Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

nou video cu o autopsie extraterestra

Creat de vladyi, 10 August 2008, 21:36:46

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

vladyi


jean

   Nu poate fi real, fiinta respectiva este prea umana, are sange rosu etc. Interventia este ne profesionista. Nu sunt doctor, lucrez cu aparate electronice. Cand desfaci un aparat pt. prima oara, faci acest lucru atent si pui piesele in ordine. Asa trebuie sa faca si un doctor sau biolog cu o fiinta noua. Daca a scos tot din el fara o logica si au fost aruncate intr-un vas, cum vor mai studia fiinta respectiva? Sistemele functionale ale acelui organism.  De ce nu au inceput cu partea craniana unde se presupune a fi organul inteligentei?
Adevarul este dincolo de noi


liteady73

#3
 Salut Vlady !...

Se pare ca avem de a face o noua farsa. E o marioneta foarte bine realizata, si avand in vedere ca e vorba de un extraterstru, orice e posibil.

Pielea e realizata dintr-un material elastic (elastomer, produs folosit in industria cinematografica), sau poate chiar hartie ori carton, pe care se afla o multime de structuri sanguine fara conexiune cu organele interne. De parca ar fi o papusa. Si operatorul, la un moment dat se foloseste de un patent sa disece entitatea.

E o gluma si un test in acelasi timp. E o papusa elaborata. Din punctul meu de vedere pare un fals.

vladyi

da dar seamana mult cu extraterestru din poza si am citit undeva(nu mai stiu unde) ca extraterestri astia mici nu ar fii extraterestri ci un fel de roboti creati de  grii

vladyi

cea ce ar explica de ce arata asa de artificiali dar orcum cine stie ar putea fi o farsa,una foarte reusita :-D