Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Va simititi inspirati ? Extraterestrii sunt tot de origine divina !

Creat de contemplatorul, 10 Iunie 2008, 12:24:58

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

contemplatorul

Dragii mei,

Era odata un topic, intitulat: " Va simtiti inspirati ? ", in care erau rugati cei care a avut asemenea experiente, sa le impartaseasca celorlalti membri ai forumului, dar din pacate topicul a disparut la cosul de gunoi.

Va rog sa-mi permiteti, ca sa deschid eu un topic nou cu acelasi continut, dar cu titlul putin adaptat (ca o ultima incercare de a ramane membru al acestui forum) si totodata, sa nu va mai scandalizeze stilul personal de scriere, mai ales ca si eu fac un compromis=pas catre voi, si nu mai scriu cu litere mari de tipar.


noua


contemplatorul

Intrucat eu am fost cel  care  v-a provocat, voi fi si primul care va impartaseste propria lui experienta="revelatie", pe care va rog s-o deduceti din continutul unei scrisori trimise astazi unuia dintre colaboratorii mei.

In cazul in care veti dori sa criticati continutul mesajului postat de mine, va rog s-o faceti civilizat.
Eu sunt in stare ca sa apreciez orice critica, fie ea si ironica, ori chiar sarcastica, dar ma voi retrage imediat ce voi simti vreo ostilitate din partea cuiva, asa cum am facut-o si data trecuta (pentru ultima data).

P.S.

Pentru divertisment si/sau instigare in vederea dobandirii si/sau sporirii culturii generale, va recomdand sa va descarcati si voi filmele catre care am postat linkurile de la finalul scrisorii, ca sa le urmariti.

Salut ........... ,

Te invit la o "intalnire de gradul 3", ca sa discutam putin pe tema formulei asa-numite a "volumului esantionului".

Pentru ca te banuiesc de posesie a geniului, inca de atunci de cand ai adaptat (poate doar dintr-o incercare de obiectivizare=focalizare mult mai buna asupra esentei acestei formule - zic eu intr-o prima faza - si nu doar dintr-o simpla nevoie si incercare de imitare=copiere a acesteia) – din ratiuni=constrangeri de transpunere=traducere in "cod=limbaj masina" – respectiva formula pentru softul dedicat de tine Analizei Statistico-Matematice Grafice pe care l-ai botezat "Evolutii", dar am nevoie de inca o confirmare de la tine in acest sens, ca nu-mi ascunzi aceasta insusire a ta.

Ca sa nu te sperii, te avertizez din nou, ca eu consider=definesc geniul drept: o inspiratie=o esenta divina, extrasa din multa transpiratie animalica=o forma profana de energie, care este generata de consumul de "materie cenusie" !

Hopaaaa ! Pai se zice ca extraterestrii adevarati nu sunt verzi, ci sunt cenusii, nu ???

Sa aibe astia vreo legatura cu "facerea" (mamah, si ideea asta cu "creatia", sa fie oare tot o coincidenta=consecinta suplimentara a "inteligentei" ?) "materiei" de aceeasi culoare, precum si cu "ultima revelatie" pregatita pregatita pentru noi de Vatican ?

Pai atunci, cum altfel iti imaginezi ca:

1) ne-ar putea fi "citite gandurile": daca n-am fi conectati absolut toti in aceeasi "retea", cu sau fara "firewall" ?
2) am putea fi manipulati="inspirati" cu tot felul de "virusi" necesari in "evolutie" si/sau eradicati de alti "virusi" deveniti in_dezirabili pentru "sistem" ?

Cu ocazia acestei "intalniri de gradul 3", vreau sa-ti spun ca am devenit din ce in ce mai sigur, ca am apucat sa:

1) cunosc "matrix-ul"="sistemul", taman de la "originea" lui, adica chiar de la ceea ce se numeste "sfanta treime=trinitate", mai ales prima treime, numita "duhul sfant";
2) si implicit, am devenit capabil=apt ca sa re_(a)duc la ordine hazardul=haosul satanic planificat=programat;
3) astfel incat sa putem anticipa=pre_vedea si bineinteles controla "intreg trendul", prin intermediul stapanirii oricaror tendinte=divergente=abateri=perturbatii ale vietii=dinamicii oricarei evolutii,

sa mor io !

Si nu vreau sa risc sa mor, pana cand: nu reusesc ca sa-i "initiez" si pe altii, cat mai multi in tainele=secretele=misterele "matrix-ului" !

Ce zici, te  bagi  ?

Ca doar tu esti, cel care mi-a dedicat toate aceste filme:

http://www.youtube.com/watch?v=JRgIbKEsYT4
http://www.youtube.com/watch?v=vb9_BHZ2VXM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=6NQsCG1NwYg

contemplatorul

noua,

Aura=stralucirea, este chiar forma de manifestare a energiei spiritului, la fel cum aurora boreala este efectul aceleiasi forme de energie numite magnetism, si el initial in_vizibil.

Si cred, ca daca ne-am concentra mai bine spre perceperea ei, am constata nu doar ca se vede=n-ar participa doar unul dintre simturile noastre, ci, ca aura=stralucirea are chiar si un miros specific, numai ca este acoperit de mirosul deodorantelor !


contemplatorul

noua,

Cred ca oricine intelege ce este aceea o aura=o stralucire, o poate vedea.

Si, chiar daca respectivul n-o poate inca vedea, deoarece nu a transpirat inca suficient la viata lui pentru o asemenea performanta, o poate totusi percepe=simti si altfel, cu conditia sa vrea emitentul treaba asta, neaparat.

Domnul general Emil Streinu are mare dreptate. Romania este in primul rand victima unui atac de tipul "psi".

Din pacate, guvernantii nostri, cu exceptia presedintelui Traian Basescu, se lasa - si ne lasa - ca sa fim anihilati=lasa ca sa fie intunecata=obscurizata intreaga aura a acestei natii.

noua


someone_creator

Contemplator,bine ai revenit! :wink:

Pt.inceput.....despre ce e taina aici? :roll:....ca eu nu prea am inteles.... :-D

contemplatorul

noua,

Pai nu este raspunsul la mintea cocosului ?
Ti-am lasat impresia ca as fi chiar atat de "orb" ?
Poftim un raspuns direct: da, sunt in stare ca sa re_cunosc o aura !
Atat una pozitiva, cat si una negativa, oricat de bine s-ar ascunde aceasta din urma !
Uneori, chiar de la prima vedere !
O aura negativa se poate vedea=re_cunoaste ceva mai greu, in cazul in care persoana respectiva s-a pervertit="s-a coborat"=a dorit sa de_cada in loc ca sa se inalte, desi fusese pre_destinata - la fel ca noi toti de altfel - pentru inaltare, poate chiar la un nivel in plus fata de ceilalti semeni ai lui.
Cu seductia=ispita satanica nu este de glumit !

Nu uita, ca a fost un timp, mentionat chiar in Biblie -  in care s-a incercat chiar ispitirea=seductia Creatorului de catre una dintre propriile sale "creaturi", ca nu-i mai putem spune "creatie", pe care de atunci incoace o si ignora=o alunga permanent de dinaintea sa, ori de cate ori aceasta apare) - atunci cand Creatorul s-a dus de buna voie in desert=in secret, acceptand sa vada si sa aprecieze, in ce consta puterea unei alte "creatii"=hologramele=iluziile satanice.   

contemplatorul

Citat din: someone_creator din  10 Iunie 2008, 13:48:13
Contemplator,bine ai revenit! :wink:

Pt.inceput.....despre ce e taina aici? :roll:....ca eu nu prea am inteles.... :-D

someone_creator,

Spune-mi te rog, ce parte nu ai inteles, ca sa-ti spun doar partea care a mai ramas de inteles !

lylyt_ice

 se poate vedea sau percepe aura unei persoane si de la distanta, sau vizualizind o fotografie a acestea?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

contemplatorul

lylyt_ice,

Personal, n-am facut niciodata - in mod constient - eforturi de vizualizare a existentei unei aure=straluciri pozitive sau negative in baza unei fotografii, deci, daca aura respectiva nu mi s-a revelat in mod natural.

Pentru ca exista aura=halou=stralucire pozitiva si negativa, ea are in consecinta si culori diferite, nu doar intensitati diferite, sau absente ale stralucirii.

V-ati insela daca ati crede ca:

ori ai aura=stralucire in caz ca esti "la polul pozitiv", ori n-ai nicio aura=stralucire in caz ca esti "la polul negativ" !

Aurele=stralucirile - de diferite culori - au aceeasi repartitie=distributie la fel ca si spectrul luminii, capatand de la negrul intens, diferite culori intr-o anumita ordine, pana la albul i_maculat.

contemplatorul

Va rog sa cititi acest material despre lumina, dupa cum reiese din cercetarile intreprinse de Goethe, mai ales in legatura cu organul uman "pre_vazut=pre_destinat" pentru perceptia=discernamantul luminii, ca sa vedeti cat este de rafinata aceasta creatie, indraznesc sa-i spun perfecta:

http://www.e-scoala.ro/germana/radu_grigor.html

someone_creator

Ai zis:
"Si nu vreau sa risc sa mor, pana cand: nu reusesc ca sa-i "initiez" si pe altii, cat mai multi in tainele=secretele=misterele "matrix-ului" !

Ce zici, te  bagi  ?"

Asa...Ce anume te motiveaza fa faci aceasta?
Iar daca te intreb despre "initierea" aceea...o sa zici ca ma repet!... :-D

a! Si intrebarea de la sfarsitul scrisorii,mi se pare ca e adresata tuturor celor care o citesc!(poate e doar o parere a mea)... :roll:
Si ce legatura au toate acestea cu "extraterestrii sunt tot de origine divina"?

CHIP

Citat din: contemplatorul din  10 Iunie 2008, 13:02:09
noua,

Cred ca oricine intelege ce este aceea o aura=o stralucire, o poate vedea.

Si, chiar daca respectivul n-o poate inca vedea, deoarece nu a transpirat inca suficient la viata lui pentru o asemenea performanta, o poate totusi percepe=simti si altfel, cu conditia sa vrea emitentul treaba asta, neaparat.

Domnul general Emil Streinu are mare dreptate. Romania este in primul rand victima unui atac de tipul "psi".

Din pacate, guvernantii nostri, cu exceptia presedintelui Traian Basescu, se lasa - si ne lasa - ca sa fim anihilati=lasa ca sa fie intunecata=obscurizata intreaga aura a acestei natii.



@Contemplatorul

Fii mai explicit cu atacul psi