Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Reptilienii

Creat de sevastase, 26 Martie 2008, 23:32:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

abyss

A vazut vreunul din voi un reptilian sau un small Grey? Sau un Wacher? warden ...ce-o fi pacolo? Ca asa din filme, carti si sifonariile unora care oricat de credibili ar fi, si culmea! sunt considerati foarte credibli cei care vin tocmai din zonele proiectelor negre... Iar cei reali, oameni obisnuiti care descriu experiente personale sunt considerati mincinosi sau bolnavi etc. etc. \Prin urmare m-am saturat de povesti, e plin netu de ele. Sunt sau nu sunt printre noi martori? 

Eu am mai povestit, am vazut unu mic si nu era gri aproape deloc. Era bej, cum suntem si noi cand ne bronzam. In imaginile sifonate recent putem observa in singura pelicula color ca nu sunt gri! Presupun ca sunt gri atunci cand mor...

Pasionatii subiectului UFO sunt in marea majoritate cavaleri cruciati ai epocii moderne, persoane care din usor fanatism religios asociaza necunoscutul cu inselatoria si lucrarea necuratului si din lipsa de sens, preocupare si discernamant se simt indatorati asemeni lui Iuda sa-l ajute ei pe Dumnezeu de parca Acesta le-a cerut-o.... Altii aud asa aiurea si aievea din marea educatie subliminala la care asistam, intermediata de hollywood si cartile SF, servicii, etc,  si devin mari experti in domeniu, taie si spanzura pe cei care poate chiar ar avea ceva de spus...si nu chiar simple vorbe.

Deci, a luat contactul careva cu fiintele mentionate mai sus? Hai, curaj, spuneti adevarul... Si va veti trezi cu macar un satelit "special" care va incepe sa va cante o melodie precum un lautar fix pe frecventa voastra intima. :) 

Are cineva o dovada macar ca si istorie personala sa sustina afirmatiile facute mai sus in legaturqa cu interventiile unora sau altora?

Altfel nu facem decat sa amestecam in marele ciorbete sifonat, sa dam linkuri si exemple despre care nici macar nu avem habar ce target au.

E cineva barbat sau barbată suficient de mult  incat sa marturiseasca adevarul personal?

Asta e intrebarea mea adresata cu respect tuturor colegilor, moderatorilor si adminilor de pe acest unic forum.

calator astral

Biss> eu ma risc,sint un kamikaze netemator,raspund decila intrebarea ta CLAR si fara sa mint, nu dau detalii,nu fac pe interesantul,nu consum alcool sau substante interzise,sint major responsabil si vaccinat:
Cenusiu:afirmativ. Unul. Clar la trei metri. Atit spun.
Reptilianca(precizez!) : afirmativ. Contact recent. A venit,m-a studiat,a revenit,ne-am iubit. A plecat sa dea raportu. Desi nu mi-a permis niciodata s-o filmez sau macar s-o fotografiez,cind incercam in gluma sau pe furis simtea instantaneu. Dar Veghetorii (care eu sint convins ca sint umani de-ai nostri din Lumea eterica,superinteligenti si inimosi) m-au informat telepatic,prin vis si treaz, cu cine am de-a face. Am urmat "sfaturile"lor,camera numerica pe o anume pozitie,dubla oglinda,microfon disimulat si portabil traficat. "Dar se jura ca nu fura si-am prins-o cu rata-n gura!". Nu am fost surprins. Imi urmez instinctul si cer ajutorul lui Dumnezeu,a lui Hristos si a ingerului meu pazitor care nu m-a parasit desi il credeam dezamagit. E important sa ceri ajutor si indrumare cu voce tare,e vital sa zici un Tatal Nostru si sa te duci la Biserica,locul de contact cu Divinul.
Testul la care a cazut reptilianca a fost "tamiia". Nu rezista. O incomodeaza si o ingrijoreaza. Dar in Biserica intra.

jean

Foarte corect ce ai spus mai sus @biss. Unii dintre noi au mai povestit cate ceva pe acest forum pe la diferite subiecte. Si daca au povestit?.... Nu stiu daca au fost crezuti, dar sigur au creat suspiciuni. Raspunsul general, nu a fost nimic real, a fost o interpretare gresita, o iluzie. Dupa mine asemenea cazuri merita mai multa atentie. Nu sustin aici ca, nu sunt si indivizi cu ganduri ascunse, mincinosi, dar cred ca multi spun adevarul. Deci sa fim atenti si sa filtram informatia corecta de reziduri.
Adevarul este dincolo de noi

dab270277

In general persoanele care au avut experiente "sa le spunem fantastice" nu prea au curajul sa vorbeasca despre aceste lucruri, sunt foarte confuze si adevarul iese la iveala prin regresie hipnotica. Sunt sigur ca si biss poate a avut un gen de experiente dar pe care nu o sa le arunce pe acest forum in caterinca. Nota 10 pentru ceea ce ai scris.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

Xanadron

#514
Corect tot ce-ati spus... ambii amindoi, Jean si dab270277 (apropo de necesitatea minimizarii ridicolului la care se expun "indivizii normali" si nu proveniti din aria psi-ops - aici colegul @biss are... din nou  dreptate), dar si mai importanta poate mi se pare descifrarea mesajelor/scopurilor din spatele acestor contacte mai mult sau mai putin subtile cu ET/IT/UT sau ce-or mai fi ei.

Adica numitele contacte apropiate, care sint dupa mine posibile si-n circumstantze onirice, dar si mai "terre-a terre", ca astea mentionate - surprinzator de exact ca "modus operandi"- de colegul calator astral, dar nu prea avem habar "CUI PRODEST"? :roll:
Si subliniez "surprinzator"  :-o la modul cel mai serios, chiar daca unele din poate prea entuziastele postari ale calatorului (si nu intotdeauna sustinute de argumente solide) ar putea induce ideea preconceputa a... hiperbolizarii :lol: (ca sa nu-i zicem altfel).

Astept deci (ca si voi de altfel, banuiesc) detalii dincolo de "capacul cutiei Pandorei" deschis si de @biss (care ar trebui poate doar sa faca o retrimitere la confesiunile f. interesante deja postate aici), si de calator astral mai ales. 8-)
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Siberia

#515
N-am avut ocazia sa intru in contact cu un reptilian/reptilianca. Recunosc ca despre subiectul reptilienilor ma intereseaza prea putin, tind sa cred ca sunt o rasa intraterestra (ca multe altele dealtfel care salasluiesc cu noi impreuna pe si sub acest Pamant) dar nu am vazut vreunul in viata mea. Ceea ce-am dedus din tot ce-am citit pana acum este ca modul in care ne sunt infatisati reptilienii si felul lor de a actiona face parte dintr-o agenda veche si un razboi psyop care a inceput de pe vremea Roswell-ului.
Am avut in schimb contact cu o persoana care arata la fel ca si noi, umanoida, si pe care din varii motive personale am incadrat-o in categoria Watchers: s-ar putea sa ma insel, nu s-a prezentat cu aceasta functie niciodata, dar asta am inteles si asta am intuit eu in urma discutiilor si experientelor avute vis-a-vis de acea persoana.
In rest, nu ma hazardez sa vorbesc despre lucruri care oricum sunt mistificate de prea mult timp ca sa mai reusim sa discernem adevarul gol-golut despre ele; iar daca legaturile pe care le-am facut studiind diverse materiale in ultima vreme sunt corecte, cel mai mare rau nu-l reprezinta nici dracul (care pentru mine nu exista), nici reptilienii, nici zeta-reticulienii, nici grey-ii ci chiar 2 factiuni ale Pamantenilor. Planul lor e vechi, foarte bine pus la punct, si se desfasoara exact cum trebuie, chiar daca noi credem ca unii dintre ei nu mai au nici o putere de la mijlocul secolului trecut sau altii au doar interese financiare pe acest Pamant.
(asa vad eu lucrurile)
"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

abyss

Pana sa vin si eu cu cateva marturisiri, iata postez in graba:

Citat din: Siberia din  18 Iulie 2011, 17:27:19Planul lor e vechi, foarte bine pus la punct, si se desfasoara exact cum trebuie, chiar daca noi credem ca unii dintre ei nu mai au nici o putere de la mijlocul secolului trecut sau altii au doar interese financiare pe acest Pamant.
(asa vad eu lucrurile)
Inclin sa iti dau dreptate Siberia. Iata o poza interesanta, despre a carei istorie nu prea am avut timp sa ma documentez. Ea exista pe net cu denumirea "Bush şi Putin îmbrăcaţi la fel, pelerine cu simboluri masonice" si valoreaza cat 1000 de vorbe...

calator astral

Unde ma simbolurile alea "masonice"?!...e silku traditional vietnamez. Orice taran vietnamez e imbracat asa. Fotografia e facuta in noiembrie 2006 la Hanoi la Summitul de Cooperare Economica Asia-Pacific.
Toti sefii de stat prezenti (19) au fost imbracati la fel.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-417395/Bush-Putins-thoroughly-wizard-outfits.html

abyss

Citat din: calator astral din  18 Iulie 2011, 20:35:29
Unde ma simbolurile alea "masonice"?!...e silku traditional vietnamez. Orice taran vietnamez e imbracat asa. Fotografia e facuta in noiembrie 2006 la Hanoi la Summitul de Cooperare Economica Asia-Pacific.
Toti sefii de stat prezenti (19) au fost imbracati la fel.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-417395/Bush-Putins-thoroughly-wizard-outfits.html

Uite ma, aici am vazut poza... http://www.infocon.ro/stiri/2007/07/rusia_i_sua_a_ncep_discu_iile_asupra_reducerii_arsenalului_nuclear-20070705-32.html

calator astral

Biss?...faci d-astea cu mine? Stii ca tin la tine,te-am intrebat eu cumva de unde ai luat tu poza aia?  sau mai degraba "unde sint simbolurile masonice?" inteleg ca nu stii unde cind & in ce context a fost facuta dar o pui asa netam-nisam in sprijinu unei afirmatii referitoare la nocivitatea masonilor.
Care masoni sint de altfel oameni de treaba,insufletiti de dorinta de a-si ajuta semenii,grupati in structuri transparente,deschise oricarui cetatean,nu vad de ce tot faceti din Masonerie tapul ispasitor pentru faradelegile comise de SATANISTI. Nu sint mason precizez dar simpatizez spiritul civic si responsabil care ii caracterizeaza in general. Secretele,ceremoniile si costumele lor tin mai mult de folclor decit de conspiratie. Nu ei conduc lumea.

alx

Citat din: @biss din  18 Iulie 2011, 15:38:51
A vazut vreunul din voi un reptilian sau un small Grey? Sau un Wacher? warden ...ce-o fi pacolo?  \ m-am saturat de povesti, e plin netu de ele. Sunt sau nu sunt printre noi martori? 

Citat din: @biss din  18 Iulie 2011, 15:38:51
Eu am mai povestit, am vazut unu mic si nu era gri aproape deloc. Era bej, cum suntem si noi cand ne bronzam. In imaginile sifonate recent putem observa in singura pelicula color ca nu sunt gri! Presupun  :? ca sunt gri atunci cand mor...

Citat din: @biss din  18 Iulie 2011, 15:38:51
Deci, a luat contactul careva cu fiintele mentionate mai sus? Hai, curaj, spuneti adevarul... Si va veti trezi cu macar un satelit "special" care va incepe sa va cante o melodie precum un lautar fix pe frecventa voastra intima. :) 

Are cineva o dovada macar ca si istorie personala sa sustina afirmatiile facute mai sus in legaturqa cu interventiile unora sau altora?

Altfel nu facem decat sa amestecam in marele ciorbete sifonat, sa dam linkuri si exemple despre care nici macar nu avem habar ce target au.

E cineva barbat sau barbată suficient de mult  incat sa marturiseasca adevarul personal?

Asta e intrebarea mea adresata cu respect tuturor colegilor, moderatorilor si adminilor de pe acest unic forum.

@biss,daca nu te-as cunoaste,as zice ca ai o misiune tactica specifica clar delimitata pe forumul asta...OOOOPS...stai asa! EU NU TE CUNOSC!   :-D

radem-glumim,dar,din cate am mai spicuit eu pe ici-colo,metoda asta a fost des folosita de agenturilii straine,respectiv de agentii acestora...si ma refer aici la a releva o particica de adevar "adevarat",tocmai pentru a da "apa la moara" celor care mai stiu una-alta,si a-i face sa vorbeasca...

nu vreau sa fac afirmatii fara acoperire despre tine,dar,citind postul tau exact asta a fost impresia pe care am avut-o...ca esti un functionar care s-a cam plictisit sa tot citeasca tampenii,si vrea sa poata sa completeze si el un raport,sa dea bine in fata superiorilor... :evil:

fara suparare...si sper sa ma insel...

                alx

     
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

abyss

Unde vezi ma ca sunt moderator? Daca eram faceam si bani impreuna cu voi... nu doar asa zdranga-zdranga si o conga mai pe seara.

Mersi mult calatorule pentru sursa imaginii. Totusi era bine daca am fi avut-o la o rezolutie mai buna.

M-ai intrebat unde sunt simbolurile masonice? Pai acolo...in postarea lui Paul. In fine, ne intelegem precum chioru si mutul... SCUZE de offtopic, asta e. Chiar suntem prieteni, ce ai mă? crezi ca tu nu te-ai intors schimbat?  Am zis io ceva de masoni, ceva rau?

Alex, pe bune... nu pot si eu sa fiu mai direct ca ma credeti agent? Cred ca suntem obositi cu totii...ca sa nu zic altceva. Daca eram totusi :-) fii sigur ca altfel ar fi stat treaba. Daca ti-as povesti candva toooot prin ce-am trecut...la un foc zdravan pe munte din care sa se ridice stelele pe cer... crede-ma ca nu ti-ai mai fi dorit sa ma fi cunoscut. Si chiar ca ai facut afirmatii fara acoperire...

Totusi alex...te-ai eschivat sa raspunzi  :-D



alx

Citat din: @biss din  19 Iulie 2011, 00:12:17
Alex, pe bune... nu pot si eu sa fiu mai direct ca ma credeti agent? Cred ca suntem obositi cu totii...ca sa nu zic altceva. Daca eram totusi :-) fii sigur ca altfel ar fi stat treaba. Daca ti-as povesti candva toooot prin ce-am trecut...la un foc zdravan pe munte din care sa se ridice stelele pe cer... crede-ma ca nu ti-ai mai fi dorit sa ma fi cunoscut. Si chiar ca ai facut afirmatii fara acoperire...

poti sa fii cum vrei...adevarul este ca eu sunt obosit,si,asa cum am zis,modul tau de a te exprima mi-a desteptat ceva pitici de pe creier...ce vrei sa fac?
      stii,pe la mine circula o vorba:cand te-ai fript cu ciorba,sufli si-n iaurt... :-D   
si se accepta propunerea cu muntele :-D

Citat din: @biss din  19 Iulie 2011, 00:12:17
Totusi alex...te-ai eschivat sa raspunzi  :-D

cine are urechi de auzit,sa auda...eu ti-am dat un raspuns...atat cat este posibil la acest moment...pe masura ce trece timpul,si lucrurile evolueaza intr-o directie sau alta,o sa completez si eu informatiile cerute de tine si de altii...
   
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

dab270277

calatorule din prea mult respect pentru ceilalti useri ai acestui forum am sa ma abtin de la a face comentarii rautacioase la adresa ta. sunt curios si pun pariu ca sunt si ceilalti useri extrem de curiosi despre experientele tale "super one hd" cu reptilianul,reptilianca cu pricina.
"The history of our race, and each individual`s experience, are sown thick with evidence that a truth is not hard to kill and that a lie told is immortal." Mark Twain

calator astral

Of bisse iarta-ma si tu...am confundat inscriptia "Echipa Zero" de sub nick cu "moderator"...de altfel ce mai e si aia "Echipa Zero" ca nu-mi amintesc acu un an sa fi remarcat asa ceva? "Zero actiune" sau ce? :lol:
serios acum : masonii e baieti-gigea.  Grandomani si basta. Secretele lor tin o saptamina de ancheta. M-au dezarmat prin naivitatea lor evidenta.
Altii sint mina-n-mina cu reptilienii. Si cu necuratul.
______________
alx> biss nu e d-ala,hombre. Prea direct sa primeasca raspuns. :wink: