Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Experimente secrete Romania

Creat de rak, 04 August 2008, 21:19:35

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

rak

Dupa cum stim cu totii fiecare tara are tot felul de experimente secrete, dar ma intereseaza cu precadere cele
care se desfasoara in anumite localitati din Romania, de obicei cele care implica teste pe oameni/animale.

Ma intereseaza orice fel de experiment secret aflat in derulare, condus de catre Armata/Servicii Secrete/Organizatii Guvernamentale.

Multumesc

Ps: Poate reusim sa facem o lista. Sunt constient ca acest forum este monitorizat, de accea daca doriti discretie totala dati un PM sau un
mail.

jackie28t

#1
Sic...am eu o reteta cu un experiment secret romanesc.
Una bucata pisica uda,stropita cu otrava de soareci apoi data pe masina de carne si bine amestecata cu doua oua de curcan.Se lasa apoi sa se coace bine la cuptor cam injur de 3 ore si 24 de minute.Dupa ce se raceste se aplica cativa gogosari peste si se serveste cu vin alb alaturi de servicile secrete din romania.Armata strige masa iar cei de pe forum o distribuie curiosilor.Reteta o am parca de la generalul Emilian Strapinu dar te rog sa nu o dezvalui nimanui pentru ca e TOP SECRET!  8-)

rak

La cate posturi cred ca asa postezi degeaba. Ma gandeam ca se gaseste vreun destept care sa sare in flame-uri, ma astept si la trolleri,
dar e asa de greu sa raspunzi serios. Cand esti un om important pe un site care accepta tot felul de lucruri incepi sa razi ca un inchizitor de
o intrebare corecta si care nu e asa de ras precum crezi tu.

Acuma ontopic astept raspunsuri :)

jackie28t

#3
Eu am vorbit foarte serios.
Iar pe langa reteta respectiva mai poti procura experimente secrete romanesti si de la aprozar.
Incearca totusi la bazar.In zi de sarbatoare se dau experimente chiar si pe gratis. :wink:

rak

M-as fii asteptat sa gasesc cateva la mall, sau la targul ciobanilor din toamna, sigur trebuie sa le dea si la pachet cu ceva branza.

Fr0styan

Citat din: jackie28t din  04 August 2008, 22:23:56
Eu am vorbit foarte serios.
Iar pe langa reteta respectiva mai poti procura experimente secrete romanesti si de la aprozar.
Incearca totusi la bazar.In zi de sarbatoare se dau experimente chiar si pe gratis. :wink:

WTF? de ce esti ironic

Ce crezi ca nu se fac operatiuni secrete pe teritoriul romaniei?
cateva exemple: Inchisoarea CIA pe teritoriul romaniei..sapaturi sub Bucegi(cutremure artificiale provocate de explozii)..scufundari in marea neagra sa caute nush ce artefacte(baza americana din constanta - singura lor "iesire" la marea neagra) etc etc sunt multe..si astea sunt deja vechi..pamanturile din romania sunt printre cele mai sacre regiuni din europa

Kbal

#6
Citat din: jackie28t din  04 August 2008, 21:44:51
Sic...am eu o reteta cu un experiment secret romanesc.
Una bucata pisica uda,stropita cu otrava de soareci apoi data pe masina de carne si bine amestecata cu doua oua de curcan.Se lasa apoi sa se coace bine la cuptor cam injur de 3 ore si 24 de minute.Dupa ce se raceste se aplica cativa gogosari peste si se serveste cu vin alb alaturi de servicile secrete din romania.Armata strige masa iar cei de pe forum o distribuie curiosilor.Reteta o am parca de la generalul Emilian Strapinu dar te rog sa nu o dezvalui nimanui pentru ca e TOP SECRET!  8-)

... Pai zile si pe traducere sa inteleaga   8-)

P.S. rak "Ma intereseaza orice fel de experiment secret aflat in derulare, condus de catre Armata/Servicii Secrete/Organizatii Guvernamentale."

Chiar tu ai precizat "condus de catre Armata/Servicii Secrete/Organizatii Guvernamentale" .. deci ?? unde s-ar gasi aceste informatii ... pe forum ??? aici se fac doar speculatii ;) tu vii cu ideea/informatia si noi ne dam cu parerea .. cam asa functioneaza sistemul nimic mai mult... nu zic ca nu ai avea cu cine purta o astfel de discutie aici dar... in necunostiinta de cauza (din partea ambelor parti) subiectul se duce de rapa .

"Fr0styan" ... pai dupa o astfel de solicitare.... asa si raspuns ... si ironia poate fi uneori un raspuns ;) depinde cat de bine il intelegi .
Only the best is good enough ...

lylyt_ice

#7
  Nu stiu ce "plante"...!!! cumpara JACKIE. si de la ce "APROZAR"...dar sunt cam ciudate efectele pe care le produc............ :-D oricum in ultimul timp numai cu aprozarele ne otraveste... si cu exemple care nu au nimic comun cu ceea ce se discuta     sa fie doar, BATAE DE JOC si lipsa de respect(?) sau cum sa fie intelese aceste ironizari ?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

loreley

Citat din: jackie28t din  04 August 2008, 21:44:51
Sic...am eu o reteta cu un experiment secret romanesc.
Una bucata pisica uda,stropita cu otrava de soareci apoi data pe masina de carne si bine amestecata cu doua oua de curcan.Se lasa apoi sa se coace bine la cuptor cam injur de 3 ore si 24 de minute.Dupa ce se raceste se aplica cativa gogosari peste si se serveste cu vin alb alaturi de servicile secrete din romania.Armata strige masa iar cei de pe forum o distribuie curiosilor.Reteta o am parca de la generalul Emilian Strapinu dar te rog sa nu o dezvalui nimanui pentru ca e TOP SECRET!  8-)

      Jackie   fara   pisici  .  Nu puteai  zice  si  tu  sobolan  ?

Fr0styan

ahahahah m-am prins  :lol:
Citat din: MoleSic...am eu o reteta cu un experiment secret romanesc.
Una bucata pisica uda,stropita cu otrava de soareci apoi data pe masina de carne si bine amestecata cu doua oua de curcan.Se lasa apoi sa se coace bine la cuptor cam injur de 3 ore si 24 de minute.Dupa ce se raceste se aplica cativa gogosari peste si se serveste cu vin alb alaturi de servicile secrete din romania.Armata strige masa iar cei de pe forum o distribuie curiosilor.Reteta o am parca de la generalul Emilian Strapinu dar te rog sa nu o dezvalui nimanui pentru ca e TOP SECRET!  :cool:

rak

Lumineaza-ne si pe noi sa nu ramanem prosti ;)

romulus

Citatdar ma intereseaza cu precadere cele
care se desfasoara in anumite localitati din Romania,
---De ce ?
---Adica , vreau sa stiu monsher, la ce-ti foloseste ?
---Stiu ca de asemenea cestiuni se intereseaza (umbla chiar cu limba scoasa) diverse servicii secrete /sau nu , de pe diverse meridiane ! Pe ei/ele / ii(le) inteleg !
---Dar mata ?
---Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Fr0styan

#12
Citat din: rak din  05 August 2008, 16:03:15
Lumineaza-ne si pe noi sa nu ramanem prosti ;)
12 raci, 1/2 l apa, 2 catei de usturoi, sare, piper boabe, frunza de dafin, patrunjel, ceapa

Racii trebuie sa fie vii; se spala in mai multe ape si se scurg.
In oala se pune numai atata apa cat ii acopera si o lingurita rasa de sare. Se pun vreo 2 catei de usturoi,
o frunza de usturoi, o frunza de dafin, un fir de patrunjel, o ceapa. Se fierb la foc iute.
Cand clocoteste apa, se arunca inauntru racii, cateva boabe de piper si se lasa sa fiarba numai 5 min.
dupa ce au dat in clocot. Se racesc in apa in care au fiert. Se servesc pe un platou ornat cu verdeturi.

Serban M

Citat din: Fr0styan din  05 August 2008, 18:02:10
12 raci, 1/2 l apa, 2 catei de usturoi, sare, piper boabe, frunza de dafin, patrunjel, ceapa

Racii trebuie sa fie vii; se spala in mai multe ape si se scurg.
In oala se pune numai atata apa cat ii acopera si o lingurita rasa de sare. Se pun vreo 2 catei de usturoi,
o frunza de usturoi, o frunza de dafin, un fir de patrunjel, o ceapa. Se fierb la foc iute.
Cand clocoteste apa, se arunca inauntru racii, cateva boabe de piper si se lasa sa fiarba numai 5 min.
dupa ce au dat in clocot. Se racesc in apa in care au fiert. Se servesc pe un platou ornat cu verdeturi.

catei de usturoi ?  :-(

ce naiba aveti cu animalele ?  :-D

rak

Citat din: romulus din  05 August 2008, 17:16:53
---De ce ?
---Adica , vreau sa stiu monsher, la ce-ti foloseste ?
---Stiu ca de asemenea cestiuni se intereseaza (umbla chiar cu limba scoasa) diverse servicii secrete /sau nu , de pe diverse meridiane ! Pe ei/ele / ii(le) inteleg !
---Dar mata ?
---Am zis !

Doresc sa le investighez ;) Indiferent unde se afla ele. Acuma pot sa aflu niste raspunsuri?