Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Astronomi columbieni filmeazã un OZN

Creat de extrateresru_ro, 26 Martie 2008, 12:05:11

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

extrateresru_ro

Un o.z.n. a fost captat de observatorul spatial "el pasto" columbia.
Observatori care lau filmat sunt "nedumeriti" si au cerut ajutor celor de la "n.a.s.a" pentru identificare.
Cercetatorul,Alberto Quijano,directorul,"Observatoriu Astronomico Unervesitario de Narino",cel care la vazut primul,spune ca-i un O.Z.N.

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/1893/Ufo_Filmed_By_Colombian_Astronomers/
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

danyel4

 :-) :ufo: cel mai probabil e un ozn  ... nu vad sa fi fost vre-un satelit s in nic un caz o steaua...nu se msca asa :lol:

Cautatorul

Eu cred ca au mai filmat ei si alta data asa ceva, dar pana acum le-a fost rusine sa dea publicitatii. De cand Marea Britanie si-a facut publice dosarele OZN (sau cel putin o parte), Franta la fel, Vaticanul a spus ce a spus, cred ca au prin si ei curaj. Pana cum cine vorbea de OZN-uri era luat in ras. Acum au prins curaj. Sau poate ca intr-adevar se doreste pregatirea oamenilor pentru stirea cea mare: Exista viata pe alte planete.

lylyt_ice

 Vad ca in ultimul timp se cam intetesc noutatile...s-ar parea ca ceva l-e forteaza mana...nu mai pot pastra misterul!!! DE ce oare? Ce se intampla in realitate? Gen. Strainu, are mare raspundere (de a modela noutatile in asa fel sa nu produca panica) in ultimele saptamani!!! E tot timpul preocupat cu emisiuni Tv,.si radio, Prunaru a iesit si el de sub taceraea de zeci de ani...OARE CE O SA FIE, DE FAPT IN SCURT TIMP ?!?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Cautatorul

Citat din: lylyt_ice din  29 Mai 2008, 19:23:43
...OARE CE O SA FIE, DE FAPT IN SCURT TIMP ?!?
Unii pe net spun ca o sa fie o invazie extraterestra in 2012.
Cautati pe net 2012 Alien Invasion. Dar asta e alt subiect asa ca ma opresc aici.

Revenind la subiect,

OZN inseamna obiecte zburatoare neidentificate. Atat timp cat nu au identificat ce reprezinta lumina din inregistrarea video, atunci e OZN. Cand nu se stia ce e se spunea ca probabil e vreun "gunoi spatial". Si uite asa nimeni nu se mai preocupa ce a fost.
Parca mai era un italian astronom amator de data asta care filmase pe Luna ceva ciudat (e un topic separat deschis pe aceasta tema daca nu ma insel).

Serban M

#5
Citat din: lylyt_ice din  29 Mai 2008, 19:23:43
Vad ca in ultimul timp se cam intetesc noutatile...s-ar parea ca ceva l-e forteaza mana...nu mai pot pastra misterul!!! DE ce oare? Ce se intampla in realitate? Gen. Strainu, are mare raspundere (de a modela noutatile in asa fel sa nu produca panica) in ultimele saptamani!!! E tot timpul preocupat cu emisiuni Tv,.si radio, Prunaru a iesit si el de sub taceraea de zeci de ani...OARE CE O SA FIE, DE FAPT IN SCURT TIMP ?!?

o sa fie ziua universala a pamantului,traiti aceste clipe caci trebuie celebrate.

trezirea la adevarata realitate,trezirea constiintei supreme a omului,creatie divina.

fara sa fiu off vreau sa postez acest clip al carui versuri m-au impresionat adanc

http://youtube.com/watch?v=ZolN1s6kXms