilor, acestea apr si dispar repede.

Se cheama stele verzi... si nu e nevoie sa astepti 2-3 ore. Se poate rezolva mai repede cu o bata.
Uneori stelutele pot fi insotite de pasarele... ciripind.   :-D :evil:

greener

e o mare diferenta intre stelele verzi pe care le vezi tu cautatorule... si sfere concentrate de energie ce se degaja in urma unor dezechilibre energetice in atmosfera
unii oameni mai initiati ca mine le-ar denumi bile de energie pozitiva daca sunt albe sau aurii..
daca au alte culori... ma rog ... este discutabil...