Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sunt ceea ce mananc

Creat de sevastase, 05 Mai 2008, 21:10:18

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

lylyt_ice

   Cam toti cei din cercul meu de prieteni, nu suporta laptele...dupa ce consuma lapte au tot felul de probleme, pana la stare de oboseala si depresiuni, sau cresterea/scaderea tensiunii.
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Jean-Luc Picard

Nu mai intru in polemica pe tema aceasta, nu ai prezentat niste dovezi clare stimabile Sirius, deci o sa ma rezum la atat. Nu cred ca laptele prezinta pericol pentru sanatate.

Serban M

Citat din: Jean-Luc Picard din  29 Mai 2008, 15:25:30
Nu mai intru in polemica pe tema aceasta, nu ai prezentat niste dovezi clare stimabile Sirius, deci o sa ma rezum la atat. Nu cred ca laptele prezinta pericol pentru sanatate.

nu exista dovezi dupa cum vreti dvs sa le definiti decat cele aplicabile.aici ar trb sa va transformati intr-un omulet de marimea unui micron si sa navigatzi prin corpul dvs dupa o cana cu lapte.sunt sigur ca asa ati fi satisfacut,oricate linkuri si cazuri v-as prezenta tot nu veti fi satisfacut.