Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Reptilienii

Creat de sevastase, 26 Martie 2008, 23:32:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Siberia

(off-topic)
Mi se pare mie sau in ultima vreme o luam razna pe-aici ???
Si cine a zis ceva despre cat de buni sau rai sunt masonii ???
Si ce toti sariti unii la beregata altora ? Ce-aveti fratilor ? V-au atins radiatiile solare sau nucleare ???
Sau va plictisiti rau in ultima vreme ?

(cat despre planul la care ma refeream, daca e sa o iau pe calea istoriei umane, masonii au avut un mare rol..; si poate nu unul foarte bun!)
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

calator astral

Citat din: dab270277 din  19 Iulie 2011, 00:47:56
calatorule din prea mult respect pentru ceilalti useri ai acestui forum am sa ma abtin de la a face comentarii rautacioase la adresa ta. sunt curios si pun pariu ca sunt si ceilalti useri extrem de curiosi despre experientele tale "super one hd" cu reptilianul,reptilianca cu pricina.

dab...e un subiect delicat. Desi numai comunicam de doua saptamini ("Nu putem ramine impreuna,nu esti ca mine,intelege!" ) ca a disparut fara urma undeva "in Italia",ma gindesc la ea.
Pot doar adauga ca a fost superfain. Desi am facut pe prostu si de la mine nu stia nimic altceva din viata mea decit un lapidar "lucrez in port,controlez vapoare", s-a dat de gol intr-un schimb de cuvinte nocturn (era obosita) ca stia absolut TOT despre mine,citise pina si postarile mele de acum un an de pe rufon,imi vizionase si filmele youtube,era la zi cu pasiunea mea de ufologie-exobiologie. O intriga mult Biblia si nu concepea ca "un barbat atit de inteligent si instruit" ca mine adera la Mesajul Bibliei.
Din prima noapte petrecuta impreuna,dupa un cosmar oribil si un mesaj de la Veghetori, i-am spus "imbraca-te,ia-ti bagaju si du-te de unde ai venit,stiu cine esti,esti Dracu."
Nu s-a mirat. S-a imbracat in tacere si chiar pleca. Dar mi-era teama sa nu gresesc si nu am lasat-o sa plece. Vroiam confirmarea. A venit ulterior. Numai dau detalii,ma opresc aici, dar avertizez alti colegi care poate cunosc sau vor cunoaste o experienta similara:  SIMTI CU TOATA INIMA TA CA E O ALTA FIINTA.

Urban

Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 01:47:17
dab...e un subiect delicat. Desi numai comunicam de doua saptamini ("Nu putem ramine impreuna,nu esti ca mine,intelege!" ) ca a disparut fara urma undeva "in Italia",ma gindesc la ea.
Pot doar adauga ca a fost superfain. Desi am facut pe prostu si de la mine nu stia nimic altceva din viata mea decit un lapidar "lucrez in port,controlez vapoare", s-a dat de gol intr-un schimb de cuvinte nocturn (era obosita) ca stia absolut TOT despre mine,citise pina si postarile mele de acum un an de pe rufon,imi vizionase si filmele youtube,era la zi cu pasiunea mea de ufologie-exobiologie. O intriga mult Biblia si nu concepea ca "un barbat atit de inteligent si instruit" ca mine adera la Mesajul Bibliei.
Din prima noapte petrecuta impreuna,dupa un cosmar oribil si un mesaj de la Veghetori, i-am spus "imbraca-te,ia-ti bagaju si du-te de unde ai venit,stiu cine esti,esti Dracu."
Nu s-a mirat. S-a imbracat in tacere si chiar pleca. Dar mi-era teama sa nu gresesc si nu am lasat-o sa plece. Vroiam confirmarea. A venit ulterior. Numai dau detalii,ma opresc aici, dar avertizez alti colegi care poate cunosc sau vor cunoaste o experienta similara:  SIMTI CU TOATA INIMA TA CA E O ALTA FIINTA.

:)
Organu cum il avea?..la fel ca femeile umanoide sau altfel?
Avea dinti la sex...?

calator astral

#528
Urban, nu,nu avea dinti la sex. Din fericire zic eu,asta mai lipsea. Ciudat ca ma intrebi asta,extrem de pudica, nu adepta lu cunni'ngham deloc dar deloc...actul sexual era precedat de un ritual straniu pe care il efectua inchisa in baie,lasa apa sa curga la dus. Nu am remarcat vreo diferenta notabila in afara de variatii de temperatura corporala, o diferenta totusi gustativa-olfactiva fata de tot ce am cunoscut anterior,un respect straniu ca un fel de obligatie,nu stiu cum sa ma exprim,banuiesc ca ceva in stilul gheiselor japoneze,adica impregnata de seriozitate aproape...religiozitate fata de comuniunea actului sexual. Maini si picioare mari,inalta,puternica,corp atletic,ochi mici si verzi,iris variabil functie luminozitate,sini mici, privire de....serpoaica din pacate. Senzatia unui predator. Desi se pare ca ei ar fi sensibili chiar fragili. Nu e concluzia mea.

Urban

Cu orgasmu' cum statea?

dab270277

Eu cred ca tu esti un fel de adam al timpurilor noastre si ea un fel de eva :) iar sarpele e vreun mos urat si plin de bani :))
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

dab270277

Si ca sa inchei calatorule am sa dau un citat din cartea lui enoh. Cat adevar si cata fictiune este aici voi decideti

Apoi în a șasea parte a săptămânii a zecea va fi judecata de veci contra veghetorilor (îngerii decăzuți). Tot Cerul va renaște în mijlocul îngerilor.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

calator astral

Urban> o singura data am simtit ca era un adevarat orgasm,ca o sfisiere, parca ii era rusine de asta,in prima zi,ea zicea ca a avut patru consecutive,dar de fiecare data doar un lejer oftat,imperceptibil,fara sa simt vreo caldura intensa ca de obicei cu orice femeie. Un semn de intrebare referitor la realitatea acelui orgasm...
Dab> unde e pasaju ala despre Judecata Veghetorilor ca nu il gasesc. Si nu inteleg aluzia cu Adam,Eva & mosu. Care mos?

tractorbeam

Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 02:31:21
... Maini si picioare mari,inalta,puternica,corp atletic,ochi mici si verzi,iris variabil functie luminozitate,sini mici, privire de....serpoaica din pacate. Senzatia unui predator. ...

Aaaaaa, am cunoscut si eu una din astea,  :-D tot cu privire de serpoaica si tot in Italia a plecat insa de pe vremea lui nea'Ceasca. O fi Italia destinatia predilecta? Le mai incalzeste sangele?
Ar mai fi una insa nu sunt sigur - avea sanii cam mari - asa stil Pamela Andreson - a plecat si asta, pacat.  :fullmoon:

alx

Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 01:47:17
dab...e un subiect delicat. Desi numai comunicam de doua saptamini ("Nu putem ramine impreuna,nu esti ca mine,intelege!" ) ca a disparut fara urma undeva "in Italia",ma gindesc la ea.
Pot doar adauga ca a fost superfain. Desi am facut pe prostu si de la mine nu stia nimic altceva din viata mea decit un lapidar "lucrez in port,controlez vapoare", s-a dat de gol intr-un schimb de cuvinte nocturn (era obosita) ca stia absolut TOT despre mine,citise pina si postarile mele de acum un an de pe rufon,imi vizionase si filmele youtube,era la zi cu pasiunea mea de ufologie-exobiologie. O intriga mult Biblia si nu concepea ca "un barbat atit de inteligent si instruit" ca mine adera la Mesajul Bibliei.
Din prima noapte petrecuta impreuna,dupa un cosmar oribil si un mesaj de la Veghetori, i-am spus "imbraca-te,ia-ti bagaju si du-te de unde ai venit,stiu cine esti,esti Dracu."
Nu s-a mirat. S-a imbracat in tacere si chiar pleca. Dar mi-era teama sa nu gresesc si nu am lasat-o sa plece. Vroiam confirmarea. A venit ulterior. Numai dau detalii,ma opresc aici, dar avertizez alti colegi care poate cunosc sau vor cunoaste o experienta similara:  SIMTI CU TOATA INIMA TA CA E O ALTA FIINTA.


Ai grija,Calatorule...nu mi-ar face placere sa aud ca ti s-a intampalt SI TIE  un stop cardio-respirator...si vorbesc serios,sa stii...
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

calator astral

Citat din: tractorbeam din  19 Iulie 2011, 09:45:59
Aaaaaa, am cunoscut si eu una din astea,  :-D tot cu privire de serpoaica si tot in Italia a plecat insa de pe vremea lui nea'Ceasca. O fi Italia destinatia predilecta? Le mai incalzeste sangele?
Ar mai fi una insa nu sunt sigur - avea sanii cam mari - asa stil Pamela Andreson - a plecat si asta, pacat.  :fullmoon:

salve tractor! Ma intrebam pe unde umbli....
Ma bucur ca ai apucat sa citesti asta.
Citat din: alx din  19 Iulie 2011, 09:56:14

Ai grija,Calatorule...nu mi-ar face placere sa aud ca ti s-a intampalt SI TIE  un stop cardio-respirator...si vorbesc serios,sa stii...
Alx> care e shpilu cu stopu inimii ca tocmai am primit acest avertisment identic de la o amica,ma ingrijorez.

_____________
N O X>> TE ROG SA STERGI CIT MAI REPEDE TOATE POSTARILE MELE PE TOPICUL R E P T I L I E N I I.
mersi anticipat.
Cine a citit sa nu uite in veci.

Siberia

#536
Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 02:31:21
Urban, nu,nu avea dinti la sex. Din fericire zic eu,asta mai lipsea. Ciudat ca ma intrebi asta,extrem de pudica, nu adepta lu cunni'ngham deloc dar deloc...actul sexual era precedat de un ritual straniu pe care il efectua inchisa in baie,lasa apa sa curga la dus. Nu am remarcat vreo diferenta notabila in afara de variatii de temperatura corporala, o diferenta totusi gustativa-olfactiva fata de tot ce am cunoscut anterior,un respect straniu ca un fel de obligatie,nu stiu cum sa ma exprim,banuiesc ca ceva in stilul gheiselor japoneze,adica impregnata de seriozitate aproape...religiozitate fata de comuniunea actului sexual. Maini si picioare mari,inalta,puternica,corp atletic,ochi mici si verzi,iris variabil functie luminozitate,sini mici, privire de....serpoaica din pacate. Senzatia unui predator. Desi se pare ca ei ar fi sensibili chiar fragili. Nu e concluzia mea.

Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 08:59:29
Urban> o singura data am simtit ca era un adevarat orgasm,ca o sfisiere, parca ii era rusine de asta,in prima zi,ea zicea ca a avut patru consecutive,dar de fiecare data doar un lejer oftat,imperceptibil,fara sa simt vreo caldura intensa ca de obicei cu orice femeie. Un semn de intrebare referitor la realitatea acelui orgasm...

:-D :-D :-D :-D
@calatorule esti foarte tare !!! Multumesc ca mi-ai facut ziua frumoasa :))
Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 10:05:31
N O X>> TE ROG SA STERGI CIT MAI REPEDE TOATE POSTARILE MELE PE TOPICUL R E P T I L I E N I I.
mersi anticipat.
Cine a citit sa nu uite in veci.

NOX, te rog din suflet nu sterge ultimile postari :D  Am ras cu atata pofta incat as dori sa mai arunc cate un ochi din cand in cand la ele sa-mi insenineze ziua :D

( No offence @calator astral )
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

calator astral

Ma bucur ca ai ris siberio.
Noxe te rog sterge-le omule.

alx

#538
Citat din: calator astral din  19 Iulie 2011, 10:05:31
.Alx> care e shpilu cu stopu inimii ca tocmai am primit acest avertisment identic de la o amica,ma ingrijorez.

sapă Calatorule,sapă...tu esti baiat destept,si sigur o sa-ti dai seama,daca nu ai facut-o deja...  :?  si daca nu ai facut-o...hm...chiar ai o problema...

PS   tine minte vorba asta:  "E orb săracul...n-aude!"
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

calator astral

Citat din: alx din  19 Iulie 2011, 12:15:13
sapă Calatorule,sapă...tu esti baiat destept,si sigur o sa-ti dai seama,daca nu ai facut-o deja...  :?  si daca nu ai facut-o...hm...chiar ai o problema...

PS   tine minte vorba asta:  "E orb săracul...n-aude!"

numai fi misterios ca n-am gasit nimic similar pe net...