Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Mig-uri urmarind un... OZN?

Creat de StarDust, 08 Ianuarie 2008, 20:53:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

StarDust

Am gasit un film interesant despre patru MIG-uri care ar fi urmarit un presupus OZN, nu stiu daca filmul e real sau fake dar mi s-a parut interesant :

http://www.metacafe.com/watch/447555/ufo_chased_by_soviet_mig/
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

Kymosabe

#1
Acest material video a fost inclus si in documentarul The Secret KGB UFO Files realizat in 1998 . Ceea ce inseamna ca acest caz era cunoscut in cercul de ufologi inainte de 98 . Aceste materiale video au aparut probabil imediat dupa caderea URSS-ului in 1991 .


   
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
(Adam Smith)

extrateresru_ro

am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

StarDust

Citat din: extrateresru_ro din  30 Ianuarie 2008, 01:13:31
alte ozneuri,alte avioane in mexic........http://es.youtube.com/watch?v=PAVeDGQh7eA
La postul asta m-ai dat gata... Mi-am expus parerea despre aceasta filmare pe alt forum... Declar acest subiect inchis... : :-D
(glumesc).
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

extrateresru_ro

Citat din: StarDust din  30 Ianuarie 2008, 19:47:27
La postul asta m-ai dat gata... Mi-am expus parerea despre aceasta filmare pe alt forum... Declar acest subiect inchis... : :-D
(glumesc).
si nu-mi spui si mie unde,care alt forum...........
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

StarDust

#5
Daca tot ai fost curios...  :wink:
Citat din: StarDust din  10 Decembrie 2007, 10:16:13
In orice caz, am vazut emisiuni despre OZN care mai prezinta aceasta filmare ca reala... In acel moment, schimb canalul.  :-D
Numai bine!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16