Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Comentarii libere

Creat de apokryphos, 19 Februarie 2006, 17:03:07

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss


Cristian 1

Citat din: Grifon din  19 Noiembrie 2017, 13:39:27
Îți mulțumesc, domnule @Cristian 1 ! M-as mulțumi si cu un 70, că, deh...la cum tot văd că scade media de vârstă a bărbaților, devin oarecum mai sceptic....
Profit însă de urarea dumitale pentru a-i adresa si eu un "La Mulți Ani" colegului @alx (a cărui aniversare am văzut că a fost ieri) si mă pregătesc si pentru a-l onora, nițel mai încolo, pe maestrul @Xanadron.
Vad că suntem destui ce-am văzut lumina zilei printre ploile lui noiembrie...
Cu mare placere si ii urez cu ocazia asta lui @alx,aceleasi ganduri!La multi ani,atat lui cat si tuturor celorlati!
Eu mai am ceva de asteptat pana in decembrie. :evil:

Grifon

Mulțumesc, dle @Guest - împliniri îți doresc, la rându-mi.

Dar..(ptr. herr @abyss)...are vreun tâlc clipul cu "hotărâta" aia de la X-Factlor ?!?

abyss

#5043
Depinde cum priviți lucrurile... fiindca la fiecare accesare clipul publicitar e aleator redat. Dacă există vreun tâlc...atunci doar dumneavoastra si Marele Matrix aveți raspunsul...

Ps- La multi ani tuturor scorpionilor !

Xanadron

Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

abyss

Ofer 150 de lei pentru cartea Misterele Catedralelor de Fulcanelli. O caut de foarte mult timp...si deja simt ca o iau razna.

silviu


panta_rh_ei

LIBERTATEA este doar aspectul negativ al intregului fenomen - viatza omului - al carui aspect pozitiv este RESPONSABILITATEA. LIBERTATEA  este in pericol sa degenereze intr-un capriciu daca nu este vietzuita in termenii RESPONSABILITATZII.

abyss

Multumesc frumos stimați colegi, oferta ramane valabilă pentru cartea in format tipărit.
Poate cineva o are in dublu exemplar ...

Grifon

LA MULȚI ANI, maitre @Xanadron !
O mie de ani să ne trăiești - că sigur ne trebuiești !
Bucurie, sănătate, si cât mai multe postări ! (căci fără umorul domniei tale forumul ar deveni mai searbăd...)

abyss

#5050
La multi ani, multă fericire si la cat mai multe bucurii, dragul nostru Waffenbruder Xanadron !

kenjiro



La multi ani si Sanatate, Master @Xanadron !

Xanadron

#5052
:ufo: :ufo: :ufo: ..........Mulțumesc mult tuturor !!!   :planet: :moon: :planet: :moon: .......... Ba chiar și dușmanilor !!!  :martiansad: :evil: :-( :lol: ......... Dar cel mai mult rufoniștilor !!!......... :star: :star: :star::-) :martiansmile: :rainbow:

...cărora vă urez și eu exact ce-mi doresc mie (upps, m-oi fi grăbit poate? - iertare dacă unora dintre voi încă le place-n Matrics.) :-D

Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Cristian 1

La mai multi ani,Xanadron!Sanatatea si fericirea sa te inconjoare! :rainbow:

Rayden

stimate coleg @Xanadron,

iti urez sanatate si putere de munca, si la multi, multi, muulti ani!

spor si lumina pe drumul spre adevar!
rayden