Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Gheseft Jidovesc

Creat de Urban, 15 Mai 2008, 20:55:13

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Urban

Cine sunt jidovii si cam ce fac ei prin tara asta de cateva sute de ani incoace....

AdiM

Citat din: Urban din  15 Mai 2008, 20:55:13
Cine sunt jidovii si cam ce fac ei prin tara asta de cateva sute de ani incoace....

Jidovii e un concept paraisraelit care nu e clar ce face si unde se intimpla, dar se lucreaza.
Adica oricine e liber sa creada ce stie si cum i-a dat seful.
Pentru orice prost, e un motiv de prins mintea, oricind si aici unde e cazul.

antoniu

da esti bolnav rau omule ...acum ai ce ai cu evreii ca pe masoni si clerici i-ai terminat suburbanule...

Florin Croitoru

de cîte ori cineva deschide subiectul evrei sare ºi cîte un apãrãtor corect dpdv politic actual ºi aduce jigniri de tipul "eºti bolnav" sau "eºti bolºevic" sau "eºti nazist".
AdiM, dacã te crezi oleacã deºtept nu mai scrie agramat.

antoniu

ETE-TE , alt suburban cu turban,tu nu esti bolnav...... esti toxic si faci parte din categoria daunatorilor antisemiti, antimasoni,antiorice,adica orice este logic si de bun simt.

       MODERATED

Urban

Citat din: antoniu din  25 Mai 2008, 04:27:30
...alt suburban cu turban,tu nu esti bolnav...... esti toxic si faci parte din categoria daunatorilor antisemiti, antimasoni,antiorice,adica orice este logic si de bun simt.

Mosule, in primul rand poate ca indicat ar fi sa downloadezi intai atasamentul de la primul mesaj, sa pui un pic mana sa-l citesti si pe urma sa-l comentezi, nu sa te scremi inutil...Bou, prost, tampit, dobitoc, bolnav, toxic te pot face si eu dar nu are sens, mie mi-e mila de tine...sincer...esti rezultatul a 40 de ani de comunism, nu ai ce sa faci....sti vorba aia "dupa razboi multi se arata", asa si cu astia de teapa ta....degeaba incerci sa dialoghezi cu ei ca nu ai cum.
Asta e ultimul raspuns la mesajele tale, de aici incolo esti pe ignore.

Florin Croitoru

Mãi,Antoniule, poate tu nu ai înþeles ce e un subiect adicã un topic.Aici vii ºi îþi dai cu pãrerea despre ce se discutã,dar nu cã nu ar trebui discutat sau cã e bolnav cine a deschis acel subiect.Ãia care nu ne lãsau sã vorbim liber pînã în 90 cum erau ? Au dispãrut ei ºi ai rãmas tu ? De cînd a hotãrît cineva pt mine de care anti tre sã fiu ? Antirus e voie,antiarab e voie,anti-alte-alea e voie dar vin unii sã-mi spunã cã antisemit adicã antievreu nu e voie !! Ce vorbeºti,mã ? Eu sînt sãtul de ãia care îmi poruncesc cum sã gîndesc.

romulus

CitatAntirus e voie,antiarab e voie,anti-alte-alea
----In principiu ai dreptate Florine, dar de ce zici alea- alea?? Mai zi:"..... antiroman  e voie ...." (ba aia care sunt, primesc chiar recompense si's ridicati in slavi [/i][/i] !~
---Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Florin Croitoru

Da, chiar aºa! Mai nou e voie sã fii ºi antiromân !! Dar antisemit nu e voie. Te bagã la puºcãrie!!!
Cine sînt cãcãnarii ãºtia care fac presiune asupra parlamentului ca acesta sã voteze asemenea aberaþii? Cu ce îi au la mînã pe politicienii ºi pe parlamentarii români ? E foarte clar cã România nu este independentã.

contemplatorul


Francmasoneria - ca sa-l citez pe Eugen Ovidiu Chirovici - " este O STARE DE SPIRIT ! "

Francmasoneria: NU ESTE NATIONALISTA, ci este INTER_NATIONALISTA=COSMO_POLITA !